Автор Тема: Der (Messer) Reinfall aus der Ukraine!  (Прочитано 2526 раз)

Оффлайн dimakole

• Старожил
  • Расположение: смт. Софіївка
Der (Messer) Reinfall aus der Ukraine!
« : 08 Октябрь 2019, 14:09:14 »
На мордокнизі побачив обговорення даного відео https://youtu.be/pmswv2gP1Ho , думаю не зайвим буде і сюди запостити  =)

Слава Україні

Оффлайн Aleks

• Активный участник
  • Расположение: Киев
Re: Der (Messer) Reinfall aus der Ukraine!
« Ответ #1 : 08 Октябрь 2019, 14:26:17 »
Когда начали батонить клинком с таким сколом (концентратор напряжения) - это в самом начале предрешило судьбу данного ножа.

Оффлайн seraotzt

• Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Одесса
« Ответ #2 : 08 Октябрь 2019, 14:26:26 »
   Ну, думаю, коменти там і тут сильно різними не будуть. Можна ще спробувати батонити косою, або бритвою, або поцюриною свою.
   Такі ножі не можна робити наліво і направо, просто тому, що вмієш, і маєш велике колесо. Тільки під замовлення, і тільки під особисту відповідальність того, хто замовляє. Бо відомий вислів: "дай дурному скляний йух, він і йух поб’є і руки поріже" в цьому конкретному випадку зіграв з Олексієм неприємний жарт. Це моя особиста думка з огляду фільму. А що там і як, то може Олексій сам пояснить  ((

Оффлайн Юрий

• Эксперт
  • Расположение: Мариуполь
« Ответ #3 : 08 Октябрь 2019, 14:48:49 »
Было это всё год назад. Геометрия и хреновая термичка дали такой результат, т.е всё сработало в комплексе. Да и с такими спусками нож не для таких целей.

Оффлайн СТЕРХ

• Эксперт
  • Евгений 098-861-59-70
« Ответ #4 : 08 Октябрь 2019, 16:09:26 »
Несколько причин. Идиот, который тестировал нож с вогнутыми спусками и явно не бушкрафт.
Термичка. Не первый попандос, так что промолчим...
Заказчик вроде претензий не имеет, получил новый нож, а на видео не заказчик.
Я дизлайкнул, сильно часто Украину вспоминает и Чебуркова в пример ставит
"Hавеpняка не пpилетит к нам добpый чаpодей.
Самим нам нужно сохpанить планету для людей!"

галерея работ: http://sterkh.io.ua/album

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
  • Расположение: Украина, г. Кривой Рог
« Ответ #5 : 08 Октябрь 2019, 17:39:52 »
Я так розумію , на не вдалу термічку вказує зерно. Бо є досить велика деформація біля р.к. , після знущань ?

Оффлайн Юрий

• Эксперт
« Ответ #6 : 08 Октябрь 2019, 17:58:53 »
Лях уже писал по этому поводу.

Оффлайн Воля

• Эксперт
  • Расположение: Глухів
« Ответ #7 : 08 Октябрь 2019, 18:58:06 »
Знімаю капелюха перед людьми, які по такому відео можуть визначити розмір зерна {_08}.

Оффлайн космос

• Все будет хорошо!
  • Эксперт
  • Расположение: Украина, Донецкая обл.
« Ответ #8 : 08 Октябрь 2019, 19:17:23 »
это да, мне б такое зрение..
я б , наверное, и твердость смог определить  {))}

Оффлайн Воля

• Эксперт
« Ответ #9 : 08 Октябрь 2019, 19:24:19 »
А слабО  по запаху визначити ступінь перегріву  сталі?

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Расположение: Іршанськ
  • Героям Слава
« Ответ #10 : 08 Октябрь 2019, 19:33:53 »
Юрко і Євген, у вас проблем же ж немає з термічкою. Правда? А тепер скажіть мені наступне: коли схожий телепень ушатає вашого ножа з увігнутим спуском в 0,3-0,35 під час батонинга ви про термічку напишете чи долбо?оба назвете ім‘ям його?
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #11 : 08 Октябрь 2019, 19:49:31 »
Про зерно це питання , а не ствердження. {_09}

