Автор Тема: Ніж для розбирання кабанчика  (Прочитано 14802 раз)

Оффлайн А.М.

• Старожил
  • Расположение: Киев
Re: Ніж для розбирання кабанчика
« Ответ #25 : 15 Январь 2017, 19:23:43 »
 Тоді, якщо так, то з пилкою. Тільки німецьким   штиком з пилкою  потрібно і колоти , і різати, і розбирати, і пиляти, як діди у Вас в селі 50 років робили (я вірно розумію, що останні 50 років?). Тільки в мене  два питання – чим вони розроблювали (розбирали)  свиней 20 років після війни? Ви особисто, без дідів (саме Ви), розбирали свиней штиком  і як ви штиком білуэте, жовчний вирізаєте і др...?

Оффлайн А.М.

• Старожил
« Ответ #26 : 15 Январь 2017, 19:27:12 »
- на якому кирпичи ?
То Ви балувані, звикли точити свої ножі об цементний поріг і в кирпичах ні чого не розумієте.

Оффлайн O.Phesun

• Активный участник
  • Расположение: Bucha
« Ответ #27 : 15 Январь 2017, 19:36:15 »
німецькі штики з пилками тільки в Дніпропетровську бувають напевно. Точіть їх червоним кирпичом бо сілікатний пилку поцарапає. 
Извините, O.Phesun, но вы забанены и поэтому не можете использовать систему личных сообщений.
"Достал подколками - 2 недели для подумать. Будешь и дальше строить из себя дурачка - распрощаемся навсегда" - это был текст от 22.02.2017 Таки прощаемся, ибо таки достал окончательно. . Фес, Де бабло моє?)

Оффлайн А.М.

• Старожил
« Ответ #28 : 15 Январь 2017, 19:42:13 »
 Немецкие с пилами были.
Вбейте в Гугл  "Штык К-98 с пилой".

Оффлайн ukt

• Старожил
  • Расположение: днепр
« Ответ #29 : 15 Январь 2017, 19:56:12 »
Тільки в мене  два питання – чим вони розроблювали (розбирали)  свиней 20 років після війни?
- Писля якойи вийни?Я Вам пан рзкрию очи- в нас не одна вийна була а дуже багато, из германцями, из австрийцями, из шляхтою, хранцузи теж були, татарва всияка бигала- трофеив на всих свиней вистачало.Та питання ни в тому- а нимецький штик вовтузити по цементу то пряме знущання з Золингеновськойи стали, Ви б ще по асфальту точили б...А з пилкою штики булы, й гарни штики! Ви знаете яка там сталь?Ни,навить не уявляете- справжня Нимецька!Гадаете чому на мосинци голка була, а не ниж як на Маузери?Тому що там сталь сама ризала, а в Росии таку сталь зробить не мали, тому тими штиками голками тильки й тикати могли.Ще й цеглину трэба правильну, ни савецьку (бо гивно) а Царську!Бо там таки слидили шо и як туди класти трэба.

Оффлайн Uliss

• Шлях, що може бути пройдено - не істинний шлях
  • Эксперт
  • Расположение: Глобине
  • Анархіст, соціопат, мізантроп
« Ответ #30 : 15 Январь 2017, 19:58:49 »
Во куда кривая вывела! ))) Колоть ним действительно хорошо, или от СВТ-38/40, еще лучше. ;) Но чтобы еще что-то - нужно полностью перетачивать - а смысл? А твердость там действительно "обкирпичная", 45-50HRC, что с одной стороны и неплохо для определенной категории пользователей. ()
Иногда свет чернее тьмы. И даже ангелы в ужасе сторонятся его…

Оффлайн O.Phesun

• Активный участник
« Ответ #31 : 15 Январь 2017, 20:00:48 »
АМ чоловік питав про розібрать кабана а не чим краще вирізать у нього пісюна чи косу чи сечового пузира. я вже казав що встиг розібрати з десяток поки були свині.  звичайно штиком не дуже зручно патрать потроха, але цілком можливо, а от я подивився як би ви тим ножем котрим вдобно  підрізатин сечовід  потім розколите тазову кістку щоб пряму кишку витягнуть, або ошийок відділите. а от штиком можна й шарики на стегнах вилущить й сало з ребрами порізать й ратиці відрізать й биток відділить від хребта  при цьому й пісюна вирізать так щоб пузиря не проколоть.
Извините, O.Phesun, но вы забанены и поэтому не можете использовать систему личных сообщений.
"Достал подколками - 2 недели для подумать. Будешь и дальше строить из себя дурачка - распрощаемся навсегда" - это был текст от 22.02.2017 Таки прощаемся, ибо таки достал окончательно. . Фес, Де бабло моє?)

