Автор Тема: Самонабивні сигарети та самокрутки  (Прочитано 5329 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Курю зараз в основному сигарети Winston з ментолом, в основному тоненькі, але буває купую і звичайні та без ментолу. Років 4 вже.
Рашійше курив Camel років 12. На Вінстон перейшов, бо Кемел не робить з ментолом.
Однак помітив, що якість Вінстона чималенько впала, як без ментолу куплю то зовсім ніякі.
Нещодавно спробував купити пачку блакитного Кемела - може хоч дорожчі будуть кращими, і просто припух від якості  {kh} - наче газонної трави туди набили.
В зв'язку з цим в черговий раз промайнула думка про набивання сигарет самому.
Тому прошу поради в досвічених у цьому питанні товаришів. (_3)
Які гільзи використовувати?
Яка машинка для набивання краща?
Який тютюн кращий?
Коротше - чим більше інформаціїї - тим краще, бо я в цьому питанні зовсім "нульвий". :(
« Останнє редагування: 22 Вересня 2020, 20:32:19 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #1 : 21 Вересня 2020, 12:28:54 »
Тютюн, як і натуральне вино - кожен урожай унікальний. Хоча б тому, що погода різна, а в теплиці табак не вирощують. Тому навіть з однієї плантації табак різних врожаїв і різного періоду збору буде відрізнятись. Для великих виробників це неприйнятно, цигарки повинні бути однаковими. Вирішується це просто - з листя роблять папір, просочують або вимивають зайве, кришать і "насолоджуйтесь".
Два роки тому пробував вирощувати тютюн. Меріленд, Вірджінія (з циферками, не пам'ятаю), щось з орієнталів. Зробив мікс і трохи палив, по настрою.
Мороки вище даху, особливо з сушкою і ферментацією. Зважаючи, що знаня - тільки те, що надибав в інтернеті, а досвіду нуль, дві третини урожаю пішло в сміття (це з того, що плюс-мінус нормально вижовтив).
Та все ж, порівняно з магазинними - земля і небо. Все зовсім інше. І незважаючи на вміст нікотину близько 1...1,5 відсотки (якщо орієнтуватись на характеристики замішаних мною сортів), а це в 10 разів більше, ніж те, що пишуть на пачці, куриться як сині цигарки. І дим приємний. Тільки другу підряд не хочеться, після другої ноги підгинаються...
З самокруточного пробував Макбарен, порівняно з своїм не зайшло  :)
В цьому році щось посіяв, та погода плюс часу не дуже було і все посохло  :(
Можливо на весні спробую знову, тим більше, що з сортами наче визначився, а відходи в 90% не лякають - з куща виходить мінімум сотня цигарок...

Машинка сама дешева типу такого -

Гільзи - "шо було", стандартного розміру (не 100мм і не слім), з фільтром. При не самій щільній набивці в гільзу влазить 1 грам тютюну.
« Останнє редагування: 21 Вересня 2020, 12:39:32 від break »

Offline teddy.bear

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 272
  • Розташування: Киев-сити
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #2 : 21 Вересня 2020, 14:16:01 »
Як курець самокруток з багаторічним стажем все тобі можу розповісти, дати скуштувати. Заїзжай.
http://shcherbak.briar.club/
Не стоит читать мои мысли, у вас будут кошмары.

Offline Pitbull

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 261
  • Розташування: Київ
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #3 : 21 Вересня 2020, 16:55:21 »
Гільзи я купую у Новусі Dark Horse. Машинкою користуюся найпростішою. Стосовно машинки з ручкою позитивні відгуки читав, але сам у руках не тримав. Тютюн тут https://mr-tabak.com.ua/tabak-sigaretniy/virdjiniya-gold купував - сподобався.
Виходити на вулицю без ножика - це поганий смак.

Offline kublahanov

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 108
  • Розташування: Lemberg - т.е. Львов
  • Совершенен только Бог
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #4 : 21 Вересня 2020, 17:25:35 »
Примерно с нового года кручу самокрутки (не гильзы).Экономия значительная.Ароматизаторов пока опасаюсь.Табак беру здесь https://agro-ukraine.com/ru/trade/r-524/p-1/.Выбор большой,но лотерея.

