Автор Тема: Вибір інверторного зварювальника. Порадьте!  (Прочитано 6699 раз)

Оффлайн Алекс

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: гор. Черкассы Украина
Re: Вибір інверторного зварювальника. Порадьте!
« Ответ #25 : 11 Декабрь 2016, 17:30:53 »
Для переменки- практически без разницы.
Люди не делятся на национальности, партии, фракции и религии. Люди делятся на умных и дураков, а вот дураки делятся на национальности, партии, фракции и религии.

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Київ - Бровари - Шостка
« Ответ #26 : 11 Декабрь 2016, 20:17:23 »
київський, херсонський, запорожський, харківський....
По тим виробникам, що я перелічував - всі збираютья в Укра'іні!
Комплектуючі, самі розумієте де дешевші, тому тут "можно поподробнее"(рос.)...
Питайте. {y}
Надо понимать всю глубину наших глубин... © прапорщик Казаков,"ДМБ"
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Оффлайн serg_if

• Эксперт
  • Расположение: Станіславів
    • мої роботи
« Ответ #27 : 11 Декабрь 2016, 20:48:24 »
Tesla 253 IGBT WRV - досвіду в мене не багато, але ним задоволений на всі 100%. Опис із сайту:
TESLA MMA 253 однофазний зварювальний інвертор для ручного дугового зварювання штучними плавкими електродами (MMA). Даний інвертор створений за найсучаснішою технологією «IGBT», яка забезпечує стабільну дугу і якісний зварний шов. Апарат має можливість виконувати зварювання електродом діаметром ?4мм! Застосовується для зварювання вуглецевих, нержавіючих сталей і чавуну. Використовувані електроди: рутилові, основні, для чавуну і нержавіючої сталі Апарат має вбудовані функції: HOT-START, ANTI-STICKING.
Потужність: 3 кВт
Діаметр електрода: 1,6 - 4,0
Вага: 3,2 кг
ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Оффлайн Desmodeus

• Активный участник
  • Расположение: Украина Николаевская обл. г.Первомайск
« Ответ #28 : 16 Декабрь 2016, 12:22:52 »
TESLA MMA 277 IGBT и  МАСКА ХАМЕЛЕОН TESLA 10-884 заказал в куче 4200 гр.

Оффлайн wildss

• Местный
  • Расположение: Киев
« Ответ #29 : 16 Декабрь 2016, 12:46:07 »
Аппарат такой как у меня... {_11}

Оффлайн Balu

• Местный
  • Расположение: Україна м.Чернівці
« Ответ #30 : 17 Декабрь 2016, 17:45:43 »
Ось поки що зупинився на Теслі 277  http://teslaweld.com/tesla-mma-277.php  і на Патоні 160 http://paton.ua/cms/produktions/svarocnui_invertori/vdi_160dc_mma.html  , більше схильній до Патона.  {23} Думаю.
Характер - це доля.
"Не бойтесь потерять тех, кто не побоялся потерять вас. Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога впереди»
Омар Хайям

Оффлайн Алекс

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: гор. Черкассы Украина
« Ответ #31 : 17 Декабрь 2016, 18:44:34 »
По ряду параметров и регулировок Патон получше.
Люди не делятся на национальности, партии, фракции и религии. Люди делятся на умных и дураков, а вот дураки делятся на национальности, партии, фракции и религии.

pixment

• Гость
« Ответ #32 : 17 Декабрь 2016, 20:15:55 »
Варил днипром, теслой и патоном, патон выигрывает в сухую... {y}

Оффлайн alter ego

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: м.Прилуки, Чернігівськая обл.
« Ответ #33 : 17 Декабрь 2016, 20:17:51 »
Моожливо буде цікаво відео Мини-экскурсия по ОСЗО им. Патона

Когда я себе выбирал, то стОящих, по моему мнению производителей намечал таких: запорожский Атом, запорожский Шмель, киевский Патон, херсонский ИИСТ, харьковский SSVA, запорожская Элсва, днепровский Днепровэлдинг. Сейчас может появился кто ещё...
+1

Завдяки порадам на форумі батьку свого часу обрали Патон ВДИ-160S.
"Завмираю від блиску сталі.
Мій спокій - спокій океану
В очікуванні хвиль."