Оффлайн Uliss

• Эксперт
« Ответ #32 : 15 Январь 2017, 20:03:39 »
Я ножем з відповіді №17 повністю розбирав свиней, крім заколоти, звичайно.

Оффлайн ukt

• Старожил
« Ответ #33 : 15 Январь 2017, 20:06:50 »
Но чтобы еще что-то - нужно полностью перетачивать - а смысл?
- Не трэба перетачувать, трэба цеглину правильну знайти и дило пиде.

Оффлайн Cynic

• Global Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
« Ответ #34 : 15 Январь 2017, 20:11:26 »
Я Вам пан рзкрию очи- в нас не одна вийна була а дуже багато, из германцями, из австрийцями, из шляхтою, хранцузи теж були, татарва всияка бигала- трофеив на всих свиней вистачало.Та питання ни в тому- а нимецький штик вовтузити по цементу то пряме знущання з Золингеновськойи стали, Ви б ще по асфальту точили б...А з пилкою штики булы, й гарни штики! Ви знаете яка там сталь?Ни,навить не уявляете- справжня Нимецька!Гадаете чому на мосинци голка була, а не ниж як на Маузери?Тому що там сталь сама ризала, а в Росии таку сталь зробить не мали, тому тими штиками голками тильки й тикати могли.Ще й цеглину трэба правильну, ни савецьку (бо гивно) а Царську!Бо там таки слидили шо и як туди класти трэба.

Ой... "Смещались в кучу кони, люди..." ©

Периодические проблески свободного времени (типа: "забыться и заснуть") позволяют предложить вариант: употребить под разговоры некоторое количество напитков... (Ну, городок маленький - встретиться не проблема.)
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Оффлайн ukt

• Старожил
« Ответ #35 : 15 Январь 2017, 20:18:53 »
У хранцузов шабли були ничо (прусацьки всэ одне краще!  {_11}),шпажки всяки сало тикать непогани,а ось дикалон гарний був, мицний, тики пах дуже, иноди коняк попадався- той таки ничо, липше того дикалону...

Оффлайн Uliss

• Эксперт
« Ответ #36 : 15 Январь 2017, 20:21:09 »
Блін, у тебе немає української мови у компі? (_19) Чи не знаєш як поставити? Читати ж неможливо. {))}

Оффлайн YVM

• Эксперт
« Ответ #37 : 15 Январь 2017, 20:24:10 »
Я ножем з відповіді №17 .....
Та ты ж извращенец, шо ты понимаешь в разделке свиней! Штык наше фсьо!  :D
а от я подивився як би ви тим ножем котрим вдобно  підрізатин сечовід  потім розколите тазову кістку щоб пряму кишку витягнуть, або ошийок відділите.
А топора дома типа нету?
« Последнее редактирование: 15 Январь 2017, 20:27:24 от YVM »

Оффлайн ukt

• Старожил
« Ответ #38 : 15 Январь 2017, 20:25:40 »
Немае- клава якась китайского виробництва, добре хочь ихнима заколюками не пишу...

Оффлайн Лука

• Володимир
  • Эксперт
  • Расположение: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
« Ответ #39 : 15 Январь 2017, 20:27:12 »
 чудимо, поки модератори сплять {))}
О вкусах не спорят. По вкусам судят.

