Автор Тема: Допоможіть новачку.  (Прочитано 1770 раз)

Юра

• Гость
Допоможіть новачку.
« : 11 Май 2013, 20:09:16 »
Добрий день.Читаю форум давно зареєструвався хочу познайомитись. Ножі як хобі. роблю для себе для знайомих трохи кую.Кузня на дачі тож не завжди вдається поїхати відпочити біля горна.Знайшов приміщеня в містід під кузню буду переїжджати щоб частіше можна було працювати. В новому приміщенні перекриття деревяне підкажіть як відділити трубу витяжки горна від перекритя щоб не нагрівалвся стеля.

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Расположение: Іршанськ
  • Героям Слава
Re: Допоможіть новачку.
« Ответ #1 : 11 Май 2013, 21:38:56 »
Азбест або вогнетривка вата, але сумніваюся, що вона буде занадто грітися. Якщо потужна витяжка і великий перетин труби, можна забити на цю проблему, горно не дасть стільки тепла, щоб відчутно прогріти трубу(особливо чималого перетину).

Ласкаво просимо до палати, Юрко {con} {_14}
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Оффлайн LOM

• Активный участник
  • Расположение: киев
    • Мастерская Свадар
« Ответ #2 : 11 Май 2013, 21:43:46 »
"знають навіть в яслях малі діти...", тому краще зробити буфер з мін вати, тощо, і обовязково пересвідчитись в неможливості вильоту іскр.
svadar.com.ua

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Расположение: Іршанськ
  • Героям Слава
« Ответ #3 : 11 Май 2013, 21:55:12 »
"знають навіть в яслях малі діти..."
"що лучче перебдіть ніж недобдіти"? Ну, так, звісно {_09}. Краще з запасом {y}
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Юра

• Гость
« Ответ #4 : 11 Май 2013, 22:13:04 »
Дякую.Діаметр труби 250мм висота 3м думаю зробити таку штуку.  http://www.dladachi.ru/logo.php?picture=i/cat/1017_pic.jpg і закрити зверху трубу сіткою 5х5мм щоб іскри не летіли.

amato

• Гость
« Ответ #5 : 11 Май 2013, 23:45:16 »
На коксе , и полном дутье - из трубы 250мм -3м длинна ,у меня факел пол метра бьет.......где то я даже видео этого дела выставлял, правда давно  {dr}