Автор Тема: Копчення?  (Прочитано 5248 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Копчення?
« : 26 Липня 2012, 12:12:01 »
Черговий раз натикаюся на відео чи пристрій такого типу: http://youtu.be/QYvYBU4rHF0 і черговий раз виникає питання - коптять же димом зазвичай? :) З усіма його канцерогенами і т.д. А тут у нас результат піролізу? Тобто не дим, а деревинний газ? Чи я щось не розумію?

власне, можна це назвати копченням чи ні? :)


Серійні компактні варіанти симпатичніші:

Мова – душа народу

вася12345

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #1 : 26 Липня 2012, 13:07:32 »
я пользуюсь токо самопальным, температуру контролирую терморегулятором чтоб не варилось а коптилось, на двух-трех чурках размером со спичечный коробок за 12 часов сало выходит  {:(!)=}
p.s. думаю для пиролиза кислорода многовато это ж все не герометично
« Останнє редагування: 26 Липня 2012, 13:12:44 від вася12345 »

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #2 : 26 Липня 2012, 13:24:50 »
Ось цікава штука:
http://ru.wikipedia.org/wiki/Пиролиз#.D0.9A.D0.BE.D0.BF.D1.87.D0.B5.D0.BD.D0.B8.D0.B5
На основе процесса пиролиза древесины (чаще всего щепы ольхи) проходит копчение различных пищевых продуктов. Правильнее назвать этот процесс частичным окислением или окислительным пиролизом, так как он идет с ограниченным доступом воздуха. Доказано, что этот способ копчения не безвреден для человеческого организма, так как при окислительном пиролизе образуются и попадают в пищу опасные канцерогены, такие как 3,4-бензпирен.

тільки не зрозуміло - це про піроліз в цій установці, чи взагалі про копчення (піроліз в дереві, в принципі, завжди є, але при горінні газ від піролізу теж горить, на відміну від цієї устаногвки).
« Останнє редагування: 21 Лютого 2013, 19:52:17 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Re: Копчення?
« Reply #3 : 26 Липня 2012, 14:18:31 »
Вперше побачив таку штуку у риболовних журналах - "Рыбачьте с нами" десь років 10 тому. Журнал заснований з іноземним капіталом і друкує багато статей із закордонних журналів, наприклад із німецького Blinker. Саме у перекладеній статті з Блінкеру і розповідалось про таку коптильню.
Я до чого - екологічні норми в Єврозоні більш жорсткі, а вони дозволяють продавати такі коптильні й користуватись ними.
Взагалі, якщо вживати копчену там рибку не постійно, великої шкоди не завдасте. І у будь-якому випадку, на мою думку, це здоровіше ніж магазинна рибка після рідкого диму.

вася12345

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #4 : 26 Липня 2012, 14:47:34 »
И еще копчености должны настояться, т.е. полежать какое то время, вкус становится мягче и я так думаю полезнее

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #5 : 26 Липня 2012, 15:25:01 »
Вперше побачив таку штуку у риболовних журналах - "Рыбачьте с нами" десь років 10 тому

такі при совку ще років з тридцять тому траплялися, у знайомої є :) матеріал, з якого роблять гусятниці (можливо чавун).  :)


екологічні норми в Єврозоні більш жорсткі

це останні років з двадцять, а до цього найбрудніші річки в світі були саме там, в Західній Європі :)

Мова – душа народу

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Копчення?
« Reply #6 : 21 Лютого 2013, 11:44:51 »
Не знаю жива ли еще тема. Имею такую же коптильню - вещь, используется для горячего копчения рыбы, мяса... и всего прочего вкусного на природе. Еще раз повторю - ВЕЩЬ.

Offline Ches

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2279
  • Розташування: Славутич-Киев, сейчас Чернигов
Re: Копчення?
« Reply #7 : 21 Лютого 2013, 12:23:29 »
Раз уж тема воскресла, спрошу:
Имею вот такую походную коптилку

часто рыба получается более варёной, нежели копченой, как грамотно коптить на костре? Какие температурные режимы, секреты, рекомендации?
Я самый добрый человек на свете. Если найдется кто-то добрее, я убью его и опять стану самым добрым!

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #8 : 21 Лютого 2013, 13:20:24 »
Температура желательна до 80 градусов, можно и 60-70. В такой низкой коптилке температура будет 100-150.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: Копчення?
« Reply #9 : 21 Лютого 2013, 13:55:19 »
Ага, но, еще нужно чтобы дымели опилки, что в таких конструкциях труднореализуемо... Она и предусмотрена для варки в пару с приутствием дыма.
Для таких вариантов лучше рыбу перед копчением подвялить  {sm}.
А горячее копчение легче реализовать в обыкновенной коптилке с каналом, В ней же можно заниматься и холодным копчением.
Разница только во времени: в показаной вами штуке рыбины по 0.5 - 1 кг будут готовы (сварены) за 1-2 часа в обыкновенной коптилке (горячий метод) - за 6-8 часов, холодный - сутки
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline Ches

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2279
  • Розташування: Славутич-Киев, сейчас Чернигов
Re: Копчення?
« Reply #10 : 21 Лютого 2013, 20:01:53 »
Разница только во времени: в показаной вами штуке рыбины по 0.5 - 1 кг будут готовы (сварены) за 1-2 часа

 -) 20-30 минут.

Когда есть возможность - подвяливаю. У моей, кстати, ножки повыше. Короче, лучше на углях час-полтора потомить?

Я самый добрый человек на свете. Если найдется кто-то добрее, я убью его и опять стану самым добрым!