Оффлайн СТЕРХ

• Эксперт
  • Евгений 098-861-59-70
« Ответ #12 : 08 Октябрь 2019, 19:49:51 »
Взагалі такі деформації і легкість, з якою зломався ніж, вказують на можливу проблему термічки. Це ще й урок для любителів максимальної твердості та канатних порізух, західні виробники вже навчені, роблять більш високі відпуски і гартують на міцність, ще й зводять достатньо товсто. Треба враховувати що ніж може гуляти з рук у руки.
Гадаю автор знав що ніж зламається або пошкодження будуть дуже серйозні, викришився до того, тільки обставини не зрозумілі. Рубати дрова таким ножем - тупість, наче має бути зрозуміло. Я 10років назад рубав ріг ножиком з увігнутими спусками, сталь х12мф з термічкою Анзара, при зведенні в 0,3 була тільки деформація, рубав при свідках, аж щепа летіла, на виставці було. Тому я схиляюсь думати що термічка була не дуже і могла стати причиною краш тесту, якщо до того постругали гілку і вломили шматок спуску. Але це здогадки, як воно було не зрозуміло. В любому випадку я нічого не зрозумів, потрібен переклад, та відео не сподобалось

Оффлайн Юрий

• Эксперт
« Ответ #13 : 08 Октябрь 2019, 19:50:38 »
Лёнчик, про термичку спроси сам у Ляха. Шо вы так все болезненно реагируете на термичку?
Геометрия и хреновая термичка дали такой результат, т.е всё сработало в комплексе.
Я писал, что термичка стала причиной?

Оффлайн Воля

• Эксперт
« Ответ #14 : 08 Октябрь 2019, 20:41:15 »
Головна причина поломки ножа - припи..декнутий Ганс

Оффлайн seraotzt

• Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Одесса
« Ответ #15 : 08 Октябрь 2019, 20:44:06 »
по запаху визначити ступінь перегріву
Шо там по запаху. Є специ, шо по кольору клинка і, покоцавши суставом пальця по спуску, гордо заявляють: "сталь гімно"  {))}

Оффлайн LOM

• Активный участник
  • Расположение: киев
    • Мастерская Свадар
« Ответ #16 : 08 Октябрь 2019, 20:57:24 »
ооо, же й сюди ця хрінь добралась... цікаво і шо нового , крім того що вже обговорилосяв фб можна сказати? сухо термічена? так видно пластичну деформацію...про вирощене зерно я помовчу..., вігнуті спуски? так вони теж при різному зведені і під різні задачі.. закидон Стєрха з приводу тестів на канаті не до кінця зрозумілий, так як наприклад наша"пісочниця" не готує спеціально під канат клинки, термообробка дозволяє правити РК навіть обухом іншого ножа, це добре видно на опублікованих  відео.. більше того наче всі питання врегульовані більше року назад, кому потрібно ворушити стару тєму?
svadar.com.ua

Оффлайн СТЕРХ

• Эксперт
  • Евгений 098-861-59-70
« Ответ #17 : 08 Октябрь 2019, 21:27:46 »
закидон Стєрха з приводу тестів на канаті не до кінця зрозумілий, так як наприклад наша"пісочниця"
я ні про чию пісочницю не говорив. Є майстри з канатними порізухами окрім вашої пісочниці. Кажу про те що перевірка термічки на канаті (знову, це не конкретно когось стосується), не говорить про те що ніж не зламається чи не отримає значних пошкоджень при використанні і не варто так однобоко оцінювати термічку чи матеріал і тим паче рекламуватись на тому.  Це вже не одна і не дві історії, навіть фейсбук всього не знає і не обговорював всього.

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Героям Слава
« Ответ #18 : 08 Октябрь 2019, 21:35:54 »
Шо вы так все болезненно реагируете на термичку?
Юра, на це потрібно й тобі реагувати. І Євгену теж. Ладно ви лагідно відмежувалися від відповіді, тоді я йду до вас :)
Розумієш, сьогодні ти не шпетиш йолопа за вбитий клинок, вважаючи за можливе прошпетити когось з колег за термічку(ми дорослі люди і розуміємо про що мова ;) ), але ж завтра йолоп знайде тебе. Це неодмінно станеться, бо шляхи долбо?оба всеосяжні. Подумай над тим, що будеш писати ти?
Притягну частину поста з фейса:
Але саме головне, що я хочу відзначити, це відношення до колег по цеху.
Дядьки, коли ви думаєте, що насравши за пазуху колезі залишитеся чистенькими - ви сильно помиляєтеся. З таким відношенням нас усіх до одного будуть ссаними трусами ганяти різного штибу невігласи. Виступи деяких майстрів, а це дійсно Майстри, котрі напирають на термістів говорять лише про одне: вони впевнені або знають, що там не їх термічка. І от тепер саме головне: коли наступного разу схожий телепень ушатає вашого ножа, що будете писати? Термічка буде погана чи використання таки стане не за призначенням? Чи неадекватним геометрії клинка? Хто з вас, панове батонив клинком з М390 з увігнутими спусками в 0.3-0,35? Багато клинків після цього живими бачили?
Долбойобів у нас і за кордоном хватить на всіх. Думай. Те
.

