Автор Тема: SOG Pentagon S14  (Прочитано 23278 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #75 : 04 Лютого 2010, 19:48:44 »
Там теж японці. І якщо платити в євро, то 771 грн.
З щитом, або на щиті.

Вездеходов

  • Гість
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #76 : 05 Лютого 2010, 10:06:48 »
Ну якщо 771 грн.-купуй,гарна ціна.Свій меньше ніж за 800 не віддам.Або поміняю на аутдорсмен від КС,з моєю доплатою.

Вездеходов

  • Гість
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #77 : 05 Лютого 2010, 10:53:21 »
До речі,контора та якась стрьомна.Пишу по асьці- надайте ТТХ ножа, у відповідь-тиша.
Вже рази три писав.

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #78 : 08 Лютого 2010, 20:07:21 »
От і здійснилась моя маленька мрія, дякую Вездеходову. Тепер маю японський пентагон. Радуюсь як дитина.  =)
З щитом, або на щиті.

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #79 : 09 Червня 2010, 09:34:15 »
Відгук.
Сталь в нормі, серейтор ріже непогано, проникаюча здатність - просто фантастика! Руків"я дуже зручне, зчеплення супер. А взагалі "душу гріє"  )))
Єдиний явний мінус - лезо до кінчика так тонко зведено, що є сумніви в міцності при сильних навантаженнях. Я ним ріжу дуже мало, хоча була й така ситуація:

З щитом, або на щиті.

Offline дядя Коля

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 332
  • Розташування: г. Харьков
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #80 : 10 Червня 2010, 06:49:13 »
Я ним ріжу дуже мало, хоча була й така ситуація:
Вибачай, але як побачив фото - не втримався!
Анекдот, якраз до ситуації (хоча мабуть всі його знають, але тут дуже доречно).


Кум дивиться до свого кума на подвірья, та й бачить: жінка біга, усе робить, худобу годує, господарські справи ладить, їсти готує.
А кум сидить у крісельці, пивко попиває, люльку палить та то на небо, то на жінку поглядає.  ~(:{
Кум до нього:
— Миколо, на що ж ти це — ніц не робиш, по господарству не допоможеш, роботу ніяку не робиш?
— А раптом війна!.. — а я зморений… 


PS. Також нещодавно придбав SOG Pentagon, але у "полі" ще не випробував. І хочу замовити до нього шкіряні піхви.
Ergo bibamus!

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #81 : 10 Червня 2010, 16:30:35 »
Шкіряні - хтозна. Я почепив на пояс ніж ручкою вниз і в перші дні  з розгону сів у офісний стілець з бильцями, на яке і уперлась ручка. Результат - кайдексні ножни надзвичайно неприємно вскочили в підребер"я. Якби то була шкіра - мабуть проткнув би печінку. Так що габаритні, не зовсім зручні - але набійні. Кайдекс форева!
З щитом, або на щиті.

Offline дядя Коля

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 332
  • Розташування: г. Харьков
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #82 : 10 Червня 2010, 17:03:54 »
Шкіряні - хтозна. Я почепив на пояс ніж ручкою вниз і в перші дні  з розгону сів у офісний стілець з бильцями, на яке і уперлась ручка. Результат - кайдексні ножни надзвичайно неприємно вскочили в підребер"я. Якби то була шкіра - мабуть проткнув би печінку.
Гм... можливо, звісно, але  не впевнений - попадав пару раз у подібну ситуацію з шкіряними ножнами.
Так, неприємно вони в бока вскакують, боляче. Але ніж крізь них ніж ну ніяк не вискоче  (якшо ножни зроблені правильно). Або то такий потрібен збіг обставин... я й не уявляю.
Погодьтеся - більшість ножен зроблено зі шкіри. Якби вони були такі небезпечні, багато хто з нас були б поштрикані тими ножами вщент! А цього нема...
Тому ножни зроблю (замовлю), а як зроблю - тут виставлю на розгляд та суд.

Кайдекс форева!
(_22)
Ergo bibamus!

Offline Бойко

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5326
  • Розташування: м. Суми
  • Я український націоналіст і пишаюсь цим
Re: SOG Pentagon S14
« Reply #83 : 11 Червня 2010, 00:52:19 »
Просто збіг таких обставин як неперевершена проникаючазтатність пентагона+відсутність гардт в поєднанні з носінням ручкою вниз (багато так носять?) можуть дати неприємні наслідки.
"То знають навіть в яслях малі діти: що краще перебдіть, ніж недобдіти". Лесь Подерев"янський.
З щитом, або на щиті.