Автор Тема: Що таке ручна робота і як ми її бачимо.  (Прочитано 30551 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
Re: Що таке ручна робота і як ми її бачимо.
« Reply #75 : 19 Вересня 2011, 15:42:07 »
Цікаво  чому на профільному форумі так  мало народу відписується.

"Настоящих буйных мало!" ©  ;)
Да и многое уже сказано - много "присоединившихся" к уже высказанным мнениям.
Кто-то наблюдает, выжидает.
А может кто-то стесняется? ;)

Впрочем, ~70 ответов за сутки - это не мало. Да и соотношение ответов/просмотров очень высокое.
А ещё вечером вторая волна подтянется...
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
Re: Що таке ручна робота і як ми її бачимо.
« Reply #76 : 19 Вересня 2011, 16:30:57 »
але одне ми точно змогли з'ясувати - навколо нас стільки ручної роботи, що цим нікого не налякати ))) адже навіть стіл з дсп плити ламінованої, за яким я сиджу - теж по суті ручна робота  {sm}

Мова – душа народу

Offline Bazknives

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1008
  • Розташування: СASTELLON
Re: Що таке ручна робота і як ми її бачимо.
« Reply #77 : 19 Вересня 2011, 17:03:30 »
Джентельмени!
Ми з Вами дивимось з різних колоколень.В європі 90 відсотків прокупців ножів ручної роботи колекціонери,в Іспанії є люди,які мають понад 40 моїх ножів,в мене є клієнт,який на кожній виставці бере 3-4 моїх ножа,трохи пробує,і на поличку,чесно кажучи я навіть незнаю,що він з ними робить.
В Іспанії, шанс що ножа купить людина не обізнана зводиться до ноля.Ножові виставки організовуються в місцях,де приходять заінтересовані люди,другим місцем збуту є форум,і третім реклама через ножовий журнал,так,що людина не помішана на ножах реально не стикається з ножами ручної роботи,і на неї ніхто не розраховує.
В Україні чомусь панує думка,що європейці більш платежоспособні,але це зовсім не так,можливо у них більші зарплати,але зовсім інший менталітет,і 200 євро за ніж,це дуже багато.
Я можу поспорити в що хочете,що в Україні в 10 раз як мінімум  більше людей,які можуть викласти за ніж 200 євро,чим в Іспанії
Уявимо на хвилинку,що Ви наприклад дебютуєте в  Франції,і там Вас ніхто не знає,приходять до стола,і дивиться на ножі.Він не знає хто Ви,робите ножі,чи перепродуєте,фабричні ножі,чи ручна робота,от тоді стають  важливими деталі.
Не давно прогулювався по побережжю,і надибав виїздний базарчик,де продавали різні кустарні речі для туристів,і побачив в столронці декілька ножів з фабричними клинками по дизайну "CUDEMAN"з капарно причепленими руків"ями,на моє запитання хто їх виготовляє,відповів що сам,а коли я сказав,що розоблачив,почав заливати,що дає на фабрику свою сталь.Я це веду до того,що якщоб він не полінувався,а забрав гострі кути від камня,і перешліфував в повздовжним сатином,яб ніколи не догадався що ножі фабричні,навіть якщоб вони були по дизайну одної з фабрик.
В  принципі я сказав що хотів,хто хоче візьме на озброєння,а хто хоче ні.
Не думайте,що я роблю піар повздовжного сатину, свої ножі я полірую,я це раджу любителям сатинів.

Offline vagrant81

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2314
  • Розташування: Севастополь
  • Чтобы найти новый путь, уйди со старой дороги!
    • [url]http://vagrant81.fo.ru/[/url]
Re: Що таке ручна робота і як ми її бачимо.
« Reply #78 : 19 Вересня 2011, 17:10:26 »
Так вы советуете или спрашиваете? Я всегда рад совету, даже если он мне не пригодится!
Fais se que dois adviegne que peut

Offline Bazknives

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1008
  • Розташування: СASTELLON
Re: Що таке ручна робота і як ми її бачимо.
« Reply #79 : 19 Вересня 2011, 17:19:33 »
Так вы советуете или спрашиваете?
І запитую,і раджу
Хочу послухати думку форумчан,і сам щось підказати,можливо комусь пригодиться.
Тема дуже обширна,тому так виходить,що кожен про своє говорить.

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ
Re: Що таке ручна робота і як ми її бачимо.
« Reply #80 : 19 Вересня 2011, 23:02:08 »

Давйте  заглянемо в європейські реалії,щоб зробити ніж,щоб він відрізнявся від фабричного потрібно придбати ,як мінімум такий набір
1.сталь +-15 євро+закалка 5 євро.
2. стаб дерево 40 євро
3 .стрічки 5по 5 євро=25
4 добавимо світло,піни клей ,шкіра,краска,платня за  оренду приміщення,ізнос інструменту.
Врезультаті тільки затрати сягають під сотку, не рахуючи два дні роботи,значить ще як мінімум сотня,в результаті продавати менш ,як за дві сотні не рентабельно.



Вообще то если мы заглянем в Европейские реалии,  То в Европе ещё как минимум нужно платить налоги. В Германии нужно отдать порядка 40% с заработаного + медицинская страховка + пенсионная страховка + ещё немножко всяких разных маленьких страховочек и выплат без которых не будет крутится ваш гриндер  :D. и  которые нужно платить с заработанных денег. В данном случае с ножей.