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #11 : 21 Лютого 2013, 20:35:41 »
Ну да, насыпь опилок - и на угли, несколько раз проверь начиная с полчаса. На турбазе была таких же габаритов, только прямоугольная - на огне рыба запекалась за 10 минут. {))}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline vobler

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7360
  • Розташування: г Сумы
  • Время создает нас
Re: Копчення?
« Reply #12 : 21 Лютого 2013, 23:15:06 »
Коптится 20-30 минут,проверено.Опилки во внутрь,а температуру можно любую сделать.

Offline Buzzer

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1309
  • Розташування: Kiev
Re: Копчення?
« Reply #13 : 21 Лютого 2013, 23:17:18 »
И в опилки еще можно чуток сахара добавить (примерно ложку). Усиливает эффект "копчености".

omko

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #14 : 21 Лютого 2013, 23:33:26 »
А я вот такой штукой копчу и не заморачиваюсь, рыба получается обалденная,- пальчики оближешь.
Заливаешь в миску "жидкий дымок", кладёшь рыбу и всьо :)


Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #15 : 21 Лютого 2013, 23:47:54 »
Угу, следующий шаг - безалкогольное пиво, потом - надувная женщина. ;) {_17} Уважающий себя человек этой хренью пользоваться не должен.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #16 : 22 Лютого 2013, 09:28:15 »
не факт.

Мова – душа народу

Offline Al.P

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3296
  • Розташування: МАРИУПОЛЬ -Смела
Re: Копчення?
« Reply #17 : 22 Лютого 2013, 09:44:20 »
Факт. :D (__3)
Надо находить удовольствие- в поиске места, где естественным путем можно сварганить костерок.
Собрать веток, дровишек- это интересный процесс.
Глядишь- и женщины по ходу подтянутся... {sm}

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #18 : 22 Лютого 2013, 09:58:50 »
Не факт насчет следующих шагов, или - что жидкий дым дерьмо? ;) (Вот же ж название, как у какого-то тяжелого синтетического наркотика  (__9)
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 10:02:01 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #19 : 22 Лютого 2013, 11:54:45 »
не факт, що всі варіанти для рідкого "копчення" лайно :)


2Uliss а ти вже хрумаєш копчені розклади?

Мова – душа народу

Offline Al Gezlev

  • Не беспокой людей об их религии.
  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 749
  • Розташування: Крымская волость
Re: Копчення?
« Reply #20 : 22 Лютого 2013, 12:17:16 »
Все {_17} {y}. Синтетика - есть синтетика #8. Ну, ты кушай, если хочется. Пока ;) организм молодой и здоровый - компенсирует (= {gig}.
А если серьёзно - не надо {kh}, это редкостная рафинированная дрянь.
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 12:27:04 від ortodocs »
" Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ! " ("Ноль")
Никнейм Al Gezlev зарегистрирован!

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #21 : 22 Лютого 2013, 12:26:11 »
а звідки відомості, що там синтетика? Ще скажи, що ти прямо сходу, пишучи те повідомлення, міг назвати увесь склад цієї суміші :)

але! якщо вже на те пішло, то ми ж за копчення говоримо! то, звідки така впевненість, що звичайний дим, чи димова суміш з деревинним газом (його відсутність там не встановлена), утворена в коптильнях з цієї теми, кращі або гірші за суміші для копчення (а це не один варіант суміші)?

адже копченості вже самі по собі не корисний продукт, в принципі (як і спиртне, особливо при наших традиціях), щоб прямо так кістками тут лягати доводячи, що звичайним димом корисніше ))

Мова – душа народу

Offline Al Gezlev

  • Не беспокой людей об их религии.
  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 749
  • Розташування: Крымская волость
Re: Копчення?
« Reply #22 : 22 Лютого 2013, 12:41:36 »
Я ничего тут не доказываю, и тем более "ложиться костьми" - не собираюсь {_21}. Все достаточно информированы и уже определились с гастрономическими пристрастиями - это дело вкуса и традиций.
Но пока "обчественность спорит": http://otvet.mail.ru/question/25383993, - я эту гадость есть не буду. В неумеренных количествах - всё вредно и крайне не полезно. Но весь процесс естественного копчения контролируешь ты {y}. А заводам-изготовителям "жидкого дыма" и других пищевых концентратов я как-то не доверяю {kh}.
" Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ! " ("Ноль")
Никнейм Al Gezlev зарегистрирован!

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #23 : 22 Лютого 2013, 13:08:41 »
Но весь процесс естественного копчения контролируешь ты {y}.

а толку? Якщо таку штуку (я не говорю про конкретно ту що на фото вище чи якусь іншу) робили для того, щоб усунути шкідливі фактори диму, то толку, що ти сам контролюєш?

особливо я надаю перевагу традиційним продуктам через традиції, як мінімум, а не через утопічну віру в те, що вони безпечніші, ще й тому що сам контролюю.

Мова – душа народу

Offline Al.P

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3296
  • Розташування: МАРИУПОЛЬ -Смела
Re: Копчення?
« Reply #24 : 22 Лютого 2013, 14:19:49 »
Задля того, щоб зробити шашлика- навіть мангал взагалі не потрібен... ((
Мене тому навчив один карачаєвець...
А ти кажеш- про хімію...
Доречі- він робив шашлика взагалі без віна, оцету тощо...
Тількі- натуральна кісломолочна приправа- навіть без лаврушок.
Та навіть- без цибулі.
Спробуй.
Щоправда- задля такого рецепту потрібне доре м"ясо...

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #25 : 22 Лютого 2013, 14:28:26 »
Ну да, козленок в кефире -мой любимый северокавказский рецепт. {_11} А мангал нужен только дома и то если болит поясница. ;)
не факт, що всі варіанти для рідкого "копчення" лайно :)

Факт.  {y} Ни один серьезный производитель в мире не использует жидкий дым, используют только "подвальщики".
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 14:32:01 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #26 : 22 Лютого 2013, 15:34:14 »
А мангал нужен только дома

В Києві повно парків, де він згодиться і де не слід псувати ландшафт згарищами.


