Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100274 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Alager

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 76
  • Розташування: Одесса
  • Пуля -дура.Штык-молодец!

Offline Igor-ok

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1244
  • Розташування: Киевская область.
Подписал, посмотрим, что будет..
http://www.hobbithouseinc.com/personal/woodpics/
галерея пород древесины.

Online Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7355
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Сегодня вечером слышал по Радио ЕРА обсуждали вопрос данной петиции. Трендели немало, основные высказанные мысли примерно такие:
- мысль безусловно неплохая, да и в большинстве цивилизованных стран это давно организовано...
- если бы такой закон, вкупе с правом населения свободного владения оружием уже были при захвате Донбасса, хрен его знает захватили бы его парашинцы, или огребли от вооруженного населения?..
- для этого нужны кардинальны изменения Конституции...
- президент обязан в течении 10 дней её рассмотреть, но наличие этой петиции вовсе не значит, что за разработку такого закона тут же возьмутся... а гарант может вообще прийти к выводу о "четвёртом поросенке" ( Нах-Нах)...
В принципе мысли достаточно здравые...
PS. Кто-нибудь знает кто владелец Радио ЕРА? Просто интересно, чья позиция была озвучена... {23}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline alter ego

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 196
  • Розташування: м.Прилуки, Чернігівськая обл.
"Завмираю від блиску сталі.
Мій спокій - спокій океану
В очікуванні хвиль."

Offline Adik

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 854
  • Розташування: Кам'янське
"...Тушите свет, поперло быдло к верху..." (с)
Пошли-поехали петиции против свободного владения оружием. Да такие разные и такие , м-м-м, праведным гневом горящие:
Прийняття заходів щодо не допущення вільного володіння вогнепальною зброєю!!! . Не, ну 18 человек подписали: https://petition.president.gov.ua/petition/3201
Не підтримувати законів про вільне володіння зброєю громадянами Эту 47 поддержали: https://petition.president.gov.ua/petition/3224
Якщо схвалите зброю, в одночас ухвалюйте "сухий" закон в країні. Тут каких-то чахлых 11 человек набралось: https://petition.president.gov.ua/petition/3088
И сразу на улицах и у генделыков, видишь, тысячами, прямо тысячами гибнуть начнут.
В Молдавии что-то не гибнут. Или молдаване умнее нас? Таки выходит умнее... {23}


Offline bot_

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 295
  • Розташування: Прилуки
   проверят на предмет технических манипуляций
На сайті УАВЗ деякі камради хвалилися, що змогли проголосувати за петицію зареєструвавшись з одного ІР під різними ніками. З самого початку реалізація проекту з петиціями була сира і через "пень-колоду", так що підозрюю накопають там маніпуляцій...
Ку.

Offline igorluk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3930
  • Розташування: Львiв
а в чому проблема так зареєструватися? система дозволяє, нiби. Там iдентифiкацiя по емейлу плюс антибот, та ще й сертифiкат який потребує його встановлювати як виняток. Як на мене, то для елекиронної петицiї захист бiльш нiж достатнiй.
Так що НАВIТЬ якщо накопають щось, в чому я сильно сумнiваюсь, то це не може бути пiдставою для оголошення її недiйсною. А от якщо не вiдреагують хоч якось, то це буде ще одним доказом безвiдповiдальностi влади, хоча скiльки ще треба то я вже не знаю.

Offline alter ego

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 196
  • Розташування: м.Прилуки, Чернігівськая обл.
"Завмираю від блиску сталі.
Мій спокій - спокій океану
В очікуванні хвиль."

Offline Adik

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 854
  • Розташування: Кам'янське
Жартівник цей Дмитро Шимків, тонко так пожартував: "...голосували громадяни України, боти також голосували трошки..."

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Десять дней вроде прошли?  {23}

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Цитувати
Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Цитувати
Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Президентові України, публічно оголошується Президентом України на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «З відповідями», а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції.

