Автор Тема: WildLife  (Прочитано 929 раз)

Оффлайн serg_if

• Эксперт
  • Расположение: Станіславів
    • мої роботи
WildLife
« : 08 Июль 2016, 01:06:21 »
Комплект для мисливства/туризму/рибальства/відпочинку/колекціонування/.. /потрібне дописати.  {gig}
Мені давно подобаються сокири від Gr?nsfors Bruk - тому захотілось зробити таку ж... Сокира кована із У8, вага голови - 450 г., габаритні розміри 128*62*23 мм. Топорище із масарандуби, розклинено 4 клинами (вздовж клин із того ж дерева, впоперек три клини із гартованої нерж. сталі), тімлячна трубочка - нейзільбер. розміри топорища: 240*55*30 мм. Вага сокири загалом - 570 г.
Ніж старався зробити "в тему" до сокири, трохи з кованиною, трохи полірований... Ніж кований із швидкоріза Р6М5К5, гартований на первинну. Твердість не міряв, але органолептично за 61 од., дуже злий - пиляє все, напильники в тому числі. Клинок 110*27*4,5 мм, руків"я із масарандуби, больстер і проставки - нейзільбер. Габарити ножа - 225*35*22 мм, вага - 142 г.
Одяг для комплекту пошитий із шкіри РД, воскованими нитками, фарби-воски-апретури від Фібінгс, фурнітура. Вага всього комплекту - 840 г.

"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Оффлайн Afra

• Участник
  • *
  • Расположение: Полтава
Re: WildLife
« Ответ #1 : 17 Ноябрь 2016, 21:24:19 »
 Добрый день.
Этот комплект продается?

Оффлайн serg_if

• Эксперт
  • Расположение: Станіславів
    • мої роботи
Re: WildLife
« Ответ #2 : 17 Ноябрь 2016, 22:36:40 »
Он давно уже продан.
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"