Оффлайн break

• Старожил
  • Расположение: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
« Ответ #34 : 17 Декабрь 2016, 21:25:01 »
Подивився ролик. Побачив десь те, що і очікував. "Патон" - китайський апарат, у нас тільки тулять до купи. Трасформатори мотають самі, як не дивно. Молодці, звісно, але різниця в ціні з аналогами вдвічі якось не того. Та й комплектувати "київський" апарат електродотримачем з піднебесної, де мідь навіть рядом не стояла, а кабель взагалі з невідомого сплаву  #8

Оффлайн васильович

• Все Буде Добре
  • Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: Ужгород
  • Васильович
« Ответ #35 : 17 Декабрь 2016, 22:22:29 »
Це ви якесь заказне відео дивилися. В мене Патон 160Р  , электродотримач німецький "бінзель" , кабеля якісні 3 м довжини. 5 років гарантії

Оффлайн wildss

• Местный
  • Расположение: Киев
« Ответ #36 : 17 Декабрь 2016, 22:31:06 »
Варил днипром, теслой и патоном, патон выигрывает в сухую...
А конкретней можно??

Оффлайн msgarry

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: Днепр
« Ответ #37 : 19 Декабрь 2016, 17:54:06 »
TESLA MMA 277 IGBT заказал в куче 4200 гр.
Верните если не поздно там и 130 ампер нет
Невздумай брать теслу - лохотрон чистой воды. Гарантия до забора и начинка за 50 баксов. Тесла в среде сварщиков - как самура у ножевиков :D. Про их оффов весь интернет знает - зайдите на велд. уа почитаете. И главное не звоните в их инет магаз - всего кроме теслы не будет  наличии, тк это все гуано и его раскупили дебилы- а тесла это дар богов.
Потом сами будут вам звонить и доставать типо только сегодня только для вас {_18}
 За 200 уе лучшим вариантом будет Атом-180Д. Все что может быть в современном инверторе там есть.  В защиту его загнать очень сложно.  Так же можно глянуть шмель-180, и иист "колибри" Это топовые модели с миг-маг режимом, можно выбрать и подешевле будут не хуже

P.S. ломаются все инверторы но не все ремонтируются и цена ремонта очень разная.

Оффлайн break

• Старожил
« Ответ #38 : 19 Декабрь 2016, 20:23:48 »
Я б взагалі на інвертори з циферками 200А і більше з великою скептикою дивився. Бо ясно, що там їх нема і бути не може. Це по-перше. По-друге - воно і не треба абсолютно. 5мм електродом варити щось побутовим апаратом - це треба дуже сильно подумати, де таке треба. 90% треба, щоб впевнено робило з 3мм, без потреби перекурів. А це - 120 ампер. На півтори сотні і 4 можна варити без проблем.
Так що погоджусь з попереднім дописувачем - беріть апарат з циферкою 160 чи 180, на який є відгуки в мережі. Хоч то й же атом.
В мене апарат старенький китаєць з написом аж 250А. Але - він таки під 180 віддає, 3мм дозволяє варити півпачки без перекуру (перерва настає тоді, коли електродотримач розігрівається так,що в руках не втримаєш, і зібраний на польових транзисторах, яких там по струму на 50А (це від 220). От діодів там в притул на 200А.
До речі, на деякі апарати можна знайти інформацію - на чому вони зроблені і що там всередині.
Всілякі крутилки "форсаж", "антістік" і т.п. на апараті і нафіг не потрібні. Воно тільки в перший день цікаво,потім про них забудеш. А функції ці є абсолютно у всіх апаратів. Тільки без ручечок на панелі.

Оффлайн Desmodeus

• Активный участник
  • Расположение: Украина Николаевская обл. г.Первомайск
« Ответ #39 : 19 Декабрь 2016, 20:50:24 »
msgarry Поздно я сегодня забрал .

Оффлайн msgarry

• Осваиваюсь
  • **
« Ответ #40 : 19 Декабрь 2016, 22:40:37 »

Всілякі крутилки "форсаж", "антістік" і т.п. на апараті і нафіг не потрібні. Воно тільки в перший день цікаво,потім про них забудеш. А функції ці є абсолютно у всіх апаратів. Тільки без ручечок на панелі.
У меня на атоме д250 все функции регулируются по времени либо вообще отключаются. Поверьте регулировки лишними не бывают. Могу заварить все от консервы до рельсы.

