Автор Тема: Безпека при транспортуванні клинка службами доставки.  (Прочитано 1089 раз)

Оффлайн monolit

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: Східниця
    • gunforum.com.ua
Недавно в мене виникла ситуація, коли куплений клинок пробив упаковку і вістрям виглядав з посилки. Неприємна ситуація.

Зараз відправляю клин на всадний монтаж майстру, тож задався проблемкою безпеки транспортування до майстра і назад (оскільки ножни на замовляю, то до мене зібраний ніж теж помандрує "голяка").

Вигадав такий пакуночок :  тубус від коньяка залив монтажною піною. Тепер клинок сидить як пень.

Ну і фото звісно.   А хто як відправляє макс. безпечно?

Оффлайн Vladimir M

• Старожил
  • Расположение: Київ
 Якщо э  впевненiсть у тому, що клин буде транспоруватися вiстрям донизу i при цьому по нашим дорогам клин не протрясе пiд його ж вагою на зовнi, тодi все ок. - Але пiдозра що так станеться залишаэться, особливо якщо клинок добре заточений.
 Я пакував би мiж двi деревянi рейки добре стягнувши скотчем щоб не тряслося та не ковзало все мiж собою.

( Не можу втриматись, та якось неприэмно читати тему коли на тебе направлено два стволи. Я також маю рушницю, але моi стволи не дивляться Вам помiж очi...)

Оффлайн shurap

• Местный
  • Расположение: Сумы
    • Мой сайт
Клинок лучше всего запаковать в вакуумную упаковку. Даже заточенным не испортится посылка.

Оффлайн Gesandt

• Об7459б1бО
  • Эксперт
  • Расположение: Кривой Рог
  • ми завжди будемо там
Я пакував би мiж двi деревянi рейки добре стягнувши скотчем щоб не тряслося та не ковзало все мiж собою.
достатньо навіть дві картонки розміром чуть більше, ніж лезо, й перемотати тим же скотчем
Самотній Незкінченний Шлях

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Местный
  • Расположение: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Я обмотую лезо і кінчик товстою алюмінієвою фольгою (0.3мм) а зверху картон.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Оффлайн сержант

• Эксперт
  • Расположение: Луганская обл.
Пена, тубус - такие сложности. {dr} Клинок просто не должен свободно двигаться в упаковке. Я много раз паковал так: клинок в тонкий пол.пакет, плотно заворачиваю. Две картонки чуть длиннее клинка и в двое шире, от коробки телевизора, холодильника и т.п... Двумя полосками скотча приматываю поперек плотно клинок к одной картонке. Только скотч должен немного выходить дальше острия и с другой стороны - хвостовика. Накладываю второй картон и опять приматываю скотчем.
Для пущей представительности оборачивал в кусок упаковочного пакета той же НовойПошты, только изнанкой наружу - он там черный (пакет как раз на две посылки  ;) ). Всё  {sm} Ни разу проблем не было.