Автор Тема: Вонючая ROZETKA  (Прочитано 1283 раз)

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
  • Расположение: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Вонючая ROZETKA
« Ответ #25 : 19 Декабрь 2018, 14:23:47 »
А прочитать первый пост - не? Неужто неразборчиво написано?
Нельзя принимать на веру ни одного положения не проверив его с помощью разума (П.Абеляр)

Оффлайн reclean

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: Полтавська обл., м.Лохвиця
« Ответ #26 : 19 Декабрь 2018, 15:28:23 »
И если бы я просто написал "не понравилось", то так же имел бы полное право вернуть товар и получить обратно деньги.
Трохи ні.

Права споживача при придбанні товару належної якості регламентуються ст.9 вищезазначеного закону. Так, споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Це можна зробити протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Але ж
Поработал он в таком "режиме" три дня и загорелось "Авария"

Тобто "не сподобався" не тягне на обмін\повернення.
 Тільки
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов’язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника: 1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми; 2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.

Продавець, виробник (підприємство), що задовольняє вимоги споживача, зобов’язані прийняти товар неналежної якості у споживача і задовольнити його вимоги.

Підгледів тут https://np.pl.ua/2016/03/yak-zaminyty-abo-povernuty-koshty-za-tovar-nenalezhnoji-yakosti-rozyasnennya-vid-upravlinnya-yustytsiji/

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #27 : 19 Декабрь 2018, 15:58:45 »
Тобто "не сподобався" не тягне на обмін\повернення.
А не підкажете мені - яким чином може бути видно, що той стабілізатор використовувався?  ;) (Це якби я хотів його повернути без пояснення причин)
Нельзя принимать на веру ни одного положения не проверив его с помощью разума (П.Абеляр)

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #28 : 19 Декабрь 2018, 16:04:05 »
ЗІ - я колись повертав чохол для планшета тому, що він дійсно не сподобався.
Але до того я його витяг з упаковки, вставив планшет і три дні так він і був при використанні планшета.
Так от - як воно буде стосовно цього закону - чохол використовувався, чи ні? (гроші повернули без проблем)

Оффлайн reclean

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: Полтавська обл., м.Лохвиця
« Ответ #29 : 19 Декабрь 2018, 17:02:05 »
Ну якщо все ціле (ззовні) не подерте/затягане і не зветрати на лампочку про аварію ( :D), то ніяким.
Теж саме і з чохлом.
Але уявіть ситуацію.
Ви повертаєте неробочий прилад (причини неробочості опускаємо) продавцю по критерію "не сподобався". Його взяли, упакували і продали іншому. Адже магаз не знає, що товар неробочий. Повернули його по критерію - не сподобався колір. Особливо таке може бути саме при інтернет-продажах.
А якщо при повернення товару магаз провірить працездатність? Вони повірять Вашим казкам про "не сподобався"?

Гіпотетично можливо?
А гіпотетично можливо, що Ви і є той інший другий покупець?
Ну це все філософія, а Розетка таки не та вже. Ціни вгору, сервіс - вниз.

Оффлайн Weltkind

• Участник
  • *
  • Расположение: Мариуполь
« Ответ #30 : 19 Декабрь 2018, 17:28:07 »
Послежу за темой, интересно чем все закончится. Очень большая вероятность, что все повторится с аварией.
Узнаю! Узнаю брата Колю!

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #31 : 19 Декабрь 2018, 18:09:32 »
Гіпотетично можливо?
Ну, якщо заради філософії, то відповім - ні, не можливо, бо всі повернуті товари проходять обов'язкову експертизу - такі правила (як і все, що продається, теж повинно проходити перевірку).
І якщо покупцем всі умови (зовнішній вигляд, комплектність, відсутність слідів застосування, тощо) виконані, то робочий він чи ні - його не хвилює. "Отримав - не сподобався - відправив". Усьо.
Хоча це все балачки навколо - я не збирався нікого дурити, я просто хотів замінити агрегат.
Що з цього вийшло - див. перший пост.
До речі - на диво Розетка учора повернула всі гроші, і я замовив такий же в іншого продавця.
Відправка - наступного дня, тобто сьогодні - а не через чотири дні, як у "маркеті" де "все є, і навіть більше"  :)

Оффлайн Leo Lexx

• Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Киев
  • Мы, бояре, народ роботячий...
« Ответ #32 : 19 Декабрь 2018, 18:39:00 »
як добре що ти тепер задоволений і щасливий! Миколай рулить   (_22)