Поздно
У вас еще 14 дней есть на возврат неподходящего товара, но решать вам.
Можете еще посмотреть элсву 160 или 161 (делают под заказ для слабых сетей). Инверторы сделаны не очень современно, но надежно. И цена 2500+/-

Оффлайн serg_if

• Эксперт
  • Расположение: Станіславів
    • мої роботи
« Ответ #41 : 19 Декабрь 2016, 23:10:02 »
Ну, на рахунок струму не знаю, не міряв, але своїм апаратом на максимумі 4 мм електрод розігрівав до світіння аж до самого держака...  {))} . Причому при залипанні - спрацьовує захист, тобто це досягалось в нормальному режимі роботи (просто неперервний шов а не точками). {sm}
"Мы рождаемся со вдохом, на выдохе - умираем. Остальное - дело техники... Нет! Вдох - и мы приходим в этот свет голыми, выдох - и мы уходим ни с чем. А все что между - это творчество!"  из х/ф "Буча в Гуче"

Оффлайн msgarry

• Осваиваюсь
  • **
« Ответ #42 : 19 Декабрь 2016, 23:52:40 »
http://svarka.zp.ua/svarochnyy-invertor-atom-i-250d-zaporozhe.html (Не реклама)
У этого пн 60% при 240А. При 160А - пн 100% Четверкой можно варить безпрерывно. Но там реально максимальная мощность 7.5 кВт да и вес присутствует.
Являясь счастливым пользователем такого инвертора могу сказать-для дома он нахрен не нужен, 180 ампер будет достаточно для всего.

Оффлайн break

• Старожил
« Ответ #43 : 20 Декабрь 2016, 00:11:51 »
Могу заварить все от консервы
Вибачайте за оффтоп, але про концерву трохи перебільшили, правда ж?
А по темі - людині, яка питає, який апарат вибрати, крутилка треба одна - сила струму. Бо всі хитрі регуляції стають потрібними далеко не зразу, а з часом їх або стає мало, або ними і не користуєшся. А для того, щоб впевнено навчитись варити електродом - чим менше крутити тим краще. На мою думку.
Всі без винятку апарати входять в режим зниження струму при закорочуванні електроду і у майже всіх перші півсекунди-секунду струм збільшений. Тобто "форсаж" і "антістік" в інверторних зварювальних апаратах закладено конструктивно.
Стосовно ремонту - самі легші і дешевші в ремонті на польових транзисторах. На ігбт - на порядок дорожче. І не завжди ремонтується. От у знайомого навернувся такий апаратик - заміна ігбт-модулю по знайомству 1200 гривень. При ціні нового в 2000. І зовсім не факт, що в дорогих апаратах щось всередині краще стоїть. Але на польових транзисторах вже майже і не випускають. Так що вибирати доведеться з того, що представлено на ринку.
Тесла за 4200 - ну, трохи не того. І дорого, і не кращий вибір. Та все ж - працювати воно буде. І при періодичному використанні (типу раз в рік петлі на воротах приварити) працюватиме нормально. Та точно такий апарат з іншою назвою можна було взяти вдвічі дешевше.
Цінова категорія інструменту хитра штука. Є відверте одноразове сміття. З ним все ясно. Далі йдуть китайці "для домашнього" використання. Дорожче - таке саме щастя, але з гучними назвами. І ще дорожче - чесні професійні апарати. Он Фроніус під 20 тисяч гривень коштує при заявлених 80 амперах безперервного струму  {_07}.
Так от в експлуатації "для дому, для сім'ї" китайці і "брендові" інструменти однакові. Більше того - часто доцільніше мати китайця на пару років, чим більш дорогий апарат, який пропрацює 5. Особливо якщо вся "брендовість" полягає в іншому кольорі корпусу. Та тут все залежить під потреб і того, як саме інструмент хочеться використовувати.
Он в мене товариш пару разів позичав перфоратора. Потім думав собі придбати. А потім краще подумав і мені озвучив - живу в однокімнатній, якусь поличку повісити треба буде років через 5. Та навіть раз в рік. Нащо мені перфоратор, коли можна в когось позичити на добу за пиво, чи навіть взяти на прокат в якійсь конторі.
Я б взагалі взяв би щось типу http://svarka.zp.ua/svarochnij-invertor-dn%D1%96pro-m-sab-250dpk-mini.html (раз вже на цей магазин посилання є), а на здачу купив би кабелю КГ метрів 5, нормальний електродотримач і маску. До речі - в більшості зварювальних апаратів кабелі ну дуже короткі. І якщо з масою ще можна миритись, до до електродотримача 2 метри - ні про що. Не зручно дуже часто. Хоч дійсно на горба той інвертор собі вішай...