То СТЕРХ: Євгене, твій колега Ярослав теж не розуміє різниці між рубанням рогу і батонингом, особливо зі зведенням 0,3-0,35. Ти рубав ріг. А батонив? Ну то спробуй. Візьми М390 зведену в 0,3-0,35(обов‘язково з радіусом, як на ножі Олексія) і побатонь сам. Розкажеш про резалт, про Х12МФ я й сам знаю.
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Героям Слава
« Ответ #19 : 08 Октябрь 2019, 21:52:33 »
І ще один моментик про «зерно». Тут я хочу звернутися до одного фантома: хлопче, просто перднути в повітря може будь-хто. Але у тебе стався прорахунок. Так буває коли дупля не ріжеш в різниці між твердим розчином і рідкою фазою, а солідус плутаєш з бухим греком на костопільському базарі. Ти коли перший раз бачив крупне зерно на М390? Знаєш який зв’язок між твердим розчином, ростом зерна і карбідною фазою? Так от зерно на М390 ростити потрібно спеціально і довго, жоден режим ковки і термообробки не повторить. Треба ставати і працювати на рост зерна. Більше того, не розуміючи природи процесів, що відбуваються в сталях, все, що тобі підвласне - мавпування рекомендацій виробника. Мавпуй і не рипайся. Інтригами статус терміста не заробляють, читати багато потрібно.

Оффлайн Воля

• Эксперт
« Ответ #20 : 08 Октябрь 2019, 22:06:07 »
Я влігся по- зручніше ( на правий бік) і чекаю на продовження інтелегентної дискусіі.  Сука, Ганса б того сюди. Ми цьому хвашисту швидко б Сталінград влаштували. Нагадило, гадіна, а нам тепер розбирайся вас іс дас. Фертфлюген швайне.

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Героям Слава
« Ответ #21 : 08 Октябрь 2019, 22:08:34 »
Нагадив не Ганс. Гадять у нас з безсилля особи української національності.

Оффлайн СТЕРХ

• Эксперт
  • Евгений 098-861-59-70
« Ответ #22 : 08 Октябрь 2019, 22:09:02 »
А якщо побатоню і нічого не зламаю?
Я дійсно не знаю результат, але можу спробувати, треба глянути, може є спорчений клинок який.
Та відео такого ідиотизму викладати у мережу не хочу.
Олексій сказав що відео робив не клієнт, тому у мене склалось враження, що вломив спуски замовник чи покупець, а от на відео хтось його краштестив. Та й у чувака рюкзак типу як у бушкрафтера :D, іншв ножі підходять для батонингу, з поперечним сатином. Ніж Олексія вибирається з теми виживальників :). Так що то мої здогадки, насправді не зустрічав досі щоб ножами такого класу батонили. І логічне пояснення лиш у тому що покупець дибіл, але на відео ми його не бачимо, або ніж ломали навмисно, або ж доламували, після пошкодження. Остання версія просто більш логічна

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Героям Слава
« Ответ #23 : 08 Октябрь 2019, 22:12:29 »
А якщо побатоню і нічого не зламаю?
Я дійсно не знаю результат, але можу спробувати, треба глянути, може є спорчений клинок який.
Та відео такого ідиотизму викладати у мережу не хочу.
Покажи того, хто тебе стримує?

А хочеш разом спробуємо?

Оффлайн dimakole

• Старожил
  • Расположение: смт. Софіївка
« Ответ #24 : 08 Октябрь 2019, 22:13:39 »
Створював тему так і думав, що підуть всі і накидають тому кізляролюбу за комірець під відосом. Українці поступили розумніше: пересрались між собою.
П.с. в термічкі і термістах не в темі, що відео старе не звернув увагу.  =)
Слава Україні

Оффлайн LOM

• Активный участник
  • Расположение: киев
    • Мастерская Свадар
« Ответ #25 : 08 Октябрь 2019, 22:18:51 »
Євген, ти погодишся що в представленому вигляді відос неінформативний і виглядає упереджено? а з огляду на заголовок в ФБ і провокативно?
svadar.com.ua

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Героям Слава
« Ответ #26 : 08 Октябрь 2019, 22:24:26 »
Ну так це ж українська національна ідея. Останній раз була у вигляді: хто завгодно аби не Порох. Тут: Хлів згорів? Ну так у сусіда ж хата!

Оффлайн Воля

• Эксперт
« Ответ #27 : 08 Октябрь 2019, 22:35:51 »
Так..не починай хоча б тут.

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #28 : 08 Октябрь 2019, 22:46:58 »
Льоня , про " фантома " то Ви мені.

