Автор Тема: Аквариумы  (Прочитано 14123 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Аквариумы
« Reply #75 : 01 Березня 2009, 00:44:56 »
...Для кошек и собак есть такой препарат называется "Контрасекс", вроде сбивает их "хотение"
Ага, дзузьки. Мой предыдущий кот ел этот контрасекс как колбасу (в смысле - так же регулярно 8-)), но все равно сбежал, скотина...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline leshik

  • hunter
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 586
  • Розташування: Днепропетровск
  • Алексей
Re: Аквариумы
« Reply #76 : 07 Серпня 2009, 10:09:05 »


А это мой кваквариум :)
Извиняюсь за качество фото , рыбы не любят фотографироваться :D












С ув. Лешик

Fenrir

  • Гість
Re: Аквариумы
« Reply #77 : 06 Квітня 2010, 12:00:18 »
В вашей палате пополнение  :D

Offline webs

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1395
  • Розташування: Запорожье
Re: Аквариумы
« Reply #78 : 06 Квітня 2010, 14:50:37 »
Лет десять двенадцать назад стояло у меня две банки, на всю жизнь я наездился по выходным на базар за мотылем  :D

Потом один аквариум освободился пока мы на море ездили, соседа попросили присмотреть, а он туда уронил крышку  с включенной лампой накаливания (по крайней мере он так говорил) все рыПки сдохли. А во втором у меня карасик жил (в днепре поймал его) и я по нему определял будет клев или нет, если лежит на дне - можно не ехать никуда, а если плавает активно, то без трусов в воду заходить низзя :)
А как уже карасик сдох, тут я и вздохнул наконец свободно :) Фиг я больше рыбок заведу :)
Пусть тот, кто всегда прав, первый схлопочет камнем.

Offline Рома

  • У Р А
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 435
  • Розташування: м.Львів
  • хохол
Re: Аквариумы
« Reply #79 : 06 Квітня 2010, 15:26:05 »
Завів собі баночку на 50л. Живуть в мене дві Скалярії проглоти, п"ять Гупії дві самки і три самця, плодючі попались кожний місяць родять, ще незнаю як правильно Вертихвости здається, їх в мене три, Немо як в мультику одна, сомики три крапчатих, три прилипалки. Ось такий росадник,ніяк малька не можу виростити ось чергова партія 18 штук, в півлітрові банці плаває, покищо тільки дві здохло, ще пару випатково вилитіли і їх сїли проглоти Скалярії.  Приймайте в палату. :D :D :D

SergD

  • Гість
Re: Аквариумы
« Reply #80 : 19 Квітня 2010, 12:41:07 »
Рыбками занимался с раннего детства. Как и многие начинал с гупяшек. меченосцев и прочих живородок.
Банка литров на 15-20(отец принес) по-моему из-под кислоты для аккамуляторов. Потом родители, увидев серьезность увлечения, купили цивильный аквариус. Даже в ихтиологический кружок при Доме пионеров записался. Так детство и прошло. Добился даже приплода от гурамок и петушков. Постоянно покупал скаляров и неонов, но они почему-то быстро клеили ласты.
Потом с женой завели нормальный аквариум. Астранотусов, скаляров,  цихлазом меек,чернополосных, даже две пары дискусов. А потом это все царство выросло... и почалось. Склеил сам один аквариум, затем второй. третий. Всего с малечниками и нерестовыми было 7 штук. {_18}
Затем решили завести... сына {_04}Аквариумов резко поубавилось.
Теперь у меня аквариум на 50 литров. Цихлидный.
 Второй сын захотел персональный аквариум. Хочет попробовать свои силы в голландском стиле. Товарищ подарил литров на 30-40 еще не пробовали, надо кое какие дефекты устранить.
 Так что, если кто заболел этой болезнью, то это навсегда.
Фото не могу выставить, фотокамера склеила ласты.
Хочу завести на 200 литров. Может у кого-то дома завалялся ненужный для засолки капусты? (__3) Заберу.

Fenrir

  • Гість
Re: Аквариумы
« Reply #81 : 14 Травня 2010, 19:54:39 »
Розумію, що це більше на аква-форум, але товариші тут кмітливі, може хто порадить...

Маю два акваріуми, більший на 250 і менший на 50 літрів.  В меншому живе (жило) 3 пари даніо різних окрасів, 5 неонів, два анцитруси, два макрогнатуси і пара меченосів. І сомик один невеличкий, старожил. Грунт - дрібна галька (0.3 - 1 см) + ракушки, живі рослини.

І от місяць назад зник самець анцитрус років трьох , красень і предмет моєї гордості, сантиметрів 9, "вусатий". Ввечері був, а наступного вечору - нема. Ретельно обшукав підлогу - думав, він якось примудрився вистрибнути - нема. Кілька днів тому так само "нєпостіжімо" зникла самка меченосця.

Ну не неончики ж їх зїли, бл{cenz}ть... Може хто пролиє світло на цю детективну історію?