2Uliss можливо і факт, тут я розбиратися не маю наміру, але мене обурює інше - за цим фактом (як і тисячами інших) стоїть така ж аргументація, як і за вірою в бога ))

Мова – душа народу

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #27 : 22 Лютого 2013, 17:29:46 »
Про Киев не подумал, пардон.  =) А каким боком  вера в бога к технологическим процессам в копчении мясных и рыбных изделий, к коим я имел непосредственное профессиональное отношение? {_07} Впрочем - пользуйся жидким дымом, хоть пей его, мне фиолетово. {y}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #28 : 22 Лютого 2013, 19:03:43 »
А каким боком  вера в бога к технологическим процессам в копчении

ти навіть не бачиш, що я написав.

Мова – душа народу

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #29 : 22 Лютого 2013, 19:10:28 »
Може якби ти писав своєю рідною мовою - мені було б зрозуміліше, що ти мав на увазі, а так - що побачив на те й відповів. ;) {))}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Al Gezlev

  • Не беспокой людей об их религии.
  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 749
  • Розташування: Крымская волость
Re: Копчення?
« Reply #30 : 22 Лютого 2013, 19:16:49 »
2Uliss. +100500. "Дело вкуса, - сказал факир и проглотил шпагу" ))). Но, ja)d, - не пей его - ибо ХЗ кем станешь {gig} {))}.

Какие тебе ещё нужны факты ja)d? Результаты химико - технологической экспертизы + статистически обработанные результаты полевых испытаний с двумя группами волонтёров? Ага. Щаз {_21}. А мухи на что {_08}?
Целое лето по всему побережью цыгане, у нас, носят рыбу, обработанную подобным образом - она не портится {kh}, как В.И ЛЕНИН {gig} и мухи на неё не садятся {kh}.
Любишь "дым" - смачного тебе =)!
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 19:27:00 від ortodocs »
" Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ! " ("Ноль")
Никнейм Al Gezlev зарегистрирован!

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #31 : 22 Лютого 2013, 20:41:25 »
Може якби ти писав своєю рідною мовою

за этим фактом (как и тысячами других (маю на увазі тисячі інших випадків подібної "змістовної і ґрунтовної" аргументації по іншим темам)) стоит такая же аргументация, как и за верой в Бога (коли їх просять аргументувати віру, аргументувати Бога, тощо). Сподіваюся моєю рідною, та ще й з коментарями буде зрозуміліше.

втім - про всяк випадок уточню: аргументація там така ж сильна і конкретна, як і аргументація у віруючих :) А потім ти від віруючого чуєш щось в дусі "це не можна пояснити словами, це всередині, треба просто повірити, відкрити серце Ісусу (мабуть вони мають на увазі Бога, але вдамо, що ми не помітили це богохульство), і не слід сподіватися, що ти відразу відчуєш Бога в середині себе".


Так і тут - це зло, бо я так вирішив, усе - це вся аргументація. І про склад так само - не бачивши цього продукту, і, скоріш за все, навіть у руках його не тримавши (я, власне теж не тримав ні разу) зразу по складу (хімія, тобто) і способу отримання (синтетика, тобто) висновки зроблені.


Особисто я уявлення не маю, що з цих методів безпечніше - дідівський, новий комфортний (установка в першому пості) чи використання рідкого диму. Як і не мав уявлення до написання цього посту, як отримують цей рідкий дим, але, спосіб сприйняття світу, який я в собі намагаюся розвинути, схоже, кращий за вашу ксенофобію. Спосіб цей - критичне ставлення до інфи і своїх знань по темі цієї інфи. Якщо знань нема - то не роблю одразу висновок, а дізнаюся, розбираюся в питанні, щоб зробити висновок. Якщо розумію, що часу чи бажання розбиратися немає, то не роблю висновок, а залишаюся при думці, що про це ніфіга не знаю, тому відмовляюся і вибираю те, що знаю, або приймаю як є (залежить від ситуації).


http://www.wisegeek.org/what-is-liquid-smoke.htm
http://www.virtex-food.ru/products/kostrovok/sec1/2/



Целое лето по всему побережью цыгане, у нас, носят рыбу

що там носять у вас цигани і чим воно оброблено - це ще відкрите питання.



Какие тебе ещё нужны факты ja)d?

та хоча б склад, а то це наче склад сталі по фотографії оцінювати )

Мова – душа народу

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #32 : 22 Лютого 2013, 21:04:02 »
Понаписывал ты много, но смею тебя заверить - я не черпаю информацию в интернете, я не оперирую понятием "вера" и если я высказываю свое мнение - пишу "ИМХО". И если я говорю, что жидкий дым - дерьмо, и не пишу при этом "ИМХО" - то значит он дерьмом и является, и это достоверная информация. Не знаю, как еще сказать. {sm}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #33 : 22 Лютого 2013, 21:23:58 »
. Не знаю, как еще сказать. {sm}

ти краще скажи чому, ато "дерьмо", "пидарасы" і т.д. всі гаразд казати :)

Мова – душа народу

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #34 : 22 Лютого 2013, 21:30:00 »
Мне начинать с Адама или с Ноя? {_07} Я ж четко и однозначно сказал, что жидким дымом не пользуется ни один производитель копченой продукции в мире, а пользуются охренительно дорогими дымогенераторами. Как еще сказать? (_23) Какие аргументы нужны? Неужели чтобы удостовериться, что дерьмо - это дерьмо, нужна ссылка на анализ проведенный Еврокомиссией по продуктам питания или попробовать его на вкус? Да на здоровье, детский сад какой-то. )))
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 21:34:14 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Al Gezlev

  • Не беспокой людей об их религии.
  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 749
  • Розташування: Крымская волость
Re: Копчення?
« Reply #35 : 22 Лютого 2013, 21:44:26 »
ja)d, - это ДЕРЬМО #8. А может тебе "дымовики" просто "откидывают" или ты сам участвуешь по бизнесу в продвижении "новых продуктов", - что ты так за их конечный продукт тут рубишься {23} {))}? Тады - "нема питаннь" {sm}.
Не только цыгане. Вдоль трасс в районах Перекопа, Николаева и др. стоят с этими рыбными "гирляндами", - но покупают "это", только смелые (= и бесстрашные {_20} люди (_23).
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 21:49:46 від ortodocs »
" Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ! " ("Ноль")
Никнейм Al Gezlev зарегистрирован!

