Автор Тема: RUCO Tactical 110 моделі 6179C-99  (Прочитано 1538 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
RUCO Tactical 110 моделі 6179C-99
« : 01 Березня 2016, 12:31:21 »
З рік тому купив я собі китайський тактичний (так його позиціонує виробник) складник RUCO Tactical 110 моделі 6179C-99.
Часу пройшло достатньо, враження про нього у мене цілком сформувались, так що і викладаю їх тут.
ТТХ з натури, а не "по паспорту":
Клинок із сталі 440А, довжиною 88 мм, товщиною 2,6 мм.
Довжина в розкритому стані - 205 мм, в складеному - 106 мм.
Щічки із синьо-чорної мікарти, металевих накладок на руків'ї немає.
Вага 74 г.
Замок - Liner Lock.
Фото:






Значить так (_24), мої особисті враження:
Тягав я його на кармані кілька місяців з перервами (один і той же ніж не ношу довше пари-трійки тижнів). На фото видно джинсову пилюку всередині плашое, на штифтах.
По сталі поганого сказати не можу - різ нормальний. Сідає, звичайно, я його правив, але за моїми спостереженнями доволі швидко сідає майже будь-яка на серійних складниках. Приблизно так же себе "показують" клинки із того що у мене було та є: Spyderco Tenacious (сталь 8Cr13Mov), Kershaw Chill (8CR13MOV), Kershaw Tremor (8CR13MOV)...
На мій подив сталь на Buck Vantage Select  {^shock} виявилась слабшою, хоча баковську нержу хвалять. Правда і сталь там заявлена 420HC, але ж і Бак цей не менше 30$ коштує.
За моїми враженнями краща сталь на Ontario Rat (AUS-8), Buck Vantage AVID (Sandvick 13C26) та на Kershaw Groove (Sandvik 14C28N).
Ну і явно набагато краща, що відчує навіть людина від ножів далека, на Kershaw Junkyard Dog II и Spyderco Persian, але там на першому напаяна кромка із CPM-D2 на клинок із Sandvik 13C26, а на другому японська VG-10. Ну і коштують вони - перший біля 140$, а другий под 250$.
Але я відволікся, чемно прошу пробачення. =)
Чорне покриття клинка доволі стійке, я его експлуатував не жаліючи, а на ньому лише потертості, подряпин нема. Консервні банки я ним, звичайно, не відкрива. Для цього використовую кизлярівський Байкер-2 - дивно, це варварство він переносита абсолютно без наслідків {sm}. Чи то я ножем консерви відкривати вмію   {))}, чи то "виновата" сокироподібна заточка Байкера... Але знову я відволікся. {_09}
Люфта в ножі також не з'явилось, ні повздовжнього, ні поперечного. З огляду на це ставлю жирний плюс{_11} китайським виробникам, так як, ІМХО, конструктивно забезпечити достатню жорсткість клинка при відсутності металевих накладок на руків'ї зовсім не просто.
Руків'я ухватисте і всупереч рублено-незграбній формі доволі зручне - сам не очікував. Мабуть в цьому заслуга щічок із якісної мікарти.
Замок також працює чітко, ні зривів, ні неповних розкриттів не було. Відкривається ніж однією рукою запросто - великий отвір клинка чудово чіпляє великий палець руки.
Дуже легкий! Мабуть це те, що мені в ньому не сподобалось... Я люблю важкенькі ножі, той же Керш Собакен - 150 г.
Беручи до уваги вищезазначене ставлю особистий залік герою мого огляду.
Хоча, ІМХО, на повноцінного тактика він і не тягне внаслідок легкості та відсутності металевих плашок на руків'ї, але як доволі якісний ніж "тактичного виду" - цілком. {y} Да і заточити його можна, як кажуть "звичайним камінцем", для нього не потрібні алмази або кількагодинна медитація з природніми заточними камінцями.
А якщо врахувати його відносно невели ціну, то зовсім добре  {y}.
Дякую за увагу. =)
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2022, 13:14:39 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7351
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: RUCO Tactical 110 моделі 6179C-99
« Reply #1 : 08 Жовтня 2022, 00:51:35 »
Відновив фото.
Ну і переклав на українську. (__8)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook