Автор Тема: Потребую допомоги в дизайні ножа на кухню  (Прочитано 1491 раз)

Оффлайн Vladimir M

• Старожил
  • Расположение: Київ
Re: Потребую допомоги в дизайні ножа на кухню
« Ответ #50 : 01 Январь 2018, 01:59:55 »
Такая линия полностью оправдана в шкурно-разделочниках, но зачем она на кухонниках - для меня загадка.
+1 Я в эскизах тоже кухонников не увидел.
Велосипед вже винайдено.
https://goo.gl/di8rQt
+1
Сделайте простую, прямую рукоять с сужением (чем проще - тем лучше).
Также никакого тупья на пяте клинка не должно быть.

Онлайн tericon

• Активный участник
  • **
  • Расположение: Чернівці
« Ответ #51 : 01 Январь 2018, 09:06:51 »
Для людей, які не працювали раніше з справжніми кухонними ножами зазвичай видаються дуже зручні і "універсальні кухонні" ножі в стилі Bark River Aurora II. Зробити його 2.5 мм і буде нормальна хліборізка.

Онлайн Punia

• Маю ключ та замок не знайду
  • Участник
  • *
  • Хоббі як життя
« Ответ #52 : 01 Январь 2018, 16:49:39 »
Хотілось би пояснити особисті думки з приводу майбутніх виробів. Що до форм Bark River Aurora II вважаю що то є еталон і такий має бути на кожній кухні, чи то дід робив чи то був придбаний свого часу не відомо проте є і до уваги такі форми не сприймаю. Руків'я буде максимально простим, проте робити його банальним не хочеться, тож гадаю якщо будуть присутні мінімальні ергономічні форми це зробить ніж не менш комфортним проте естетично більш вдалим. Що до леза тут все складніше: другий і третій з посту №37 будуть комфортними для нарізки - проте почистити картоплю наприклад, гадаю буде не зручно, тож зупинився на першому з тогож посту (якщо стисло)  і знову ж естетично більш вдалий в цілому. Лінія спусків непряма тому що для людини без проф навичок різ продукту здійснюється протягуванням ножа на себе з підняттям руків'я (по дузі). Знаю що тип різу задає лінією, проте людину в віці пристововувати під ніж ... ну тупо ж. Багато думок пропустив, але вцілому десь так. Повторюю Я не маю досвіду та не слідкую за тенденціями, тож палицею не бийте {_09}
Стрибнути б ...

Оффлайн VSk

• Эксперт
  • Расположение: Киев
« Ответ #53 : 01 Январь 2018, 17:39:19 »
без проф навичок різ продукту здійснюється протягуванням ножа на себе з підняттям руків'я
Где то так, ИМХО правильно сказали.
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Оффлайн Alex-sk

• Бывалый
  • Расположение: Киев.
« Ответ #54 : 04 Январь 2018, 17:44:57 »
Сорри, некогда всю тему читать, пробежался.
Если хотите сразу рабочий результат, и нету опыта колдовать с формами в поисках своей-уникальной (но при этом функциональной)... надо не стесняться и скозлить обкатанную модель. Но сосредоточиться на геометрии клина все ж таки придется, бо это даже важнее формы на кухне.
Так что почитайте статьи про тройку, подищите  приглянувшийся петти и просто скопируйте.

Оффлайн Alex-sk

• Бывалый
  • Расположение: Киев.
« Ответ #55 : 05 Январь 2018, 12:40:40 »
Я что-ли тему зарубил..? Активно развивалась и тут вдруг тишина.
Если что - сорри, просто мое единичное мнение, что плясать с формами лучше после сделанного "архитипичного" экземпляра.

Онлайн Punia

• Маю ключ та замок не знайду
  • Участник
  • *
  • Хоббі як життя
« Ответ #56 : 05 Январь 2018, 12:53:49 »
 -) Тема притихла до Вас. Прийняв до уваги всі зауваження та пропозиції - зробив висновки, веду підготовку матеріалів. Вважаю тему актуальною і буду додавати фото по виготовленню та вносити зміни згідно майбутніх (можливих) зауважень {tnx}
Стрибнути б ...