Offline Nutty

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2582
  • Розташування: Маріуполь
  • 098-59-39-183
Re: Копчення?
« Reply #36 : 22 Лютого 2013, 22:04:53 »
Специально, после прочтения данной темы, почитал в интернетах об этом "дыме". ВЕзде написано лищь то, что вреден он при систематическом потреблении продуктов с оным. А так не вреднее и не полезнее обычного. Как натуральный и растворимый кофе (которые тоже систематически употреблять не оч.полезно).
Но, у "жидкого дыма" есть одно важное (для разных нехороших продаванов мяса-рыбы) преймущество - он нахрен и намертво забивает запах и вкус "некондиционного" продукта, делая его вкусным и пахучим (что не получится с натуральным вариантом)
Перфекцехуист - человек, который хотел бы сделать идеально, но сойдет и так

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #37 : 22 Лютого 2013, 22:24:42 »
 ))) ))) ))) я в такі моменти розумію Феса


Я ж четко и однозначно сказал, что жидким дымом не пользуется ни один производитель копченой продукции в мире, а пользуются охренительно дорогими дымогенераторами.

дивлячись на способи отримання цієї рідини я чудово розумію, що значно дешевше використати димогенератор, в якому нічого "охренительно" дорогого немає, це не ракетний двигун :) Так що слабенький аргумент )) а по усьому іншому тобі просто нічого сказати, залишається лише лайно і т.д., а чому лайно - так зась ))


А может тебе "дымовики" просто "откидывают" или ты сам участвуешь по бизнесу в продвижении "новых продуктов", - что ты так за их конечный продукт тут рубишься {23} {))}? Тады - "нема питаннь" {sm}.

це просто шедевр! )) той факт, що, коли нема що сказати по темі і лишається лише кричати "ДЕРЬМО!!!", дуже засмучує. Бачу - аргументи в черговий раз вичерпалися.



вреден он при систематическом потреблении продуктов с оным.

копчені продукти (перш за все традиційним методом) при систематичному споживанні шкідливі - в них повно канцерогенів і інших незгораємих продуктів. Також копчені продукти не рекомендується (якщо взагалі не говориться про запобігання цьому) давати дітям. Втім, останнє у нас ігнорується.





ну і для усіляких агітаторів ще раз зауважу, що ніколи не користувався і не мав, не маю і навряд чи матиму намір скористатися, благо - маю можливість і натхнення олдскульними методами розважатися. Але не вважаю для себе можливим кричати "дерьмо!!!" лише тому що хочу так вважати, ґрунтуючись на своїй необізнаності, і при цьому на питання - "чому, власне?", відповідати - "тому що" :)
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 22:26:16 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #38 : 22 Лютого 2013, 23:39:20 »
  що значно дешевше використати димогенератор, в якому нічого "охренительно" дорогого немає, це не ракетний двигун :) Так що слабенький аргумент )) а по усьому іншому тобі просто нічого сказати, залишається лише лайно і т.д., а чому лайно - так зась ))



Ты разбираешься в дымогенераторах? {_07} В сад!(с) Нахрен вообще что-то советовать людям, которых укуси...эээ...вобщем - в сад. goout
Тебе жидкий дым просто необходим, обязательно пользуйся.
« Останнє редагування: 22 Лютого 2013, 23:44:44 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Копчення?
« Reply #39 : 23 Лютого 2013, 03:13:13 »
Тебе жидкий дым просто необходим, обязательно пользуйся.
)))

C одной стороны, это напоминает противостояние: самогон vs. "казёнка".
С другой стороны - как химик-органик (и как циник) скажу: всякие "жидкие дымы" таки идут "козе в трещину". (IMNHO)
(Если сравнивать с вменяемым копчением.)
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #40 : 23 Лютого 2013, 07:44:05 »
Да человек просто жаждет, чтобы ему рассказали и объяснили биохимию, теорию коптильного процесса, его разновидности, конструкцию дымогенераторов, термокамер, климокамер, их рабочие параметры, режимы копчения для разных видов сырья и продукции, последствия нарушения режима копчения, способы фальсификации копченостей, для чего изначально был придуман жидкий дым (а это отнюдь не современное ноу-хау) - и все это подробно и в одном посте. {_18} Скромное такое желание. ;) )))
« Останнє редагування: 23 Лютого 2013, 07:45:13 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Al Gezlev

  • Не беспокой людей об их религии.
  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 749
  • Розташування: Крымская волость
Re: Копчення?
« Reply #41 : 23 Лютого 2013, 10:37:56 »
2ja)d. Мне твоё "обурення" вместе с "засмученням" и вообще весь холивар, что ты тут развёл ... сам догадаешься до какого места {23}?
Хочется? Да пожалуйста: кушай пальмовое масло, соевый белок, ГМО, пользуйся консервантами и употребляй жидкий дым и всякие "Е" - главное: "На здоровье!" {gig}
По поводу "аргументов". Когда нет возможности изучить что-либо, можно довериться чужому опыту "по-умолчанию". Uliss и Cynic в очередной раз подтвердили информацию, которую мне приходилось слышать начиная от простого рабочего цеха до главного технолога производства, диетолога, заканчивая директорами фирм, фамилии которых красовались на колбасно-рыбной продукции на нашем региональном уровне - для меня - убедительно вполне 8-).
" Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ! " ("Ноль")
Никнейм Al Gezlev зарегистрирован!