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Аквариумы
« Reply #82 : 14 Травня 2010, 20:14:14 »
У мене і анциструси і макрогнатуси вилазили  і присихали до стінки акваріума: один між стінкою і фанеркою з фоном, інший між стінкою і зовнішнім фільтром. Знайшов я їх тільки коли переносив акваріум, шукай уважніше. До речі, мішкозяберного сома я знайшов(живого) аж через кімнату, під ліжком... )))
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Аквариумы
« Reply #83 : 14 Травня 2010, 20:17:23 »
До речі, мішкозяберного сома я знайшов(живого) аж через кімнату, під ліжком... )))
То не мішкозяберний, то попідліжковий сом - вивчай ботаніку зоологію міжрибознавство  :D
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Fenrir

  • Гість
Re: Аквариумы
« Reply #84 : 14 Травня 2010, 22:06:07 »
У мене і анциструси і макрогнатуси вилазили  і присихали до стінки акваріума: один між стінкою і фанеркою з фоном, інший між стінкою і зовнішнім фільтром. Знайшов я їх тільки коли переносив акваріум, шукай уважніше. До речі, мішкозяберного сома я знайшов(живого) аж через кімнату, під ліжком... )))
{_10}
Після завзятих пошуків знайшов тараньку анциструса в ящику, який в ті дні стояв під столом з акваріумом. Меченоска досі в розшуку.

Живучий в тебе сом виявився, одначе  :D

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Аквариумы
« Reply #85 : 14 Травня 2010, 22:29:07 »

Живучий в тебе сом виявився, одначе  :D
О, то дійсно живуча істота, цілу ніч в пилюці і павутинні, хвіст засох - і хоч би що... (00) До речі, мечоносці вистрибують досить далеко від акваріума, якщо є кіт - то вже й не знайдеш, і пилососом засмоктати мумію могло. {_13}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Рома

  • У Р А
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 435
  • Розташування: м.Львів
  • хохол
Re: Аквариумы
« Reply #86 : 14 Травня 2010, 22:34:12 »
О люди схоже на аномалію!!! В мене також безслідно зникло чотири рибки. Поки що ніяких слідів. ((

Offline B0dia

  • Перекуємо орала на мечі!
  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 168
  • Розташування: м. Київ
Re: Аквариумы
« Reply #87 : 31 Січня 2011, 22:49:36 »
Роблю акву 100 (каркас із «уголка»). Потрібен підходящій плексиглас, ніхто не знає де можна взяти в Києві?
Где лгут и себе и друг другу,
и память не служит уму,
история ходит по кругу
из крови - по грязи - во тьму
                    Игорь Губерман

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Аквариумы
« Reply #88 : 31 Січня 2011, 23:10:07 »
Роблю акву 100

і скільки грошей обійдеться?

Мова – душа народу

Offline Font

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2092
  • Розташування: Одесса
    • http://font.io.ua/
Re: Аквариумы
« Reply #89 : 31 Січня 2011, 23:46:10 »
Роблю акву 100 (каркас із «уголка»). Потрібен підходящій плексиглас, ніхто не знає де можна взяти в Києві?

Я не слыщал никогда, чтобы аквариумы из оргстекла делали с металлическим каркасом. Да и стеклянные сейчас делают бескаркасные. Появились новые силиконовые клеи, которые намертво склеивают стекло, и каркас не нужен. А плексиглас (оргстекло) обычно клеили дихлорэтаном, добавляя в него стружку оргстекла, получалась такая густая смесь. Иногда, для надёжности что ли, вкручивали в оргстекло саморезы. Сейчас полно продаётся витринного толстого стекла, и именно из него стоит делать аквариум. Только там нужна очень высокая точность подгонки кромки. Так что сначала подумай, почитай, поспрошай людей, а потом только траться на материалы. Да и аквариум на 100 литров по моему дешевле выйдет купить готовый.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Аквариумы
« Reply #90 : 31 Січня 2011, 23:52:32 »
Да и аквариум на 100 литров по моему дешевле выйдет купить готовый.

теж така підозра...

Мова – душа народу

Offline B0dia

  • Перекуємо орала на мечі!
  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 168
  • Розташування: м. Київ
Re: Аквариумы
« Reply #91 : 01 Лютого 2011, 00:55:05 »
Да и аквариум на 100 литров по моему дешевле выйдет купить готовый.
Да я вже майже зробив, залишилося тільки скло вклеїти. Заднє, дно і одне бокове із оргскла (їх однаково ніхто не побачить). А лице буде скляне (лежить в гаражі.
Только там нужна очень высокая точность подгонки кромки.
Отож  {_13}! Каркас обклею самоклейкою під темний горіх або шпоном (столик зроблю так же, буде  {_11}).
Где лгут и себе и друг другу,
и память не служит уму,
история ходит по кругу
из крови - по грязи - во тьму
                    Игорь Губерман