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #5 : 21 Вересня 2020, 20:37:22 »
Сергей,как опытный курильщик трубок и самокруток (самокрутки курю на работе,так как на час уйти с трубкой на перекур,то можно и за проходной оказаться {))}),я настоятельно Вам советую: ни в коем случае не набивайте (не скручивайте) сигареты впрок. Объясню,если распотрошить "казёнку" и рядом распечатать кисет с самокруточным табаком,то наощуп можно увидеть-в "казенке" табак зачастую пересушенный,в кисете табак слегка влажный.В этом и весь цимес самокруточного табака,в таком состоянии у него во сто крат лучше и вкус и аромат. Если Вы накрутите загодя,то бишь набьёте,то есть риск высыхания табака в сигарете пока до неё дойдет очередь,и в таком случае потеряется и вкус и аромат. Стало быть первый закон самокрутня: цигарка должна быть свеженабитой/свежескрученной.
Так,поехали дальше. Чем самокрутки лучше забивных. В самокрутках лучше регулируется буквально всё:разновидность бумаги: Я лично использую Смокинг-Браун (http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620629_576621981&product_id=1057537) их видов-тьма,длину фильтра-от 10мм до 22мм,диаметр фильтра-от 6мм до 8 мм. Я предпочитаю шестимилимитровые самокрутки,табак предпочитаю Bali Shag Halfzware и Mac Baren Halfzware.
ПС. Сергей,никогда не судите о табаке по одной-две самокрутке.Вы годами курили "казёнку",неизвестно что туда напхали,а теперь переходите на натуральный табак.К нему надо привыкнуть,на него надо "подсесть" и со временем у Вас выработается свой,собственный стиль и предпочтение.
Все атрибуты я покупаю здесь:http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=common/home
или здесь:https://embargo.ua/category/samokrutki/
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Стечкин

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1018
  • Розташування: Крым, Украина
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #6 : 21 Вересня 2020, 20:45:55 »
А не все так просто в этом вопросе..
Вынимайте широкие ножи!
Точите их на черном камне!..

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #7 : 21 Вересня 2020, 23:28:26 »
Одно врем пользовался машинкой Gizeh и их же гильзами. Табак действительно лучше набивать перед курением. То есть с собой таскаешь пакет с табаком, машинку и гильзы. Все равно, когда табак в пакете почти закончился, он высыхает, это чувствуется.
Курил MacBaren, но если купить коробку с трубочным Dunhill, например, получаешь подарок для того, кто курит трубку, и жестянку для своего табаку.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #8 : 22 Вересня 2020, 07:56:58 »
Раз пішла така тема - брат шукає кубинський тютюн. Може хтось з досвідчених порадити перевірений ресурс?
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #9 : 22 Вересня 2020, 11:36:11 »
Сергей,никогда не судите о табаке по одной-две самокрутке.Вы годами курили "казёнку",неизвестно что туда напхали,а теперь переходите на натуральный табак.
Это мне уже обьяснил опытный в этих делах товарищ. 8-)
Более того он сказал: "Готовься, первые недели три будешь кашлять, страшно кашлять, выхаркивая их лёгких всю ту дрянь, что зашла вместе с магазинными сигаретами. Тут никак не поможешь, это надо просто пережить."
Готовлюсь...

ни в коем случае не набивайте (не скручивайте) сигареты впрок.
А вот за этот совет спасибо! {tnx} Я бы делал как раз наоборот, набивая штук 40-50. Я вообще покупаю обычно две три пачки и они у меня в рюкзачке болтаются. По мере необходимости перкладываю в портсигар. Портсигаром я уже года 3-4 пользуюсь, как перешёл на тонкие сигатреты, бо мне удобнее сигареты в кармане джинов таскать, а пачка сигарет slim там часто мнется.