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #42 : 23 Лютого 2013, 12:29:22 »
Да человек просто жаждет, чтобы ему рассказали и объяснили биохимию, теорию коптильного процесса, его разновидности, конструкцию дымогенераторов, термокамер, климокамер, их рабочие параметры, режимы копчения для разных видов сырья и продукции, последствия нарушения режима копчения, способы фальсификации копченостей, для чего изначально был придуман жидкий дым (а это отнюдь не современное ноу-хау) - и все это подробно и в одном посте.

лишень знати, чому гірше :) усе інше можна опустити. А взагалі, Уліс, слабенько, слабенько... швидко ти здувся ))) компетентний ти наш біолог-генетик-коптильник-щощетам? ))



для меня - убедительно вполне 8-).

я б їм теж задав питання - чому?  :) Просто щоб знати відповідь.


з.і.
весь холивар, что ты тут развёл

холівар, що я його тут розвів? Це, там де на питання "чому?" я отримував усілякі "синтетика", "хімія", "дерьмо", "цигани", "бубруйськ" і інші "доводи"? )))

вам банально нічого сказати! Але в своїй неспроможності сказати по суті, в своїй необізнаності і в бажанні малювати страшнішого чорта, ніж він є насправді (про всяк випадок, за правилом - краще перебдеть...), ви зізнатися не можете. Банально не можете зізнатися, що єдине, що ви знаєте, що це річ вам не зрозуміла і не відома, що ви уявлення не маєте як воно робиться і тому тут дофантазовуєте, і за відгуками деяких людей, шкідлива, тому ви уникаєте будь-яких контактів з цим і іншим не рекомендуєте.


Мова – душа народу

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #43 : 23 Лютого 2013, 12:44:27 »
компетентний ти наш біолог-генетик-коптильник-щощетам? ))

Угу, "в сад" - не понимаешь, "в игнор" - поймешь?  (=-))
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Al Gezlev

  • Не беспокой людей об их религии.
  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 749
  • Розташування: Крымская волость
Re: Копчення?
« Reply #44 : 23 Лютого 2013, 13:24:58 »
ja)d. ты производишь впечатление чудака {fp}, и довольно "душного" (в смысле - нудного), прям как Яценюк ))) типа. С Праздником тебя, дорогой =)!
« Останнє редагування: 23 Лютого 2013, 13:26:03 від ortodocs »
" Настоящему индейцу завсегда везде ништяк ! " ("Ноль")
Никнейм Al Gezlev зарегистрирован!

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #45 : 23 Лютого 2013, 13:43:45 »
    Когдато купил жидкий дым -попробовал пару раз рыбу "закоптить" и положил на полку.Дома у меня камин и от него выходит на улицу труба нерж. и идет вверх, а внизу у нее капельник. И вот в холодное время ,если топить камин, из капельника капает конденсат(черный как деготь).Чтобы отмостка не чернела я подставил банку.Накапало 0,5 литра ,я понюхал -жидкий дым.Взял покупной-один в один.Я думаю его примерно так и получают.
     Только я не советую пользоваться жидким дымом-в нем очень большая концентрация концерогенов.(провоцирует рост раковых клеток)Этот концероген содержится в самом дыме.Но при традиционном копчении в продукты его попадает совсем не такая доза .В большей части цывилизованных стран производство и применение ж.д. запрещено .
   Самое страшное когда в нем замачивают продукты.Тогда м продукте убийственные дозы концерогена.Если только помазать, для запаха ,это еще терпимо.
    Покупные копчености в нашей стране-это русская рулетка, где в барабане нет только одного патрона.  {_18}

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #46 : 23 Лютого 2013, 14:03:39 »
Никакой рулетки - покупай продукцию крупных игроков. ;)
Жидкий дым был придуман для электрогрилей/электрошашлычниц в начале 70-х, когда стало понятно, что готовый продукт не имеет характерного вкуса и не соответствует своему названию, т.е. к процессу копчения это не относится совершенно. Полуфабрикат в нем не замачивали, а окунали перед жаркой, что давало эффект приготовления на углях и плотную, но тонкую корочку, препятствующую пересушиванию мяса, что характерно для электроспособа.
« Останнє редагування: 23 Лютого 2013, 14:11:37 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #47 : 23 Лютого 2013, 14:23:47 »
    Это и есть -единственный шанс в море копчения.Только по нашему законодательству-не запрещается коптить ж.д.,и на продукции не указывается каким способом коптилась продукцыя.Также нет ни каких данных о колличестве концерогенов в продукции.
     Как узнать продукцыю крупного игрока?Я имею ввиду -копченую традицыонным способом или имеющую минимум концерогенов.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #48 : 23 Лютого 2013, 14:32:56 »
Все крупные производители, средние тоже, коптят традиционно. Узнать их не сложно - достаточно немного пояндексить/погуглить. Уровень вредных веществ гарантирует не производитель продуктов питания, а производитель коптильного оборудования при условии соблюдения технологических карт и режимов. Все современное оборудование соответствует жестким нормам ISO/IEC и Еврокомиссии по продуктам питания.
Мелкие серьезные производители тоже используют нормальное коптильное оборудование, но возможно устаревшее, не отвечающее современным требованиям безопасности.
« Останнє редагування: 23 Лютого 2013, 14:34:23 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #49 : 23 Лютого 2013, 14:38:28 »
Как узнать продукцыю крупного игрока?

отож :) лежить собі рибка, написано Х/К, Г/К, і все. Ну, подекуди назву постачальника пишуть, та чи це їхнє насправді? )


ja)d. ты производишь впечатление чудака

взаємно.

