Автор Тема: Kershaw CQC-4KXL: багато Емерсона за невеликі гроші :-)  (Прочитано 3046 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
Давно хотілося зробити якийсь огляд на наявний ніж. Але {sm} , на всі мої попередні ножики вже були всілякі огляди і чогось туди додати було нічого. Ну справді, вуглецевий Опінель, китайські Параміля, Широгоров ф3 і AFCK оглядені-переоглядені вздовж, впоперек і в усі інші інтимні місця {gig} А Enlan el-02 був якийсь нудний для огляду. Неоглядний, коротше :) І от, з'явився в мене ножик, оглядів якого я знайшов трошки на Ютубах (та й то іномовні), а шоб на форумі написаного, ще й на зрозумілій мові - ніфіга {no} Ну та таки придбав і замислив огляд. І шоб не з коробки, а об'єктивніше і серйозніше - після певного досвіду використання. Отже поїхали :_)
Коробочка. Гарна, з черепком емерсонівським. Рентген голови Ерні {gig}

В коробочці окрім ножа в целофанці є ще трошки макулатури (про творіння Кершів взагалі і Емерсона з ними в співпраці) і трійко гвинтиків, аби переставити кліпсу для лівші (вони дещо довші через більшу товщину лівої плашки). Макулатура - фіг з нею, гвинтики - гуд {_11} , запас - то завжди добре ;)

Берем ножик в руку, дивимось - лезо по центру - дообре :_)

Руків'я довжиною 127мм, замок фрейм-лок. Фрейм сталевий, стоунвошений. Кліпса чорна, фарбована, зручна, переставна, але лише під тіп-даун (інакше вейв незручно використовувати). З емерсонівським рентгеном...тьху, лого  :D

Протилежна сторона - тонка сталева плашка і текстурована чорна ж10

Спейсер чорний, пластиковий (жлоби (_4) , чьо не ж10, а!?). Насічка спереду руків'я зручненька, радіусна, повторює таку ж на клинку.

Розкривааааєм....Тугенько. Фторопласт. Жлоби керші (_4) , жлоби!

Крутіння гвинтика путнього результату не дає - а й фіг з ним, "и так сойдет... " © Роздивляємось далі...
Лезо 99мм довжиною і 3мм товщиною, з 8Cr14MoV. Спуски ввігнуті, застоунвошені, зведені в 0,6мм. З коробки бриє. Голомінь з повздовжнім гарним, але грубим (ніготь чіпляє) сатином. З одного боку лого Kershaw, KAI i маленьке China, з іншого - лого Емерсона

Руків'я лежить в руці досить приємно, нічого ніде не заважає. зверху є під'йомчик з насічкою, знизу величенький утик (тому є підозри на прохолодність ножа () ), текстура ж10 - типова для ножиків родом з Китаю (така ж, як на китайських Мілі і Парамілі)

Фрейм тугенький, заходить на половину товщини клинка, не липне, не люфтить

От. Шо ще? А! Вейв - вєщь!  {_11} Відкривання вейвом повністю компенсує тугість мануального відкривання. І ніфіга він не рве кишені - вивсьоврьоті {aaa} То кишені у всіх фігові - в мене, он, все ціле, об шо відкривав: кишені джинсів, спортивних штанів, шортів, нагрудна сорочки і резинка трусів :_)  Все ціле, все!
Гвинтики під нормальні викрутки теж вєщь {_11} Тільки пласка і філіпс, тільки хардкор, ніяких всесвітньосемітськозмовних торксів (_23) Якість гвинтиків непогана - крутяться нормально, не пластилінові, проте, фарба з них стирається (але ж і не сколюється, що не так вже й погано).
От. Шо ще? Хз, наче все описав....Ну все то й все, і так багато {))}
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Последнее фото: вид у ножа какой-то затертый. Да и кроме того есть еще несколько моментов которые выглядят... м-м... бюджетненько... Странно, что на фторопласте туговато ходит  {23} Может пол-капли масла поможет? Точно там фторопласт? А то на фото темное что-то.
Какая толщина пластины замка в месте выборки? Шайба для "однорукого" открывания над спусками не мешает?

Offline StefcoG

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 362
  • Розташування: Львів - Illinois
Дякую за огляд. Десь читав вислів , що Ерні для фанатів робить ножі під своїм брендом, а для нормальних людей під брендами керша і зт )))
Вейв  штука харизматична але таки кишені протирає, нитка за  ниточкою .))
"As iron sharpens iron, so one person sharpens another."

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
2сержант:
Цитувати
Последнее фото: вид у ножа какой-то затертый
то такі фоти {sm}
Цитувати
несколько моментов которые выглядят... м-м... бюджетненько
ну так і ножик то бюджетний - менше 40$ ціна
Цитувати
Точно там фторопласт?
{y}, я розбирав для чистки. Масло не допомагає. Може ще фрейм тисне сильно (фрейм тугенький, в місці виборки 0.6-0.7мм), хоча, китайський ф3 мав такий же тугий лайнер, але непогано фліпував
Цитувати
Шайба для "однорукого" открывания над спусками не мешает?
хіба що, коли ріжу щось на всю довжину леза - хліб, варену ковбасу і т.п. А так - начебто ні, і за кишеню не чіпляється, як бувало в мене зі шпеньками (для цього є вейв :D)
2StefcoG:
так отож - ножик від Ерні Емерсона, який коштує так, як і з чого він зроблений {_11} :) А всього то різниці, шо сталь на бюджетна сталь і сталь замість титану на руків'ї (причому лайнер і фрейм гарно застоунвошені, а не як в самого Ерні - з під пилки!). Ну і заточка нормальна
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
в місці виборки 0.6-0.7мм
{_07} Серьезно? Мы правильно поняли друг-друга - толщина вот в этом месте?:

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
 {y} Щойно переміряв (вночі писав з роботи - там ШЦ не було, писав "на око") - 0,8мм
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline сержант

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4985
  • Розташування: Луганская обл.
Я понял, спасибо. Странная толщина  {dr}

Offline woodman

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 194
  • Розташування: Lviv
  • www.knife.org.ua
    • www.knife.org.ua
прикольний огляд  {_11}
теж приглядаюся до цього ножа