Этот опытный товарищ (Артём, спасибо  {tnx}) для начала мне посоветовал не покупать дорогие машнки, даже поршневые, не говоря уж о автоматических с ручками-крутилками.
Посоветовал для пробы взять Набір для забивання гільз Party in House Slim



Но самокрутками таки заинтересовали... {23} Надо почитать-посмотреть видео, что оно такое.
Бо у меня самокрутки ассоциируются со скрученными в руках и склееныыми слюной сигаретками с самосадом. {sm}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #10 : 22 Вересня 2020, 12:14:06 »
Готовься, первые недели три будешь кашлять, страшно кашлять
не факт.
Я як палив власно вирощене - навіть натяку не було. І баришням давав спробувати "самосаду". Були здивовані, що воно горло не дере і сльози з очей не викликає  {sm}
А от з магазинними в мене є така фігня - коли трохи простуджений і закурюєш цигарку не ту, до якої звик, то можна трохи й покашляти.

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #11 : 22 Вересня 2020, 18:10:05 »
Теж до вподоби Winston Slims з ментолом. Більш-менш так само "заходить" Kent. Однак теж помітив, що часто-густо замість якісного і не найдешевшого продукту дістається відвертий дрек. Поряд з постійним зростанням цін на тютюнові вироби це змушує все частіше поглядати в бік самонабивних сигарет. Можу сказати, що жодного досвіду не маю, не знаю, що воно таке (кілька скурених в різні часи самокруток з різних тютюнів не рахуються). Тому було б цікаво почути враження "неофіта"  :)...
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #12 : 22 Вересня 2020, 20:30:25 »
брат шукає кубинський тютюн
А в каком виде он его ищет? В сигарах,в трубочном табаке,нарезка в чистом виде?
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #13 : 22 Вересня 2020, 20:31:35 »
Завтра ввечері заберу замовлення та буду тренуватись і пробувати.
Тут про враження відписуватимусь. 8-)
PS. Замовляв тут https://embargo.ua/ua/category/samokrutki/ через двадцять хвилин після замовлення мені передзвонили і менеджер сказав, що все зібрано і я можу забирати (замовляв самовивозом). Але я до 19:00 не встигав, тому завтра. Магазину респект  за оперативну роботу {_11} бо в моєму замовленні було позицій штук 12-15 на "попробувати різне".
PSS. Трохи змінив назву теми, бо про самокрутки я спочатку не подумав.  :)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #14 : 22 Вересня 2020, 21:06:04 »
Они обе временно,научитесь крутить руками отдадите обе.
-Ну, не знаю как руками точно/калиброванно самокрутки крутить, а вот машинка вполне позволяет делать однообразные цигарки определённого размера (даже без фильтра), что благотворно влияет на их совмещение с мундштуком.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Самонабивні сигарети
« Reply #15 : 23 Вересня 2020, 08:18:53 »
А в каком виде он его ищет? В сигарах,в трубочном табаке,нарезка в чистом виде?
В сигарах - це і називається сигари, з ними проблем немає, але не цікавлять. {))} Для самокруток. Або готові сигарети.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #16 : 24 Вересня 2020, 12:05:20 »
Забрав вчора замовлення, ділюсь першими враженнями.
На простій, дешевшій машинці Angel самокрутки у мене виходять акуратнійші.
Напівавтомат мені дали один в один як на картинці, але на ньому напис не Coney а Atomik, китайці на одному станку всі марки штампують, лише назву змінюють. ))) У мене щось на ньому не виходить поки акуратно скрутити, самокрутка з нього виходить зморщена. Не подобається, що тканину постійно треба притримувати пальцем внатяг, бо якщо не притримувати вона розпрямляється і викидає тютюн з жолобу. В результаті колупаюсь з нею довше, ніж з "ручною".