Мова – душа народу

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #50 : 23 Лютого 2013, 14:53:35 »
отож :) лежить собі рибка, написано Х/К, Г/К, і все. Ну, подекуди назву постачальника пишуть, та чи це їхнє насправді? )
  Так отож!

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #51 : 23 Лютого 2013, 15:15:40 »
По рыбе на данный момент рекомендую УВРК  http://www.uvrk.com/ru/products  - на производстве в Купянске есть знакомые из начальства и рабочих, все в соответствии с технологией, отличное качество и выбор, привлекательные цены. Приглашают на работу, не сочтите за рекламу. ;)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #52 : 23 Лютого 2013, 15:30:16 »
Уровень вредных веществ гарантирует не производитель продуктов питания, а производитель коптильного оборудования при условии соблюдения технологических карт и режимов.
   Все зависит от производителя -особенно соблюдение технологических карт и режимов.
    Есть технологические "козырные" карты.(пишу в кратце)
  Коптильные камеры имеют определенную производительность -скажем  500кг за 24 часа. При копчении продукцыя усыхает на сколькото % в час.Через 24 часа из камеры достанут 450кг (а это копченая красная рыба 200грн. за кг.).А посчитать усушку за месяц...-а за год... ,а это крупное предприятие (_3) И тут появляется технологическая "козырная" карта в виде жидкого дыма.Его добавляют в соляной рассол при замачивании рыбы .И рыба теперь коптится 12 часов, и с камеры достают 475 кг.И производительность камеры возрастает в два раза.Зачем покупать вторую камеру?
   Как узнать на прилавке магазина-сколько концерогенов в рыбе?
  Как узнать в гугле ,что у этого производителя нет "козырной" технологической карты?

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #53 : 23 Лютого 2013, 15:39:33 »
Никак. {sm} Но есть одно "но". Вес готовой продукции повышают инъектированием водой, это гораздо дешевле всего, что придумали за всю историю. ))) {_08}
Короче, готовая продукция весит больше, чем сырье, иногда - весьма значительно. (_22)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #54 : 23 Лютого 2013, 15:48:38 »
    А знаите сколько стоит оборудование для инъекирования водой? А сколько ж.д.?В ручную это не делают .И этим производительность камер не поднять.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #55 : 23 Лютого 2013, 16:07:54 »
Я работал на производстве на 6 должностях и знаю. Инъектор окупается быстрее всего - самая экономически выгодная вундервафля, бо работает на воде (не только, конечно). И знаю, как поднимают производительность камер - только водой. Не веришь - мне все равно, но включи здравый смысл. ;)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #56 : 23 Лютого 2013, 18:49:56 »
      Я не оспариваю то ,что ты пишеш.Просто ж.д. при копчении самый быстрый, простой и дешевый способ повышения прибыли и производительности.И очень вредный .И наличие современнык коптильных камер не дает гарантии ,что ж.д. не применялся.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #57 : 07 Березня 2013, 22:26:46 »
В подвале - да, на производстве - нет и нет, это невыгодно, глупо, рисковано и еще раз невыгодно. ;) ))) Кстати, есть и ручные инъекторы на 4-6 игл.
Дошло, как объяснить про копчение и дым. Запах копчености - это не запах дыма и продукт коптится не дымом, а легкими фракциями пиролиза, в системе дымогенератор-камера идет сепарация тяжелых фракций, которые дают запах дыма и они оседают в виде смолы. Если открыть работающую камеру, то дыма там нет, но глаза выедает мгновенно, т.е. там только легкие фракции, которые легко проникают в продукт. Если копченость воняет дымом и имеет смолу на поверхности - это неполадка камеры и брак.
А вот жидкий дым - это как раз смола и есть, потому что он должен как раз создавать впечатление жарки на костре, дымок, но никак не запах копчения. Еще раз повторю - запах копчености - это не запах дыма!
Больше разжевывать не буду, кому интересно - информации навалом.
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #58 : 07 Березня 2013, 22:54:27 »
В подвале - да, на производстве - нет и нет, это невыгодно, глупо, рисковано и еще раз невыгодно.
    К чему эта фраза? Применение жидкого дыма , в нашей стране, разрешено законодательно. Никто его не запрещал.Почему невыгодно, глупо, рисковано? Что может быть дешевле жидкого дыма? Какой риск?

Offline EMDamasK

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 689
  • Розташування: Симферополь
Re: Копчення?
« Reply #59 : 07 Березня 2013, 23:08:47 »
Какой риск?

Риск для нашего с Вами здоровья 8-)
Usque ad finem certant!

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #60 : 07 Березня 2013, 23:26:02 »
Почему невыгодно, глупо, рисковано? Что может быть дешевле жидкого дыма? Какой риск?
Да как же достучаться до человека, если он в упор не слышит. (_23) (_23)  (_23) За нарушение ТНД дерут по полной программе, а ни в одной технологии, ГОСТ, ДСТУ, ТУ жидкий дым не упоминается. Не запрещен - это не значит, что разрешен в производстве. Жидкий дым дешевле только для кустарного, нет, подвально-подпольного производства, где нет никакого оборудования, как это мне вдолбить? Для нормального производства, рассчитанного на перспективу, он крайне дорог, потому что бессмысленен.
Всё, ну его нафиг.
« Останнє редагування: 07 Березня 2013, 23:29:41 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #61 : 07 Березня 2013, 23:30:28 »
а як організована сепарація тяжких фракцій в системі димогенераторів ?

Мова – душа народу

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #62 : 07 Березня 2013, 23:32:56 »
   Uliss-вы когда-нибудь владели производством продуктов питания?

