Автор Тема: Ножевой центр «Булат» © 2012 Украина, г. Запорожье  (Прочитано 7315 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

elektrik232

  • Гість
Хочу замовити клинок з ДИ90 по цій ссилці     http://bulat.net.ua/blades   
хтось замовляв тут, які відгуки про цю кантору?

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
У минулому році замовляв ніж "Грибник" з ДІ-90 (на колективний подарунок). Враження від спілкування з Оксаною і Романом Косарєвими  приємні. Порадувала також знижка на ніж у сумі 50 грн. Посилку отримав на "Новій пошті" вже наступного дня накладним платежем. 
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Offline Leo Lexx

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 4102
  • Розташування: Київ
  • Ми,українці, народ роботячий...
Покупал их нож  «Охотник-У» через какой-то Криворожский, если не изменяет память, интернет магазин. http://krivoyrog.prom.ua/p2837464-ohotnichij-nozh-ohotnik.html  Получил- опупел #8 Качество подгонки отвратительное, щелки между больстером и клинком,  ((отклонение оси клинка относительно оси рукояти, полосы от наждачки на рукояти и больстере, дебильная пропитка дерева немецкой пропиткой В72, рукоять грязная (может юзали).. о твердости 60-63 деликатно промолчу, как и о заточке #8 А ножны, вернее кожа  понравилась
В интернет магазине возвращать деньги отказались, предложили обмен.
Написал Косаревой(она по отзывам на форумах разруливает такие ситуации)-предложила отправить нож на доработку. И тут отдуплился интернет магазин с предложением вернуть деньги. Я выбрал  деньги- и не жалею.Примерно так. =)
 
« Останнє редагування: 15 Грудня 2012, 11:04:40 від Leo Lexx »

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
ТС запитав про контору, я й відповів, як було. А от до якості виконання дійсно були питання. І дуже правильно про це написав шановний Leo Lexx. Неприємнвстю були тріщини на вставці з лосиного рогу (це я вилікував супер-клеєм "Цианоякосьтам". Черен здався непросоченим, що було виправлено тік-ойлом. Знайшов минулорічні фотки. Детальніших, на жаль, нема, хоча тріщини видно добре.






« Останнє редагування: 15 Грудня 2012, 15:19:08 від Palych »
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Offline Roy

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 158
  • Розташування: Луцьк
  • "Omnia transeunt et id quoque etiam transeat".
Я замовляв ДИ-90,прийшла така як потрібно,правда чекав довго бо перший зразок крепко повело вони мене попередили і зробили інший.

elektrik232

  • Гість
Гарно дякую хто відгукнувся, ще мене цікавить якість металу клинків

elektrik232

  • Гість
Знайшов ще один інтернет магазин   http://bulat.org.ua/di90/   ,якщо в когось є досвід співпраці,і якості виробів, з даним магазином прохання поділитися враженнями,буду дуже вдячний за будь яку інформацію.

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
а по форуму поискать?
а вообще интерес очень удивляет, уже третья тема про эти булаты

elektrik232

  • Гість
Шукав по форуму неможу знайти ,може підкажете, якщо можна?

Offline papay

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 685
  • Розташування: Черкассы

elektrik232

  • Гість
Гарно дякую за ссилочку

Offline Yurikus

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4500
  • Розташування: Дніпро
"Если страна, выбирая между войной и позором, выбирает позор, она получает и войну, и позор." Уинстон Черчилль

elektrik232

  • Гість
Дякую ,дуже цікава інформація.