Автор Тема: Потрібна допомога з ТРП09-ТП  (Прочитано 2536 раз)

Оффлайн Dvalin

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: Івано-Франківськ
Потрібна допомога з ТРП09-ТП
« : 30 Январь 2016, 16:02:36 »
Доброго здоров'я Всім..!

Піч працює нормально, але коли забєш програму не хоче переходити з кроку 1 до кроку 2 і т д.  Потрібна допомога з настройкою терморегулятора. Вроді як треба зайти в меню і відстроїти прибор, вказати якісь коефіцієнти і т д . Лізти не хочу сам, в приладах нуль. Підкажіть знаючі люде що до чого.
Постучитесь в гробы и спросите у мертвецов, не хотят ли они воскреснуть, и они отрицательно покачают головами. (Артур Шопенгауер)

Оффлайн Воля

• Эксперт
  • Расположение: Глухів
Re: Потрібна допомога з ТРП09-ТП
« Ответ #1 : 30 Январь 2016, 16:52:15 »
А як саме не переходить на наступний крок? Не виходить на потрібну температуру за потрібний час?  Там ще є функція автоналаштування. При її включенні пристрій сам підбере необхідні коефіцієнти під кожний крок.
« Последнее редактирование: 30 Январь 2016, 16:58:31 от Воля »

Оффлайн Gipson

• Бывалый
  • Расположение: Запорожская обл.
« Ответ #2 : 30 Январь 2016, 17:52:29 »
Кстати  тоже бы посмотреть нормальное видео по настройке. Имею тоже такой и полностью до конца так и не понял по настройкам  или я с причудами или прибор. Вообщем думаю вкурить нужно сначала, но лучше один раз именно увидеть. В интернете есть одно видео, но не то оно, ой не то. -)

Оффлайн Воля

• Эксперт
« Ответ #3 : 30 Январь 2016, 17:55:21 »
Пристрій сам по собі доволі простий в роботі. Якщо потужність нагрівачів достатня для виходу на потрібний температурний режим за визначений термін,  то взагалі немає проблем.

Оффлайн Dvalin

• Осваиваюсь
  • **
« Ответ #4 : 30 Январь 2016, 19:18:36 »
А як саме не переходить на наступний крок?

Якась там проблемка з нагрівом до заданої температури, задаш 950 , і буде скакати на 943-945 , і не дійде нормально до 950, і не буде тоді врахований час витримки заданий, і нема переходу на крок 2 нормального.
Постучитесь в гробы и спросите у мертвецов, не хотят ли они воскреснуть, и они отрицательно покачают головами. (Артур Шопенгауер)

Оффлайн Dvalin

• Осваиваюсь
  • **
« Ответ #5 : 30 Январь 2016, 19:20:54 »
Інструкція дуже мудровано (чи по дурному) написана, треба сісти і добре вчитатися, можливо щось докумекаю.

Оффлайн Gipson

• Бывалый
« Ответ #6 : 30 Январь 2016, 19:33:01 »
Я со своей стороны  виню себя за то, что кое что не догоняю, вроде  инструкция написана понятным языком, но лучше бы конечно глянуть видео так сказать с наглядным конкретным прибором. Ведь там написано, что прибор совершенствуется, хотя основа настроек вся одинакова. Вообщем как то так. {23}

Оффлайн Воля

• Эксперт
« Ответ #7 : 30 Январь 2016, 19:42:03 »
Якась там проблемка з нагрівом до заданої температури, задаш 950 , і буде скакати на 943-945 , і не дійде нормально до 950, і не буде тоді врахований час витримки заданий, і нема переходу на крок 2 нормального.
В кінці інструкціїї є графіки регулювання по температурі і часу. Збільшенням або зменшенням відповідних коефіцієнтів tl,td, on виходиш на потрібний режим роботи регулятора. Спробуйте режим автоналаштування. Він сам вирахує відповідні коефіцієнти для кожного кроку. Вам залишиться тільки їх ввести.

Ведь там написано, что прибор совершенствуется, хотя основа настроек вся одинакова
У мене ТРП09ТП 2012 року. Пару заскоків було, але розібрався. Скажу, що  класна штука.

Оффлайн kiset

• Участник
  • *
  • Расположение: Днепропетровск
« Ответ #8 : 20 Июль 2016, 00:20:27 »
ОТКАЗАЛСЯ ОТ ТРП НЕ НАЧАВ ПОЛЬЗОВАТЬСЯ КУПИЛ ЦИФРОВОЙ С ДВУМЯ КНОПКАМИ НАСТРОЙКИ ,ТОЖЕ ЖДАЛ ЧЕ ХТА ОБЯСНИТ ПОТОМ ДВУМЯ ПАЛЬЦАМИ ПО ДВУМ КНОПКАМ И ШО 2 ПАЛЬЦА РАЗОБАЛСЯ ХОТЯ СЧИАЮ СЕБЯ И СЕЙЧАС ВЭТОМ ТУПЫМ РЕКОМЕНДУУЮ С УВ.

Оффлайн Gipson

• Бывалый
« Ответ #9 : 20 Июль 2016, 06:43:53 »
ОТКАЗАЛСЯ ОТ ТРП НЕ НАЧАВ ПОЛЬЗОВАТЬСЯ
Какой из линейки был?  ТРП08-ТП, ТРП08-ТС, ТРП08 - 2ТС, ТРП08-2ТП, ТРП09-ТП.

Оффлайн seraotzt

• Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Одесса
« Ответ #10 : 20 Июль 2016, 09:19:20 »
2 kiset: нажмите на CapsLock (четвертая сверху слева кнопка на клавиатуре)...

Оффлайн Wlad

• Эксперт
  • Расположение: Закарпатская обл.
  • За добро отблагодари сразу, за зло - отложи на пот
    • http://wladforge.com.ua/
« Ответ #11 : 20 Июль 2016, 10:40:29 »
Не знаю в мене два ТРП-09ТП і один 08 працюють чудесно ніяких проблем не має один раз було пропало світло і збились чомусь всі найстройки а точніше по всіх параметрах стали 99999 хз чому а так теж перший здається в 2012 купив і з десяток пічок з ними зробив теж вроді без проблем працюють.
Там по суті в ручну нічого робити не треба головне добре зробити автоналаштування і все там буде працювати безвідказно. 
Моб - 0685571656
Моб - 0996328521 Влад
Мій сайт

Оффлайн kiset

• Участник
  • *
  • Расположение: Днепропетровск
« Ответ #12 : 20 Июль 2016, 12:17:27 »
 нажмите на CapsLock    Спасибо за подсказку так мо и научусь чему.
Какой из линейки был ?   МР 64 02 он вобще кому интересен? мне не нужен.

Оффлайн Gipson

• Бывалый
« Ответ #13 : 20 Июль 2016, 16:45:27 »
   МР 64 02
Если честно, я не понял что это вообще написано. (( Разговор был за линейку программаторов  "ТРП", их линейку/модели,  я написал выше.