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #63 : 07 Березня 2013, 23:41:29 »
Да, олію делал. ))) Но многие мои знакомые владеют сейчас довольно крупными производствами, знаком с многими технологами крупных производств и прекрасно осведомлен обо всех грязных методах и делишках. ;)
2 ja)d.
Расписывать не буду - сам найдешь, но принцип везде один - охлаждение дыма/осаждение смол методом удлинения пути с применением водных затворов и увлажнения паром, а так же предотвращение непосредственного попадания коптильного дыма на продукцию, т.е. дефлекторы и завихрители. Звучит страшно, но на самом деле все довольно уныло и примитивно, как кальян. {))}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #64 : 08 Березня 2013, 00:23:16 »
ни в одной технологии, ГОСТ, ДСТУ, ТУ жидкий дым не упоминается.
      Uliss-вы просто не знаете как получают новые ТУ. Поэтому так пишите. Хитрость ТУ в том , что их может написать сам производитель продукции , потом утвердить ,в соответствующих ведомствах. Это не так сложно.(особенно если послать "бегунка" по кабинетам)

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #65 : 08 Березня 2013, 08:54:44 »
Я знаю, как пишутся новые ТУ, сам принимал участие. {_09} {))} Но в последний раз скажу: на производстве, где есть все необходимое технологическое оборудование, никакого жидкого дыма нет, это абсурдный абсурд. (_23) А вот если у тебя небольшой посолочный цех и ты захочешь дополнительно срубить бабла без дополнительных капиталовложений - тогда да, другого пути просто нет. 8-)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #66 : 08 Березня 2013, 09:35:44 »
    Uliss-если человек знает, как производитель пишет себе новые ТУ, то он не напишет, что в ТУ жидкий дым не упоменается. Откуда такая святая уверенность в технологическое оборудование?
   Несколько лет назад "Рошен" пытался продавать свою продукцию в ЕС. И шо?Нашли там ингридиенты которые у нас можно а том нельзя. И линии соременные от этого не спасают.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #67 : 08 Березня 2013, 09:52:20 »
Стоп, я говорю о коптильном производстве и оборудовании, а ты о чем? () ))) Еще утро - а я уже устал. (_23)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: Копчення?
« Reply #68 : 18 Березня 2013, 15:06:44 »

отож :) лежить собі рибка, написано Х/К, Г/К, і все. Ну, подекуди назву постачальника пишуть, та чи це їхнє насправді? )

Ну,не знаю,как у вас там в столицах ((..но у нас обойдя маГАзины и базарчики,давно не видел рыбы нат.хол.копчения,ужас в том,что  непонятно от чего отравишься,))от красителя или жидкого дыма.
Посему дабы не испытывать судьбу,на протяжении двух лет сам делаю рыбу с жидким дымом.Щас одену шлему.
Только рецепт не такой..типа залил жидким дымом и все. (_4) .Делается это не каждый день и делается это только для себя.Рецепт проверен но никому не навязываю и ...
На три больших скумбрии...Кипятим 1 литр воды с жменькой луковой шелухи минут десять.Отдельно в стакане ст.ложка чая запариваетя.Процедил-смешал,это что касается цвета.Вкус:- 4 ст.ложки соли,две ст.ложки сахара,3-4 ЧАЙНЫХ ложки жидкого дыма.Дальше понятно...чищеная,промытая,выпотрошенная скумбрия заливается раствором (холодным)и на трое суток под легкий гнет.Подвешиваем и ждем первой капли жирка.Все,а еще для понта можно горячим гвоздем дырки пропечьвозле плавников или хвоста,мол натур продукт. :D А теперь вопрос...какая часть этой рыбы несет опасность для моей организЬмы.Когда я купил ее св.мороженную по цене 26 гр.за 1 кг.и довел до такого вида,как в тарЭльке(кста не натертая посолнечным),а не в маркете по цене 58-65 гр. за такую же под...ладно,пусть будет подколка.

Об это можно спорить,но ругаться не стоит.Я представил спор о курях-гниль.копченных крылышках и бедрышках.Які всі обожнюють. ;)Добавлю...рыбу гор.копчения не-на-ви-жу с пеленок. {no}
« Останнє редагування: 18 Березня 2013, 15:17:45 від Zaporozhec »

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #69 : 18 Березня 2013, 19:59:42 »

 А теперь вопрос...какая часть этой рыбы несет опасность для моей организЬмы
Эта, но это не часть рыбы:
3-4 ЧАЙНЫХ ложки жидкого дыма
Я еще могу понять, когда люди едят это по неведению, но чтобы умышленно и добровольно - этаписец. {_18} {_18} {_18}
« Останнє редагування: 18 Березня 2013, 20:01:50 від Uliss »
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline АВА

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1375
Re: Копчення?
« Reply #70 : 18 Березня 2013, 20:24:37 »
Жидкий дым -писец здоровью,лучше натуральный дым!!!!

skobichevskyi

  • Гість
Re: Копчення?
« Reply #71 : 18 Березня 2013, 20:45:59 »
А теперь вопрос...какая часть этой рыбы несет опасность для моей организЬмы.
    Этот вопрос нужно задавать не на ножевом форуме, а врачам ОНКОЛОГАМ.

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: Копчення?
« Reply #72 : 18 Березня 2013, 21:20:05 »

    Этот вопрос нужно задавать не на ножевом форуме, а врачам ОНКОЛОГАМ.
Открывайте тему об онкологах,урологах.
Если жидкий дым писец,тогда про мулинезы и вотку. {_11}Да?

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Копчення?
« Reply #73 : 19 Березня 2013, 00:03:31 »
Открывайте тему об онкологах,урологах.
Попахивает хамством. :(

"Если трое говорят что ты пьян - иди проспись. Даже если ты не пил." ©
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: Копчення?
« Reply #74 : 19 Березня 2013, 01:45:39 »
2 Cynic.
Тема о копчении или нравоучении?Хотя в 2 часа ночи копченка не катит.Горячий ,крепкий кофе,пролитый на живот,взбодрит. 8-)

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Копчення?
« Reply #75 : 19 Березня 2013, 12:25:17 »
Тема-то о копчении...

