Автор Тема: Нож для разделки свиньи  (Прочитано 20227 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lopar

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Киев
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #25 : 21 Березня 2016, 09:48:22 »
Якщо під рукою є великий ніж і молоток... то що заважає замість молотка мати сокиру і менший ніж? {23}
А про випадки - то зовсім інша історія і так, надійний ніж то  (_3)

Вовка

  • Гість
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #26 : 21 Березня 2016, 16:24:30 »
А сокира для чого? ()

здесь обсуждается 1 единственный нож для разделки свиньи.

понятное дело, что для разделки желательно иметь топор и 4-е ножа, но здесь разговор не о том, а об одном ноже. единственном. 

Вовка

  • Гість
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #27 : 21 Березня 2016, 16:29:40 »
Якщо під рукою є великий ніж і молоток... то що заважає замість молотка мати сокиру і менший ніж? {23}

"молоток" я написал условно. считай, что ты с 2-мя друзьями завалил на болоте вепря, до автомобилей 10 км, у тебя гладкоствол и нож, ну, еще камень можно найти, ветку.

п.с. фултанг рулит или нет?

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #28 : 21 Березня 2016, 16:43:57 »
   Еее! А якщо в вепра зняти шкуру, одрізати голову і випотрошити, то яка частина ваги залишиться?  {tnx}
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Вовка

  • Гість
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #29 : 21 Березня 2016, 17:09:13 »
копыта и кровь еще забыл. в среднем 70% остается.

Offline Лука

  • Володимир
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5823
  • Розташування: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #30 : 21 Березня 2016, 17:55:50 »
 {tnx}  Та я про те, скільки непотрібного можна позбутися, орудуючи лиш ножем.
О вкусах не спорят. По вкусам судят.
"Ирония-непременная эстетическая составляющая мышления"

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #31 : 21 Березня 2016, 18:21:59 »
копыта и кровь
И кости, в результате(хорошем) 35-40%. ;)
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #32 : 21 Березня 2016, 19:50:01 »
  У хорошого вепра шкура важить солідно, бо там калкан пальців три завтовшки. Ну то таке. А от накладний монтаж, чи всадний - то я двома руками за накладний. При силовому різі запас міцності не завадить.
In me omnis spes mihi est

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #33 : 21 Березня 2016, 20:16:30 »
Вовка- ні,не оселедцем,-язиком таким як у тебе ! {))} для чого кістку раздєливать ? прислів"я є таке : не вмієш с..ать-не мучай жо..у ! Ти бачив щоб коли небудь який обвальшик рубав якісь кістки??????? при розробці дикої кози напр. використовував ніж з клинком в 7см,нічого не рубав.. Якщо ліньки або голова така-то звісно можна гатити молотками по ножу..
« Останнє редагування: 21 Березня 2016, 20:24:45 від Курінний »
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #34 : 21 Березня 2016, 20:31:45 »
   Курінний, коза і кнуряка різні вагові категорії. Козу можна розробити навіть малесеньким складничком. У обвальщика туша висить, або лежить на столі уже обідрана і йому не треба стояти раком, щоб її зняти. Його завдання зрізати м"ясо з кісток. А тут завдання поділити кабася на шматки, щоб донести до машини. І якщо не має сокири як бути з ребрами 120-150-ти кілограмового (а то і більше) кабася десь у болоті?
In me omnis spes mihi est

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #35 : 21 Березня 2016, 21:06:00 »
пипець.....поділити що-ратицю на шматки ???-нога по суглобам ділиться нормально..хребет також..грудину нарізати на шматки по 5см,чи що ділити?????? ви що,всі розробляєте кабана в лісі на шматки по 5-7см разом з маслаками??? бліннннннннн як люди лося ділять одним ножем,ні,не чули??? так от -розбирав лося,одним ножем,заради принципу... ножик саморобний-клин з ди 90,145х30х4мм....це якщо не боятись замаратися.Але я бачу тут повинні підтримувати всі думку що треба тильник щоб гатити молотком,ну а мінімум розробляти сокирою???? і саме так- бо кістки ножем не ріжуться-рубаються????? ЖОДЕН зі знайомих мисливців не користується сокирою при розбиранні кабана,послугами єгерських шнирів -також,все самі. Тим хто мисливець "столовий"-то звісно-це не підійде(ті що виходять зі зброєю дорогою і всіма прибамбасами лише до столу)...але можна бензопилою-чирк і все,дуже швидко {))} {))}
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #36 : 21 Березня 2016, 21:40:58 »
   Курінний, з вами дуже важко спілкуватись. Таке враження, що ви всю дорогу кричите. А ще для вас є тільки дві точки зору - ваша і неправильна.
In me omnis spes mihi est

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #37 : 21 Березня 2016, 22:39:52 »
чи не тому що я не згоден з вашою точкою зору?(важко спілкуватись)
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline acsacal

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Розташування: Одесса
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #38 : 22 Березня 2016, 15:24:46 »
Не знаю, всадной-накладной монтаж. От лукавого это. Если нож хороший, нравится и нормально закален- то монтаж, как по мне, не важен. Мои ножом , с которым я езжу на охоту, и кабанов разделывали и коз. И силу прикладывали и по обуху били, разрубывая кости( по молодости- глупость конечно). И до сих пор живой. А ему уже 20-ть лет. И монтаж всадной у него.

