Автор Тема: SOG "Seal Pup" NEW  (Прочитано 2444 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Vadym

  • Активный участник
  • **
  • Сообщений: 638
  • Расположение: Львів
SOG "Seal Pup" NEW
« : 21 Март 2012, 12:31:44 »
Сьогодні отримав я довгоочікуваний SOG "Seal Pup" M37-N.
Придбав на на прохання однокласника цей ніж. А так, як він вчора поїхав на тиждень у Голандію, то я не втримався щоб його не потримати у руках.
Отже, його технічні характеристики:
Загальна довжина, мм 229
Довжина клинка, мм 121
Вага, г 153
Марка сталі AUS 8
Тип заточки: combo
Матеріал руків'я ножа: Zytel
Ножни: Nylon

Фото:
Тепер щодо особистих вражень...
Перед самою покупкою у мене виникали сумніви щодо оригінальності цього ножа. Поясню чому... Якщо Ви уважно придивитесь, то помітите що лезо на ножі справді як на звичайному SOG Seal Pup (без зазубрень зверху), а руків'я як на SOG seal pup elite (яке було удосконалене оскільки на старих SOG Seal Pup воно було не зручним). Ось знайшов фото де їх порівнюють:

Але перелопативши після цього інтернет, знайшов каталоги виробництва SOG з 1988 по 2012 роки (якщо комусь потрібно можу надіслати на електронну скриньку). І накінець-ТО у каталозі 2012 року знайшов саме такий як продається SOG Seal Pup! Після цього відразу було прийняте рішення його придбати.
Ніж виявився досить легким. Я розраховував, що він буде важчим... Також мої сподівання щодо розміру ножа не підтвердились, я думав що він буде трохи більшим (я читав на форумі що один користувач, коли замовляє ніж не потримавши його в руках, малює його проекцію на картоні, вирізає, бере в руку і вже тоді вирішує що підходить ніж по габаритах. Мабуть що так колись і буду робити). Проте розмір виявився досить зручним - не мачете чи "РЕМБОїд", робочий ніж середніх розмірів.
Лезо ножа має на собі покриття, котре на перший погляд не так вже й легко пошкодити. Гострий!!! Плейновою частиною леза легко "бриється" передпліччя, серейтерною - трохи гірше, але також бриється!
Лезо біля руків'я досить товсте, до кінчика звужується і справляє дуже міцного.
Руків'я зручно лягло в руку, тримати як прямим так і оберненим хватом комфортно. Коли береш ніж для
"тичкового", проникаючого удару вказівний і великий пальці надійно впираються в гарду і якщо міцніше затиснеш руків'я в долоні, то прослизуваня руки не буде. Є отвір під темляк, і якщо уважно подивитись у середину, то побачиш що сам клинок проходить через увесь ніж.
Ножни. Як вже писали на цьому форумі - ужаснахтактичні. Вибачте за вислів. Досить тонкі, і якби не було кишеньки для мультитулу/точильного каменя/чи ще там чогось то ніж можна було б спокійно носити під одягом. Ножни можна носити у горизонтальному і вертикальному положеннях чого й слід було очікувати від такого SEAL-івського ножа. Сподобалось те що на застібці, яка притримує ніж (хоча й пробував незастебнутому стані витрясти ніж з ножон - не вдалось), окрім заклепки є ще й липучка. Це абсолютно мінімізує можливість випадання ножа донизу лезом.

ВИСНОВОК, який для себе я зробив - SOG "Seal Pup" M37-N дуже зручний, надійний, легкий і гострий середньорозмірний робочий ніж!!!

Тепер залишилась одна делема... Якщо я ще тиждень покручу його в руках і він почне мені подобатися ще більше, що мені сказати однокласнику після його повернення?