А подтема с жидким дымом разобрана выше.

Вроде бы пришли к соглашению, что копчение вообще и жидкий дым в частности создают дополнительные риски онкологических заболеваний. Как и курение, кстати.

А оценка этих рисков и готовность на них идти - дело сугубо личное.


Вопрос "какая часть этой рыбы" сравнима с вопросом "какая из затяжек сигаретой несёт опасность".
Потому краткий правильный ответ будет: все! [...]
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: Копчення?
« Reply #76 : 19 Березня 2013, 13:34:07 »
Все мы это прекрасно понимаем...любители по бухать,по жрать ,по курить и по-по-по....Сыроеды,веганы,солнцееды тож по своему правы.И обращаться к онкологам или кардиологам,эт дело времени.Кадиологию и реанимацию несколько лет назад я проведал.Да,чуть помогло.Вместо трех пачек сигарет курю меньше...две пачки в сутки и кофе вместо пятнадцати,пью двенадцать.Вредно?Да нормально.Но это мое дело.Так и с жидким дымом.Вся продукция рыбно-копченая на прилавках..изготовлена с применением ЖД.Плюс в каждом магазинчике стоит бутылочка с ЖД,дабы после мытья вонючих под-порченых продуктов сбрызнуть пару капель ЖД для придания аромата копченого свежака.Кому суждено утопиться,от ЖД не умрет.Да кстати я водки не пью....а есть которые сознательно {_18} {_18} {_18} и как? :)Извините,что не так.На вкус и цвет,у каждого ливер разный.

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Копчення?
« Reply #77 : 19 Березня 2013, 14:14:28 »
Кому суждено утопиться,от ЖД не умрет.
Это и есть проявление личной оценки окружающих рисков.

Но, для более-менее адекватной оценки рисков желательно иметь о них достаточно информации.
Особенно в ситуациях, когда есть альтернативы. (Выбор пищи - это как раз такой случай.)
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: Копчення?
« Reply #78 : 19 Березня 2013, 14:57:43 »
(Выбор пищи - это как раз такой случай.)
Об это  вспоминают,"когда зима катит в глаза"
Что-бы вы поняли меня..примеры все из личного.Кратко ...Мать ее,....моей жены,перенесла онко на желудке.3-я стадия перех.в 4-ю.Метостазы все видимые.Убрали все.По памяти вспомню.Желчный,но камень отдали,размером с голубиное яйцо.(в ножестроение пойдет?),сальник,селезенку,что  то по женским агрегатам прошлись,оставили 1/3 желудка.Пять лет она была на 1-й группе.Забрали (_23),сейчас на второй.И фигачит эту рыбу ,сделано с ЖД,шо конь яблоки.Водочки может выпить,кофе и самое интересное,что когда вскрыли ее коновалы...хотели зашить....без операции,но времена были другие,побоялись.А дело было в 1987г.Живет по СД и еще работает.Уникум!
Посчитали сколько лет прошло.Вот они дети войны. {_11}Всем здоровья.Если это флуд,да простит меня АдминЪ.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Копчення?
« Reply #79 : 19 Березня 2013, 15:18:46 »
все ж, натурпродукт романтичніше, якщо самому робити)) ну, то у мене всі ці копчення пов'язані з сімейними традиціями, і це не в місті.

Мова – душа народу

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: Копчення?
« Reply #80 : 19 Березня 2013, 18:58:24 »
все ж, натурпродукт романтичніше, якщо самому робити))
Про що й мова. Ти бачиш стартовий матеріал.))Є багато рецептів приготування копченої риби з використанням чорнослива...кому що.Страшне не те що ми їмо,а те що нас.При тому,що зріст 1.90,а вага ;)130...то ці баХтерії
вдавляться. {))}

Offline Ches

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2279
  • Розташування: Славутич-Киев, сейчас Чернигов
Re: Копчення?
« Reply #81 : 19 Березня 2013, 19:25:44 »
А я только что закоптил дома в походной коптилке установленной на газовую плиту - скумбрию. {_21} Опилки использовал ольховые ~ спичечный коробок. Боялся, что сильно всё провоняет копотью - опасения оказались совершенно напрасными.
Я самый добрый человек на свете. Если найдется кто-то добрее, я убью его и опять стану самым добрым!

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Копчення?
« Reply #82 : 19 Березня 2013, 19:56:46 »
Опилки правильные. {y}
Вся продукция рыбно-копченая на прилавках..изготовлена с применением ЖД.
Охренеть, нафига я распинался и что-то доказывал? {lihch} Это из разряда: все девки - бляди, все мужики - козлы. )))
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Копчення?
« Reply #83 : 19 Березня 2013, 20:27:36 »
зріст 1.90,а вага ;)130...то ці баХтерії
вдавляться. {))}
Ох, земляче, компенсувати вплив своїх слабкостей власним здоров'ям - хибний шлях {smelly}
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: Копчення?
« Reply #84 : 19 Березня 2013, 20:51:43 »
2Uliss.
Как и писалось выше и зная производителей этой продукции и зная где они "коптят"...дыма из труб не видно,опилки не завозят,дрова не рубят...только рыПку.С молоком аналогично.На молзавод ни один молоковоз не заехал,а молочную продукцию вывозят из завода. ((Нано технологии {_17}.И ни одного директора не приговорили к гильотине.Во роботы у ножеделов было-бы. :)  ((в провинции и так сойдет.Слаще сахара убеждают  (_4),больше ничего нет.Но голь на выдумки хитра.Жарим,парим,коптим и так кусками.. (__3)

2leoyas, :) про боржоми и почки  {y} иногда. А вот где находятся желудок и другие девайсы..у меня не знаю.Да и карточка в пол-ке на один листок и то  флюорография. :D