Автор Тема: Шо за сталюка  (Прочитано 371 раз)

Оффлайн Timon

• Новичок
  • Расположение: М.Острог
Шо за сталюка
« : 18 Октябрь 2019, 20:13:43 »
Вечір добрий діло було сьогодні вдень приїхав до мене колєга шоб я заварив йому глушака до його машини на польських номерах,слово за слово він розповів що працював в польщі на пилорамі і притянув звідти більше десятка пил ,дав мені на пробу дві штуки щоб зробити з них ножа.
Цікавить питання що це за сталюка,чи можна щось з неї зробити,чи варто за неї братися,самі пили десь 1.2м у довжину ширина біля 18 см фото зараз не можу зробити ,буду завтра в кузні викладу сюди.

Оффлайн lenpeh

• Старожил
  • Расположение: г.Сумы
Re: Шо за сталюка
« Ответ #1 : 18 Октябрь 2019, 21:05:46 »
    На ленточных силах редко что-то подходящее для нас. Часто калится только зубчатая часть, да и то, более чем на 56 ед. лично я не встречал. На рамных, особенно для твёрдых пород дерева, бывает метал интересный для мачетин. Поройтесь по форуму. Новак года 4 назад делал по типу тесака Г. Соколова. Очень хорошо подобный получился у Олега Худенко, он должен быть здесь с фото.
ПС ник olegx, изделие " Большой пикниковый нож", "Пара Бармалеев" и т.д.

Оффлайн Kruk

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: Тараща
« Ответ #2 : 18 Октябрь 2019, 21:59:23 »
Одно время, целой бригадой издевались над рамными пилами, качество ножей - паршивое.

Оффлайн tericon

• Местный
  • Расположение: Чернівці
« Ответ #3 : 18 Октябрь 2019, 22:29:26 »
На наших взагалі твердість гуляла в межвх 10 hrc,  в середньому 45, а на буржуйських незнаю. Ножі відповідні вийдуть, так що крім мачетини вряд чи дійсно варто пробувати  робити

Оффлайн novak

• Будемо жити!
  • Бывалый
  • Расположение: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
« Ответ #4 : 18 Октябрь 2019, 22:33:37 »
Буржуйські пили можуть бути з різним матеріалом на тілі і зубцях.
А от радянські були з 9ХФ, для робочих невибагливих ножів - цілком.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!