Автор Тема: V-1 Перший.  (Прочитано 3824 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vano

  • Гість
V-1 Перший.
« : 29 Травня 2013, 12:44:01 »
      Дозвольте відрекомендуватись. Vano - тому, що Іван. Мав багато різних захоплень: робив воблери,  малював портрети, навіть вчився на скрипці грати. А тут шукав щось в інтернеті, забрів до вас, згадав дитинство і пробило на ножі. В ножевій справі захоплює те, що є можливість одночасно працювати з різними матеріалами + широке поле для творчості. Дозвольте продемонструвати свій перший ніж. Сталь клинка - ніж від електрофуганка радянського виробництва. Клинок 135Х35Х2.5. Спуски від обуха - велика лінза. Спочатку був зведений в нуль, потім змайстрував точилку і переточив під 30 градусів? щоб точилку випробувати. Протравлений в розчині ортофосфорної кислоти. Руків"я латунь, шкіра-чепрак 4мм пропитана епоксидкою, латунь, дуб. Компот морилок, вакуумна пропитка льнянкою. Монтаж всадний. До хвостовика приварена в паз шпилька  діаметром 6 мм, в дубі нарізана різьба. Монтаж на епоксидку зі стружкою. Піхви ліворуко-праворукі. Шкіра - чепрак 4мм - в 4 шари.Фарбована тими ж морилками, покрита воском для взуття. Пофарбування неоднорідне - по різному впитувалась морилка, але такий варіант мені навіть більше сподобався. Підвіс фіксований. Якщо йду в ліс в спортивних штанах ношу на паракорді через плече. Сподобалось навіть більше ніж на ремені.
      Фото, на жаль, зовсім не ахті. Експерементую з режимами.
       В майстерні не вистачає кількох табуретів, прошу доукомплектувати.
, , , , , ,

Птах

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #1 : 29 Травня 2013, 12:55:01 »
Я не мастер, но мне очень понравилось. Особенно клинок. Очень похож на  "камбалку" (нож шкерочный). Вообщем на мой вкус Просто замечательный нож, со своим стилем и харизмой. Честно, разглядывая фото, редко возникает желание прямо сейчас подержать его в руках. А тут просто какое-то наваждение.  {_09} Очень хочется иметь и себе такой нож. Спасибо Мастеру за прекрасную работу и идею.   =)

Offline DEMASHKEVITCH

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1797
  • Розташування: Украина,Донецкая область,город Макеевка
Re: V-1 Перший.
« Reply #2 : 29 Травня 2013, 13:03:30 »
Хотел рассмотреть,но не видно ни фига,наверное стар стал,глаза не видят. :D
Опыт и практика зае**т задор и молодость..

Offline Zaporozhec

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 647
  • Розташування: Житомир
Re: V-1 Перший.
« Reply #3 : 29 Травня 2013, 13:11:50 »
...-Руків"я латунь, шкіра-чепрак 4мм пропитана епоксидкою, латунь, дуб.
Всі ножі на форумі,де при виготовленні руків*я використовують ДУБ ... {_11} (__3)

Offline Al.P

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3296
  • Розташування: МАРИУПОЛЬ -Смела
Re: V-1 Перший.
« Reply #4 : 29 Травня 2013, 13:23:18 »
Насколько могу оценить по не очень информативным фото  :(- работа очень понравилась {_11}- формы, задумка автора, материалы и исполнение =)
Пожалуй- что-то в стиле   William Scagel...

vano

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #5 : 29 Травня 2013, 13:38:58 »
Насправді задумка, хоча і була в цьому руслі, але форми мали бути інші, однак після десятка виправлень вийшло то, що вийшло. В руку лягло і я передихнув.

Птах

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #6 : 29 Травня 2013, 13:43:22 »
Так это и хорошо. Тут один коллега, который делает клиночки (бланки) Все удивляется Как сделает какой не по стандарту а вот как на душу легло Так целая очередь покупателей выстраивается. Наверное знакомых классических  ))) форм народ наелся А вот такие формы - на грани (на стыке) стилей Больше всего и нравятся  (_3)

Offline tehnicsan

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 812
  • Розташування: Кривой Рог
Re: V-1 Перший.
« Reply #7 : 29 Травня 2013, 18:40:24 »
 {_11} те що "в руку лягло" і є найкраща річ ! Щасти вам!

SASHOK

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #8 : 29 Травня 2013, 19:47:00 »
С почином так сказать  (__3)  Прикол со стопочкой  понравился  {_11}

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: V-1 Перший.
« Reply #9 : 29 Травня 2013, 21:55:27 »
Вітаю з первістком!
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Offline Frederico

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2347
  • Розташування: Львів
Re: V-1 Перший.
« Reply #10 : 29 Травня 2013, 23:06:41 »
 З того, що видно - непогано 8-).
На наступний раз фото більшого розміру дайте :).

vano

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #11 : 30 Травня 2013, 00:20:50 »
Відповідаю відразу всім. З фото окрема історія - фотоапарат видає дикі розміри, щоб зменшити скачав пару програм , все " смєшалось в доме Облонских" -  забув де яка фото і якої ваги. Надалі, здається, розібрався. З Франківськими пацанами хтів би познайомитись, при обопільному бажанні пишіть - створимо франківську гільдію. Взагалі, всім дякую. Почувався як школяр на першому екзамені.

Offline serg_if

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6778
  • Розташування: Станіславів
    • мої роботи
Re: V-1 Перший.
« Reply #12 : 30 Травня 2013, 09:56:59 »
Та, неофіційна гільдія у нас вже давно є... заявляю Вам як офіційний представник неофіційної гільдії  {gig}.  Захочете - приєднуйтесь!
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Swoy

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #13 : 30 Травня 2013, 11:50:12 »
 Если такой первый нож, то шо ж будет дальше -? {_11} Формы и качество исполнения мне очень понравились =).

Offline вованчеГГ

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1655
  • Розташування: київська область
  • esse quam videri
Re: V-1 Перший.
« Reply #14 : 30 Травня 2013, 16:25:03 »
очень прикольная идея и очень даже неплохое исполнение {_11} с первенцем (__3) а врюмочке не вишнячок случайно {))}
"І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви.."

vano

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #15 : 30 Травня 2013, 19:33:33 »
В рюмочке скисшее вино, которое использую как уксус.

Offline mishagazuda

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 127
  • Розташування: Закарпатская обл. г. Ужгород
Re: V-1 Перший.
« Reply #16 : 30 Травня 2013, 23:26:57 »
Мої вітання з починанням(суперовим)!

melkiyxmblpb

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #17 : 30 Травня 2013, 23:30:44 »
Форма очень интересная

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: V-1 Перший.
« Reply #18 : 30 Травня 2013, 23:36:52 »
З первістком, доволі непоганим  {_11}
Не зрозумів цього
Цитувати
Шкіра - чепрак 4мм - в 4 шари.
4 мм в 4 шари дорівнює 16 мм  {_18}
Чи що "в чотири шари"?  {_07}

Ну і фото... (_23) Надалі якось побільше треба, бо не видно ж всього...

ЗІ - цибулина натякає  :D {_14}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

vano

  • Гість
Re: V-1 Перший.
« Reply #19 : 31 Травня 2013, 08:39:03 »
    Дякую за вітання. По піхвам - так і є - товщина піхов 16мм. Шкіра дуже тверда, майже дерев"яна. Ніж влітає з смачним клацанням. Поки що думаю працювати з нею. Добре різьбиться.
     РС. Цікаво, що звертають увагу і на вино, і на цибулю, але обходять увагою карпатські гриби.