Оффлайн ukt

• Старожил
« Ответ #40 : 15 Январь 2017, 20:32:05 »
Та ты ж извращенец
- А шо вин ще щось з тими свинями робэ?  {_09} Ни, ну воно всяке бува (Ви що, бачили щось- чи то так балакують? В нас про моги всяке говорять, не з проста там всих покийникой писля них штопають- органи продають а може ще щось роблять).
поки модератори сплять {))}
- Модератори не сплять, вони тут вже випить пропонують... (__3)

Оффлайн YVM

• Эксперт
« Ответ #41 : 15 Январь 2017, 21:03:11 »
Немае- клава якась китайского виробництва, ...
А до 17.40.46 клава была нормальная, наверное на нее что то перевернулось.
 (_24)

Оффлайн ukt

• Старожил
« Ответ #42 : 15 Январь 2017, 21:22:43 »
Немае- клава якась китайского виробництва, ...
А до 17.40.46 клава была нормальная
-Яка ж нормальна  якщо по москальськи печатала!Та й Ви пан теж щось по москальськи печатаэте- теж мабудь клава китайська? (_24)

Оффлайн O.Phesun

• Активный участник
« Ответ #43 : 15 Январь 2017, 21:57:08 »
штик - добрий подарок і сувенір і кабана розобрать можна добре без сокіри і  в хозяйстві згодиться.  питання було про подарок.
Якщо не помиляюсь то обговорення інших тем флудом звецся.
Появилось одне питанняя до адміністраіі.  на цьому форумі іздівацся з людей можна тільки друзям модераторів, чи може це від звання залежить ? В правилаж написано що нельзя знущаця нікому.

Оффлайн Buzzer

• Бывалый
  • Расположение: Kiev
« Ответ #44 : 15 Январь 2017, 22:08:16 »
Знущаєтесь саме Ви, з української мови перш за все. Астанавітєс !(с)

Оффлайн O.Phesun

• Активный участник
« Ответ #45 : 15 Январь 2017, 23:33:53 »
Єслі вам не подобаїцся моя українська мова , то я вам на вашой любімій кацапській скажу так " в єтой тємє обсуждаеца нож для расделки кабана.  Я единственний хто висказався по теме с конкретним прєдложєнієм,  Обсуждєніє знанія мови нє прєдусмотрене. Воздержитеся от лічних висказувань. говорите ваши  предложенія чим людині кабана расделивать.

Оффлайн космос

• Все будет хорошо!
  • Эксперт
  • Расположение: Украина, Донецкая обл.
« Ответ #46 : 15 Январь 2017, 23:38:18 »
а вы чтоб его делать, опять пруток тридцатку  болгаркой вдоль резать станете? кажется, это вы не так давно собирались так делать, а с окрайков- якутов настрогать хотели.
не поделитесь рез-м?
Не так щось? Наче все точно расчитав. З обрезков ще можна якутів наробить. Там же якраз полукругле січеніє
{))}
Пруток 50 ку абрежем вдоль до нужжной товщини. И вперед на наждак. И з допусками решим. Макетик з фанерки приклав до полси й пашол чесать наждаком по формі.

Оффлайн А.М.

• Старожил
« Ответ #47 : 15 Январь 2017, 23:50:36 »
 «Крик души» к модераторам позволю себе перевести на украинский-
штик - добрий подарок .. розобрать … без сокіри і  в хозяйстві … 
штик – гарний подарунок… розібрати без сокири і в господарстві …
про подарок.
Появилось одне питанняя до ... іздівацся з людей 
..Про подарунок… З’явилося одне запитання до….знущатися з людей…
…Это одному мне кажется, что O.Phesun    это кто то со старожилов прикалывается?

Оффлайн O.Phesun

• Активный участник
« Ответ #48 : 15 Январь 2017, 23:56:42 »
кого делать? штика для маузера? Я вам шо Зингер якийсь чи шо?
Про пруток   ви дарма згадали. Хароше було б діло. Якби не спеціалісти  завидющі. Такого клієнта мені злекали своїми сомнєніями.
Ви скажіть лучче чим кабана людині расделать?

Оффлайн Лука

• Володимир
  • Эксперт
  • Расположение: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
« Ответ #49 : 16 Январь 2017, 00:07:19 »
от зануда. Ножі, то для лохІв. Попробуй турбінкою двісті тридцятою.
О вкусах не спорят. По вкусам судят.