Спробував поки чотири тютюна, поки вражень не багато, але все ж...
Dockers Blond - непоганий, але слабуватий. Мене teddy.bear попереджав, що blond слабкий тютюн, але ж поки сам не спробуєш... Цих скурив штук 4...
Graff American Blend - скурив всього одну. Спочатку не вразив... Відчувається ледь-чутна кислинка, а я її не люблю. По міцності як раз для мене. Треба розпробувати...
Flandria Sauvage - парочку скурив. Поки не зрозумів, якийсь не виразний...
Harvest Coffee - скурив одну. Сподобався. Тішечки кріпкуватий, трішечки солодкуватий, приємний аромат. Ароматизація кавою відчувається лише перших одну-дві затяжки, далі не чутно. Дим приємний.
Dockers Bright Virginia - скурив поки одну. Сподобався. Поки повністю враження оформити не готовий, трохи пізнійше.

В загальному для всіх - цигарка куриться довше, ніж слім сигарета. Майже вдвічі довше. І, несподівано для мене, сама не тліє. Кілька разів навіть сама затухала. Незвично...
Свіжоскручена погано тягнеться. Як полежить у портсигарі кілька годин - тютюн підсихає і тягнеться нормально.
Однотипної щільності тютюну в цигарці я поки не навчився робити, одна виходить тугійша, інша якась пухкійша. Думаю, це минеться з досвідом.

Фільтрів набрав різних марок по 15 мм довжиною.  Пробував дві, Atomik та OCB, різниці між ними не відчув. Є ще Cartel 22 мм, я їх купив бо звик до довгих фільтрів slim, поки не пробував.
Ще купив коробочку фільтрів Atomik з полоскою клею. Не пробував. Може той клей і не потрібен, і без нього цигарка тримається добре.

Замовив на mr-tabak.com.ua вірджинію голд. Мені передзвонили і сказали що на даний час тютюн закінчився, а нова партія ще не закінчила ферментацію. Буде тижня через два. Записали в чергу.

Кашлю поки у себе не спостерігаю і це мене тішить. :)

PS. Курив лише самокрутки з вчорашнього вечора, годин з семи. Тільки що закурив Winston Mentol Slim - ніякий, наче сіно з ароматом ментолу. {kh} Я власне і кинув погляд на набивні сигарети (а потім і на самокрутки) тому що ці сигарети в кіосках/магазинах зовсім погані вже десь з місяць. Я в основному цигарки в АТБ купую, але пробував купувати і в інших місцях - все однаково. Чи то партія така зайшла, чи то "покращення технологій". Скорійше за все останнє, бо таке "покращення" спостерігаю вже кілька років, з кожним роком все "гарнійше і гарнійше". {))}