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #44 : 20 Декабрь 2016, 15:24:18 »
Чого я ранійше не додумався! (_23)
Люди! Сходіть на Сварочний форум, там по темі сварки давно все "обсмоктано" до наймекншого огарку електрода, і апарати (інвертори, трансформатори, напівавтомати), і матеріапли (електроди, проволока), і виробники (не тільки українські), і прийоми зварювання та обмін досвідом..... {_11}
Я коли собі інвертор вибирав, то той форум добами "курив".
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн Balu

• Местный
  • Расположение: Україна м.Чернівці
« Ответ #45 : 21 Декабрь 2016, 15:53:17 »
Люди! Сходіть на Сварочний форум...
{tnx}  =)
Дякую, сходив! Тесла відпала  :) у список добавився Атом І-180D і деякі інші.
P.S. До всіх! -Ви говоріть, говоріть, я уважно слухаю   8-) =)
Характер - це доля.
"Не бойтесь потерять тех, кто не побоялся потерять вас. Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога впереди»
Омар Хайям

1volusik

• Гость
« Ответ #46 : 21 Декабрь 2016, 17:27:42 »
я думаю і АТОМА 160-с з головою для дому вистачить...мені подобається..

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #47 : 21 Декабрь 2016, 17:52:11 »
Для дому, якщо не варити рельси звичайно, і його вистачить (мені так казали, рекомендуючи вдвічі дешевшу за АТОМ Елсву, коли я собі інвертор вибирав... {gig}).
Але, якщо гроші є, то чому б і не купити 180-й - запас потужності апарату за плечими не носити.
До речі, та модифікація, що в мене, АТОМ I-160М, має шкалу до 180 А... Зараз 160-й випускають "слабший", зі шкалою на 160 А.
Але скажу чесно: я варю "трійкою" восновному на 90-100А, максимум підіймав на 110А - зварювання, 120А - активне різання. "Трійкою" варю все до 6-7 мм товщиною. Пару раз пробував "четвіркою" - 120-130А достатньо для комфортного зварювання. А 180А то мабуть для різання "п'ятіркою", а то і "шісткою"...
Рекомендую звернути увагу на всіх виробників, згаданих мною в Ответе #6.
Nehai's stabwood&bone

svoimi rykami

• Гость
подпишусь- Атом хороший аппарат, хотя и не совсем дешевый.
У самого такой пользуюсь им периодически 1-2 раза в месяц.  Плюсов много: грамотный монтаж(платы пролачены с двух сторон, качественная пайка нет соплей), он хоть и собран из китайских деталей(а что сейчас из них не делается?) но детали дорогие качественные. Ну и в отличие от дешевых китайских собратьев- на выходе установлен низкочастотный дроссель.
Из недостатков. хотя и недостатками это назвать сложно- пищит иногда. противный такой писк( по тел. в сер. центра заверили что это нормально), ну и "голый" идет в комплекте. кабеля. держак . массу. все придется докупать     

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
...пищит иногда. противный такой писк( по тел. в сер. центра заверили что это нормально)...
У меня ни разу не пищал.  {sm} Может в моей модификации "пищалки" нету. {23}

..ну и "голый" идет в комплекте. кабеля. держак . массу. все придется докупать   
Видать сейчас так. Когда я покупал в комплекте были и держак с кабелем (метра 3-4, мне хватает), и крокодил массы с 1,5 м кабеля, и естественно, клеммы подключения. Всё качественное - Binzel, кабели мягкие, и на крокодиле, и на электрододержателе были наклейки "Binzel, Gernany".
Nehai's stabwood&bone