Оффлайн СТЕРХ

• Эксперт
  • Евгений 098-861-59-70
« Ответ #29 : 08 Октябрь 2019, 23:03:01 »
Олег, я ФБ просто ненавиджу, тому не знаю про що ти 8-).
Погоджуюсь, звичайно. З мого погляду, ніж не тестували, а демонстративно ламали, відео провокативне, звісно.
Найбільше мені не сподобався акцент на Україні. Тобто на походженні ножа, мене зачепило.
Що до батонінгу. Леонід, як тільки зможу побатонити, закину тобі особисто, викладати у мережу не буду.
Створював тему так і думав, що підуть всі і накидають тому кізляролюбу за комірець під відосом.
Там і німці накидали, написали що увігнуті спуски не для батонінгу, більше сказати нічого, нариватись на тестування інших ножів українського виробництва я б не радив.

Про хлів і хату не зрозумів, якщо то до мене. Мені то до лампади хто і як термічить, не до лампади лиш правда і репутація українських майстрів.

Оффлайн leoyas

• Слава Україні
  • Эксперт
  • Героям Слава
« Ответ #30 : 08 Октябрь 2019, 23:18:58 »
Льоня , про " фантома " то Ви мені.
Романе, фантом - це те, чого нема. Ви на базі. Значить не вам :)

Оффлайн Bezik

• Эксперт
  • Расположение: ФРГ
« Ответ #31 : 09 Октябрь 2019, 13:06:16 »
Посмотрел, почитал. Явная заказуха, не знаю как там все было сделано, но Ганс зарание знал какой будет результат, это ж видно. Не знаю  на сколько термист ошибся, но что бы так, тюкнуть  палкой и переломить клинок толщиной 4,5мм. У меня нож из такой стали просто неубиваемый. Ганс говорит с южным акцентом, но почему то без баварских оборотов, которые они очень любят употреблять. Давал послушать коренному немцу, так он сказал.

Оффлайн tericon

• Местный
  • Расположение: Чернівці
« Ответ #32 : 09 Октябрь 2019, 14:40:48 »
Да, відео неоднозначне, чого батонити поламаним клинком, де було виламано кромку. Але таки хрусьнув клин на диво швидко, можливо тріщина, а можливо аукаються темний період наших термістів. Ну про ввігнуті спуски багато гону, я працював n690 від Ярослава - вона витримує дійсно дуже серйозні навантаження. Порівняння з москальськими майстрами взагалі покоробила

Оффлайн Bezik

• Эксперт
« Ответ #33 : 09 Октябрь 2019, 16:15:37 »
У Шульца, автора этого теста , в его интернет магазине выставлены на продажу порядка 60-ти моделей ножей Чебуркова и не одного из Украины.

Оффлайн СТЕРХ

• Эксперт
  • Евгений 098-861-59-70
« Ответ #34 : 09 Октябрь 2019, 16:47:57 »
О, так вот это кто. Херов диллер. Знаю что был на Сикаке, лично не знаком.

Оффлайн tericon

• Местный
  • Расположение: Чернівці
« Ответ #35 : 09 Октябрь 2019, 16:57:21 »
60-ти моделей ножей Чебуркова
мнда...

Оффлайн космос

• Все будет хорошо!
  • Эксперт
  • Расположение: Украина, Донецкая обл.
« Ответ #36 : 09 Октябрь 2019, 17:01:31 »
 я точно знаю, ножи наших мастеров, очень популярны за границей, причем везде
напрашивается вывод...

Оффлайн Bezik

• Эксперт
« Ответ #37 : 09 Октябрь 2019, 19:16:50 »
Ссылка на магазин http://www.toolsforgents.com/  , думаю кому интересно найдут в   разделе Messer. 

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #38 : 09 Октябрь 2019, 23:11:07 »
Тепер зрозуміло. Все він розумів , коли ламав ніж.

Оффлайн СТЕРХ

• Эксперт
  • Евгений 098-861-59-70
« Ответ #39 : 09 Октябрь 2019, 23:38:34 »
Звісно розумів, він знав що ніж не витримає. Ласкаво просимо у світ жорсткої конкуренції.

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #40 : 10 Октябрь 2019, 00:29:10 »
Приємно - вони сприймають Наших , як загрозу їхньому бізнесу.Це - добре.

Оффлайн Oliver

• Эксперт
  • Расположение: Буковина. Вижниця
« Ответ #41 : 10 Октябрь 2019, 22:59:15 »
Заказуха кацапо-фашистська. Фашик - дилер кацапського бренду. Іншого від нього і очікувати не варто.
Чорна, безстидна заказуха.  #8
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/