Offline s-ven

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: г. Кировоград
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #39 : 22 Березня 2016, 19:47:29 »
Не знаю насколько кабан отличается от домашней свиньи, но тесть всегда разбирает свинью "на мелкие детали" при помощи двух ножей: один - поострее он же основной, второй - сведенный под зубило для разделения суставов, позвонков и вскрытия грудины. Молотком по ножам не стучит.

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #40 : 22 Березня 2016, 23:37:51 »
На сто-питсот процентов поддерживаю Куриного. Как охотник с более чем 30- ти летним стажем - ружейный и почти ( минус война) два года лучник. И уж коль зашла речь о разделочном ноже на охоте, я думаю, следует послушать именно его совет.
Можно конечно ломать копья, но лично разделаю любого кабана любви ножом, и даже ставил фото, где разделывал оного простым складником за рубль тридцать.

Вовка

  • Гість
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #41 : 23 Березня 2016, 01:08:45 »
Так а в чем ты поддерживаешь на 100% Куринного, если он ничего толком не сказал, а только спорит со всеми?  )))

Здесь разговор о преимуществах того или иного ножа, а не хвастанье, кто меньшим ножичком лося разобрал на запчасти.  =)

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #42 : 23 Березня 2016, 01:40:09 »
ти вже другий раз на грубощі нариваєшся?! три дні на форумі а борзометр ого !
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Flin

  • Новичок
  • Повідомлень: 26
  • Розташування: Станіславів
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #43 : 23 Березня 2016, 08:31:52 »
тема по трохи починає переходити в інше русло {mem}
пропоную повернутись до обговорення ножа (форми,сталі, довжини клинка типу монтажу та інше), а не сокири, молотка та зубила...

Offline Lopar

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Киев
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #44 : 23 Березня 2016, 08:43:31 »
Так а в чем ты поддерживаешь на 100% Куринного, если он ничего толком не сказал, а только спорит со всеми?  )))
Він не спорить, а в котре доносить що в першу чергу повинна працювати голова а руки бути у відповідності з головою. І все можна зробити якісно і досить швидко, не ламаючі ножі і нічого не рубаючи.

Offline VSk

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6911
  • Розташування: Киев
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #45 : 23 Березня 2016, 09:18:32 »
Это все конечно хорошо, можно разделать лося складником, имею такой печальный опыт, от жадности и глупости. Можно разделать одним специальным ножом, можно двумя как пишут. Только зачем? Зачем тратить время для разборки суставов ножом. Проффесионализм понимаш.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Offline скіф

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 140
  • Розташування: Кодима Одеської області
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #46 : 23 Березня 2016, 09:55:24 »
По-перше, визначтеся з задачею - розібрати домашню свинку "по пакетам"-це одне, первинна обробка трофея в полі "дотягти до машини" - це інше, поділити здобич на порції - це ще інше. З власного досвіду - зняти шкіру, випотрошити та розділити тушу на шматки, щоб зручно донести до машини - сокира не потрібна, просто акуратно розділити по суставах і все. Довжини клинка 8...10 см буде достатньо, але особисто мені подобається 13...14см - буває треба "підлізти", а руки вимазувати не хочеться - води не завжди вдосталь. Руків`я краще з дерева - при морозі в 10-15 відчуєте суттєву різницю. Достатній упорчик чи підпальцева виямка - пару плюсів в безпеку пальців (руків`я має бути зручним особисто для вас). Щодо монтажу - особливої різниці не бачу. Більшість майстрів тестять клинки на згин власною вагою - 70...100 кг для чого прикладати навіть такі зусилля - не придумаю.
 Якщо розбирати свинку вдома - тут вже і завдання, і умови трошки інші. Є і сокира, і кілька ножів, і бруски-мусати для правки і підгострити, і дошки, і столи, і посуд.
 Ну і ще один важливий момент - вибирайте інструмент для душі. Хочеться сокиру - будь-ласка, хочется - підберіть собі спарку, любите постукати по ножу молотком - зробіть чохол для молотка і носіть з собою - оригінально як мінімум, але не варто підіймати срач та переходити на особисті образи.

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #47 : 23 Березня 2016, 15:59:00 »
Только зачем? Зачем тратить время для разборки суставов ножом.
Эээ...не понял, а какие проблемы? {_07} Или какое такое время? Десяток секунд на сустав - это критично? Крушить топором, засрать мясо осколками костей - это кошерно? {monk}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Offline Курінний

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1910
  • Розташування: м.новомосковськ дніпропетровської області
  • національність-козак
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #48 : 23 Березня 2016, 19:43:29 »
Улісс,-ти мабуть просто нічого не знаєш... {))},там є щось сакральне,-в рубці сокирою,або молотком по тильнику {))}
спочатку нас не помічають,потім з нами борються,а потім ми  перемагаємо!

Offline Uliss

  • Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 15856
  • Розташування: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
Re: Нож для разделки свиньи
« Reply #49 : 23 Березня 2016, 20:08:37 »
Я коли рубаю кабана навпіл вздовж хребта(якщо цього вимагає хазяїн, можно й по іншому) - луплю молотком по обуху сокири. {_09} Ну недостатньо вправно я володію сокирою, щоб без молотка обійтись. {laught} {))}
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…