PSS. Спробував  Dockers Bright Virginia тому додав враження.
« Останнє редагування: 24 Вересня 2020, 17:32:50 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #17 : 24 Вересня 2020, 17:30:39 »
Тільки що на роботі скрутив по парочці кожного сорту собі до вечора.
Папір теж значення має.
З товщим, 21 г/м2 всі цигарки виходять рівненькі та красиві. Але з тоншим, 14 г/м2, смак все ж кращий. То добре відчувається. 8-)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #18 : 24 Вересня 2020, 23:39:08 »
Сергей,Вы купили табак именно тот который спросом не очень пользуется. Немцы очень сильны в трубочном табаке,но самокруточный-не ахти. У бельгийцев табак вообще жесть,как тот так и этот. Свою достойную и твердую нишу в самокруточном табаке заняли датчане.Попробуйте Мак Барен Хальзвар, http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620628_576621979&product_id=1069306
и Бали Шаг Хальзвар http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620628_576621979&product_id=1054184. Это достойные табаки. Дания и этим все сказанно.Кстати,какой то из Бали Шагов был некогда любимым табаком Джонни Депа. Могу поррекомендовать еще Кэмел,у нас он есть в Краматорске ну или в Фортуне можно заказать. Там хоть и написанно-сделано в Польше-брехня.Поляки только фасуют,добавляя свои дрючки и оглобли,но тем не менее синий Кэмел довольно хорош.
Кстати,а Вы говорили что если пальцем не придержать табак,то он высыпается из машинки. Надо было брать вот такой-с крышечкой.http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619097_576620604_576621974&product_id=1060462
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #19 : 25 Вересня 2020, 12:34:42 »
Я такую машинку, с крышечкой тоже взял. Эту https://embargo.ua/product/mashinka-dlja-samokrutok/?utm_source=eSputnik-trigger&utm_medium=email&utm_campaign=Oformlenie_zakaza&utm_content=922411010&utm_term=Trigern%D1%96_listi
Вот как раз на ней у меня получается лучше.
табак именно тот который спросом не очень пользуется
Так я ж пока не разбираюсь...  {sm} Не попробуешь - не узнаешь.
__________________
И фильтры 22 мм мне понравилсь больше, с ними удобнее крутить, удобнее сигарету держать. А до самого фильтра я самокрутку всё одно не докуриваю, "не влазит".
PS. Заметил - самокруток курю меньше, чем сигарет  (_19). Покурил и дольше не хочется.
« Останнє редагування: 25 Вересня 2020, 13:43:43 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #20 : 25 Вересня 2020, 13:23:56 »
2 Kirill66
Так що по кубинському самокруточному? ;)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #21 : 25 Вересня 2020, 14:08:13 »
Попробуйте Мак Барен Хальзвар... и Бали Шаг Хальзвар
За советы спасибо!  {tnx} Обязательно попробую рекомендованные Вами. Правда, смотрю, они все крепкие...  {23}
Синий Кэмел позиционируют как "крепкий"... Сейчас не пойму, я и сигареты то крепкие не курю лет 15 уже. Желтый Кэмел, я так понял, послабее по крепости? Как он по вкусу? {dr}
Мне Вирджиния "зашла", она вообще мягкой вроде считается, не?
Из пяти купленных мне однозначно понравился только один - Dockers Bright Virginia.
Остальных больше не куплю, как-то всё не то. Уж по штук пять каждого скурил.
Посему напишу свои впечатления неофита.
Dockers Blond - действительно очень мягкий, вообще никакой . И тухнет цигарка быстрее всех, задалбываешься подкуривать.
Flandria Sauvage - средне-мягкий. Слегка отдает...  {23} бумагой, что ли... и при куренни второй половины цыгарки начинает щипать язык. {kh}
Graff American Blend - тоже щиплет язык. Есть кислинка и какой-то непонятно-неприятный привкус. Но получше первых двух.
Harvest Coffee - пожалуй самый крепкий из всех пяти, что я попробовал. Неплохой, но вот ароматизация это зло! Поначалу почти не чувствуется, но потом начинает надоедать и чувствуется всё сильнее и приторнее аж до тошноты. Имею ввиду не курение одной цигарки, а нескольких, если курить только этот табак. С каждой самокруткой противнее. Курить можно, но чередовать с чем-то другим, без ароматизаторов.

Очень хочу попробовать Голд Вирджинию с отечественных плантаций. Но придется ждать, я писал выше почему.
... и Mac Baren Virginia Blend.
« Останнє редагування: 25 Вересня 2020, 18:36:46 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #22 : 25 Вересня 2020, 15:25:31 »
И фильтры 22 мм мне понравилсь больше, с ними удобнее крутить, удобнее сигарету держать.
-А с мундштуком не пробовали? Ещё удобней держать будет. С ним правда мороки добавляется, но есть и свои плюсы.

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #23 : 25 Вересня 2020, 16:21:48 »
самокруток курю меньше, чем сигарет  . Покурил и дольше не хочется.
Все правильно,натуральный табак-более никотинонасыщаемый. Я свои любимые Лайки Страйк полторы пачки выкуривал в день,перешел на самокрутки-13-15 максимум.

Так що по кубинському самокруточному?
Натурального кубинского самокруточного не существует. Разве что на "тамошнем" рынке у бабки Хуаниты в мешках {gig}. Есть натуральный сигарный табак с острова Ява,фирмы Сэмюэль Гэвис.
Посмотри здесь:http://fortunacigars.com.ua/catalog/index.php?route=product/product&path=576619204_576620885_576622086&product_id=1065183
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Самонабивні сигарети та самокрутки
« Reply #24 : 25 Вересня 2020, 16:38:12 »
А с мундштуком не пробовали?
Пробовал. Сигареты еще. Не нравится  {sm}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook