Первый Украинский ножевой форум - НОЖиК

Мир ножей => Право => Тема начата: dimakole от 11 Июнь 2020, 13:37:23

Название: Где правота?
Отправлено: dimakole от 11 Июнь 2020, 13:37:23
(https://pbs.twimg.com/media/EaOXyMbXQAs_FNf?format=jpg&name=medium)(https://pbs.twimg.com/media/EaDoKS3WAAMlAaL?format=jpg&name=large)
2020 рік, нічого не змінилося
Название: Re: Re: Фото, карикатуры, демотиваторы, ... с политическим оттенком.
Отправлено: СТЕРХ от 11 Июнь 2020, 18:34:19
Це краще у тему про ХЗ та наявність висновків, навіть якщо то фейк. Висновок експертизи не дає гарантій що ніж не визнають холодною зброєю іншим разом, можна хіба що оперувати наявністю "висновку експертизи", щоб доводити відсутність наміру порушувати Закон, що стосується носіння та поводження зі зброєю. У нас холодняк продається, у висновках написано про люфти та міцність, при тому що, у разі потреби, та ж експертиза напише зворотнє, адже ніж можна полагодити, або це може бути вже інший ніж, не той що був у експерта. Довести вину експерта буде неможливо. То ж майже до дупи ті папірці, зазвичай фолдери поліцію  не цікавлять, якщо тільки не порізати когось чи якось інакше "встрягти"
Название: Re: Re: Фото, карикатуры, демотиваторы, ... с политическим оттенком.
Отправлено: Юрий от 11 Июнь 2020, 19:31:16
Висновок дає гарантію, але... Где гарантия того, что именно этот нож прошёл экспертизу? Особенно понравилось - (за каталогом 0620) и не имеет достаточной прочности. По идее должен был сломаться.  :D  Такое заключение можно показать патрульным, если вдруг обнаружат такой нож и никого им не пререзали. В случае Стерненко обязательна экспертиза ножа пусть хоть заключений эксперта у него будет 100 штук.
То ж майже до дупи ті папірці
- коротко и ёмко. :)
Если бы на этом ноже стоял оригинальный номер (типа оружейных), который указывается в экспертизе, тогда вопрос повторной экспертизы был бы символический и эксперт перед тем как дать заключение очень долго бы чухал репу.
Название: Re: Re: Фото, карикатуры, демотиваторы, ... с политическим оттенком.
Отправлено: Fes от 11 Июнь 2020, 19:38:59
Есть понятие "использован в качестве орудия преступления", и какой именно нож - до лампочки.
Название: Re: Re: Фото, карикатуры, демотиваторы, ... с политическим оттенком.
Отправлено: Лука от 11 Июнь 2020, 20:04:49
 Да хоть вилка. Только, если признано именно холодным оружием, то могут квалифицировать, как преднамеренное убийство. Недаром же носил.
Название: Re: Re: Фото, карикатуры, демотиваторы, ... с политическим оттенком.
Отправлено: Юрий от 11 Июнь 2020, 20:42:04
Ну за "орудие преступления" (табуретка тоже может быть орудием) нет статьи, а тут просто ещё плюсуется статья за х.о. Ему подозрение объявили по 2 статьям. Если вилкой или действительно просто кухонным то 263 не пришьёшь.
Название: Где правота?
Отправлено: Fes от 11 Июнь 2020, 21:51:08
плюсуется статья за х.о
Статья плюсуется, но срок не плюсуется - понту? А за убийство срок по-любому поболе будет чем даже за пистоль в кармане...
Название: Re: Где правота?
Отправлено: Юрий от 11 Июнь 2020, 22:19:12
Если уголовник конечно пофиг сколько статей. :D
Название: Re: Где правота?
Отправлено: leagal от 12 Июнь 2020, 09:05:40
+1 стаття, це обтяжучі. Висновок сертифікації, що до умов, в суді не має ні якокого доказу, так як такі висновки дають на партію, або навіть лінійку ножів. І як пишуть на сайтах згодом характеристики можуть мінятись. Доказом є тільки висновок експерта НДЕКЦ МВС! І якщо не має міцносних характеристик, притаманні клинковій холодній зброї, то вже після першого дослідження його б зламали і всі останні дослідження ніколи б не признали його холодною зброєю. У висновку експерта НДЕКЦ МВС все фотографується і описується, якщо б його зламали то у висновку експерта було б фото зламаного ножа.