Автор Тема: Типы заточек сверл  (Прочитано 49111 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Re: Типы заточек сверл
« Reply #125 : 05 Квітня 2017, 17:53:02 »
Jericho, інструмент PARKSIDE до нас потрапляє. І електро і ручний. Возять потроху з Європи. Але репутація в нього не дуже.

ukt, щодо переточки сверл в точний діаметр по штангелю, то я такого ніколи не робив, бо мені завжди якраз було потрібно пару десяток в плюс, що ці сверла і дають майже завжди. Під стяжки 6 мм отвори 6.1-6.3 мм якраз те що треба, а я, в основному, такі отвори і сверлив.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
Re: Типы заточек сверл
« Reply #126 : 05 Квітня 2017, 18:04:23 »
я такого ніколи не робив, бо мені завжди якраз було потрібно пару десяток в плюс, що ці сверла і дають майже завжди. Під стяжки 6 мм отвори 6.1-6.3 мм якраз те що треба, а я, в основному, такі отвори і сверлив.
- При работе по бетону для установки дюбелей так и надо в "+", тем более что бетон= абразив и напайка просто истирается. А вот по металлу часто нужна точность которую приходится делать самому. Чтобы уменьшить изламывающую силу на выступающий край напайки его тоже надо заточить, и как вариант дать фаску на нерабочей (тыльной) стороне чтобы образовать подобие боковой ленточки как в обычном спиральном сверле.

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Re: Типы заточек сверл
« Reply #127 : 05 Квітня 2017, 22:02:03 »
Мне удалось показать то, что ты хотел глянуть? ((
Сергей, удалось. Фото именно то, которое я хотел.
Я там опечатался, не Но фото... а На фото