Любопытно, что наш пердзидент теперь делать будет? Предлагаю создать петицию о введении административной ответственности за нерассмотрение электронных петиций в установленный срок. Штраф - каждому проголосовавшему выплачивать 100 уе моральной компенсации за "непереносимые душевные терзания" вызванные необходимостью постоянно думать о том, как презик будет выкручиваться и не отвечать  {_08}

Кто за?  {_14}

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Да клал с прибором наш препиздент и на петицию, и на ее подписавших, и на законы, и на всю страну в целом - неужто до сих пор не ясно?  (_23)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Григорьевич, ты смайлы в моем сообщении видел?  {gig}  {_14} А петицию я подам, правда чуть другого содержания, чисто ради поржать  (=

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Видел смайлы, конечно.
Но меня просто разрывает на куски от брехни этого шоколадного мудака... Даже овощ некоторые свои обещания выполнил, этот - ни единого!  (_23)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Петицию создал, хотелось конечно некоторые фразы добавить  {_09}, но так она будет иметь больше шансов набрать нужное количество голосов  (= Короче говоря - чисто ради поржать отправил петицию следующего содержания:
Цитувати
Про петиції, що знаходяться на розгляді президентом України понад десятиденний термін

Відповідно до оприлюднених правил подання та розгляду електронних петицій ( https://petition.president.gov.ua/about ), усі петиції після набору мінімального рівня в 25.000 голосів мають бути розглянуті, та по ним має бути оприлюднено рішення в десятиденний термін. На даний момент кілька петицій лишаються поза увагою і ці правила не виконуються.

Вимагаю затвердити правило, відповідно до якого петиції, по яким не було прийнято жодного рішення у встановлений термін, і які знаходяться на розгляді більше 10 робочих днів, автоматично вважати ухваленими.

Offline Михайло

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: м.Чортків Тернопільська обл

Offline sso

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Розташування: Тернополь
И так будет с каждым, кто не купит стиралку "вятка"  )))

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline SASHA

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4844
  • Розташування: Киев
Лично я в этом и не сомневался, вот только голосование под статьей об ответе шоколадного говорят о прямо противоположной расстановке голосов - 70% за  {gig}

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Я так і думав. Бздить шоколодний #8

Offline bot_

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 295
  • Розташування: Прилуки
"У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням"
Не вижу обоснований, только отсылка к каким-то там соц. исследованиям, покажите их пожалуйста.
Ку.

Offline tehnicsan

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 812
  • Розташування: Кривой Рог
Та какие социсследования!? Рабам не положено и все тут! А все эти "петиции" - псевдодемократическсое мыло в глаза тем же рабам.

Offline Adik

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 854
  • Розташування: Кам'янське
Печаль. На что я надеялся - теперь сам не пойму  {no}
Чего дальше ждать? - начнут затягивать гайки, что бы больше никто ничего никогда не просил  {23}
Люди комментируют, конечно:
"...по поводу Порошенко и его реплики по оружию скажу следующее:
Уважаемый Петр Алексеевич. Я хочу носить оружие - точнее, иметь право на скрытое ношение короткоствола. Вы предлагаете таким, как я, идти в военкомат.
Предугадав такой ответ, я заранее сходил в военкомат еще с год назад, Петр Алексеевич. В конечном итого военкомат таки вручил мне повестку. Сейчас я - офицер Вооруженных сил Украины. Я по-прежнему не имею права на приобретение и скрытое ношение личного оружия. Да, я имею право на ношение служебного в определенном узком спектре ситуаций. Но я, кажется, не его просил. Мне, Петр Алексеевич, не просто за пистолет подержаться хочется. Если бы все было так просто! Мне хочется вернуть себе законное право защищать с его помощью свою жизнь от возможных посягательств - и не только на службе.
При этом, Петр Алексеевич, лично вы были замечены в открытом ношении короткоствольного оружия. Насколько мне известно, даже будучи Верховным Главнокомандующим, вы не являетесь действующим военнослужащим. Хотелось бы понять как юридическую - по какой служебной инструкции вы носите оное - так и практическую сторону вопроса: почему вам, имеющему штат охраны в несколько тысяч бойцов УГО, это разрешено, а мне - нет. Спасибо.

https://www.facebook.com/victor.tregubov.5?fref=nf..."

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Грустно все это... Что ни през - то враг народа какой-то...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"