Автор Тема: З Днем космонавтики - із святом Дніпропетровських ракетних підприємств  (Прочитано 775 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Шановні!
Вітаю усіх із святом - Днем космонавтики, так, це день польоту першого космонавта СРСР Юрія Гагаріна.
Однак, це і моє свято - я закінчив Дніпропетровський фізтех - базовий факультет для Південмашу та КБ Південне. Ці, саме ці підприємства уособлюють наявність в Україні ракетно-космічного потенціалу.
Бажання є лише одне - щоби держава зрозуміла важливість для міжнародного іміджу України, як космічної держави, і почала робити державне замовлення.

Вищевикладене було моєю  промовою на святкуванні Дня космонавтики у Дніпрі.

А реально - нетреба давати державного замовлення - його не буде. КБЮ та ЮМЗ його вже не чекають.
Лише приберіть нинішнього очільника Космічного агенства України назад, в пампаси, в податкову.... нах...... самі
А люди вже самі зроблять. Як і роблять.

Offline Стечкин

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1018
  • Розташування: Крым, Украина
......
Вітаю усіх із святом - Днем космонавтики.........
Однак, це і моє свято ........

Як на те пішло, то і моє - начальник станції траєкторних вимірювань Центру Ближнього Космічного Зв"язку  НКАУ.  =)
Вітаю усіх причетних і непричетних  {con} (__3) {_14}
Вынимайте широкие ножи!
Точите их на черном камне!..

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Шановний, тобто Ви "з тарєлька Крим"!
Може й бачились, був там в період 1998-2001. Так, наїздами.

Offline Стечкин

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1018
  • Розташування: Крым, Украина
Шановний, тобто Ви "з тарєлька Крим"!

Я-я... Може коли й бачились, тоді багато народу їздило до нас.
Вынимайте широкие ножи!
Точите их на черном камне!..

Offline АВА

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1375
ВАС ОБОИХ с ПРАЗДНИКОМ!!!!!Если еще есть причастные то и всех ВАС! =) (__3) {_14} {con}

Offline stalker

  • Игорь
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 484
  • Розташування: Мелитополь
Присоединяюсь к поздравлениям!   {con} Когда-то служил на космодроме Плесецк, в\ч 14003. Это тот самый первый стол вывезенный с Байконура.... Служил командиром боевого расчёта пожарной машины  =). Ноасмотрелсяяяя, и поучавствовал на стартах по самое немогу. Ну, и спирт с тех пор на дух не переношу  :D(__3)