Автор Тема: Конкурс "Приcвячується..."  (Прочитано 2151 раз)

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Київ - Бровари - Шостка
Конкурс "Приcвячується..."
« : 19 Май 2020, 12:16:09 »
Пропоную провести конкурс.
Але не простий  ;), конкурс типу "Міський ЕДЦ", "Етнічний ніж" і т.д. то просто та невигадливо...
Конкурс учасники якого мали б присвятити ніж/ножі якійсь відомій особі, подіїї, символу, почуттю і т.д.
І присвятити так, щоб ніж "говорив" про своє присвяченняя якомога більшою кількістю складових частин: формою, кольором, скрімом (приклад - скріми mergen-71), матеріалом з якого виготовлений клинок чи руків'я, тисненням на піхвах, малюнком на клинку, віршами епіграфу (приклад - ножі Ullisa), всім чим придумаємо. Чим більше деталей "говоритимуть" про присвячення - тим краще.
Я б назвав конкурс саме так "Присвячується..."
Приклади:
- ніж "Світанок" - руків'я, виконане в кольорах багряного світанку, проставка з бурштину, в тильнику сонячний камінь цитрин;
- ніж "Альберт Енштейн" - тиснення на піхвах формули Е=mc2, руків'я в кольорах сивого волосся, скрім портрету на вставці із рогу чи бивня;
- ніж "Тризуб" - тиснення на піхвах тризуба, жовто-блакитна гама руків'я, гравіровка/скрім на тему тризуба;
- ніж "Війна" - клинок Діми Шевченка кований із багнета трьохлінійки, на руків'ї дерево дуба, що виріс на місці танкового бою при Дубно;
- ніж "Депресія" - похмурий клинок з темним протравленням, ебенове руків'я, відповідні вірші епіграфу ...
Варіантів безліч...
Але чим "промовливійшим" буде ваша робота, тим краще.
До участі допускати і ножі без піхов, і повноцінні комплекти. Ніж/комплект має бути зроблений учасником, але не важливо, хто зробив клинок. Тобто "збірщики" {))} також допускаються до конкурсу. Матеріали - будь які.
Обов'язково - зазначення ТТХ, використаних матеріалів, та опис з якого зрозуміло чому привсячується ніж саме тій поді/особі/символу, що "побачив" майстер.
Мінімум чотири фото: збоку, зверху, знизу, у піхвах для повних комплектів, три фото для ножів без піхов.
Ніж на конкурсі повинен бути показаний вперше, до цього ніде не "світись".
Є доповнення чисто від мене. Дипломи. Вони потрібні. Призерам окремі, всім учасникам - окремі. Можемо ще якусь окрему номінацію придумати, типу "Приз глядацьких симпатій", чи "Найбільша кількість голосів" (не факт що найбільша кількість буде у когось із призерів, так як голоси рахувати загальні, перший тур+ другий тур).
Та для того, щоб надрукувати дипломи потрібні гроші. Їх ми маємо зібрати самі. Пропоную кожному учаснику перерахувати вибраній особі якусь суму (50 грн, 100 грн чи інша - визначити обговоренням) і потім використати ці гроші для розробки дизайну (якщо самі зробити не зможемо) та друкування дипломів.
« Последнее редактирование: 19 Май 2020, 16:00:02 от Nehai »
Надо понимать всю глубину наших глубин... © прапорщик Казаков,"ДМБ"
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Оффлайн John

• Старожил
  • Расположение: Заставки Красилів Хмельницький
  • люблю любити
Re: Конкурс "Привячується..."
« Ответ #1 : 19 Май 2020, 14:39:00 »
 Поправте орфографію теми, конкурс класний - прийму участь  {_11}.
Не потрібно побоюватися кінця свого життя, потрібно боятися того, що воно так ніколи і не почнеться.

Оффлайн Алексей-13

• Активный участник
  • Расположение: Киев
« Ответ #2 : 19 Май 2020, 14:39:23 »
До участі допускати і ножі без піхов
Тільки без піхов. Бо якщо в когось будуть з піхвами, а в когось ні, "картинка" буде не рівноцінною. Тоді вже робити два конкурси, один - ніж, другий піхви.

Оффлайн космос

• Все будет хорошо!
  • Эксперт
  • Расположение: Украина, Донецкая обл.
« Ответ #3 : 19 Май 2020, 14:41:24 »
нож без ножен- пол работы.
но иногда, вместо ножен, более уместна подставка  {gig}

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #4 : 19 Май 2020, 15:19:53 »
Поправте орфографію теми
Якщо маєте на увазі апостроф, то:
Апостроф не ставиться:
Після б, п, в, м, ф, що позначають тверді губні звуки, якщо перед ними стоїть інша, крім р, літера на позначення кореневого приголосного звука: Святослав, святковий, тьмяний, морквяний, медвяний (але: торф'яний, черв'як, верб'я)...
А букву С поправив. {_09}

« Последнее редактирование: 19 Май 2020, 15:59:42 от Nehai »
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн маньяк

• Эксперт
  • Расположение: г.Киев
« Ответ #5 : 19 Май 2020, 15:23:59 »
Очепятки.
учасиники
ноб ніж "говорив"
З повагою!

Оффлайн Zmey

• Осваиваюсь
  • **
  • Расположение: Черниговская обл., где-то на севере.
« Ответ #6 : 19 Май 2020, 15:25:37 »
Идея класс {_11}. Но я за уравниловку - без ножен и даже вплоть до "ножа с нуля".

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
Re: Конкурс "Приcв'ячується..."
« Ответ #7 : 19 Май 2020, 15:39:59 »
Очепятки.
Ну буває... {sm}
Але прошу не відволікатись на вишукування очепяток в моєму тексті, а висловлюватись стосовно ідеї та давати пропозиції. 8-)

до "ножа с нуля".
-) У нас багато гарних майстрів не роблять самі клинки. Називати вже не буду, полеміка була коло минулого конкурсу "Новачок". Такою умовою ми відсікаємо чималу аудиторію.
До речі "Ніж з нуля" - чому не назва окремого конкурсу? Але в цій темі не про нього.
но иногда, вместо ножен, более уместна подставка
{_11} Вот это и объяснить в описании ножа.
Хотя ИМХО комплект это не только нож+ножны, а и нож+подставка.
« Последнее редактирование: 19 Май 2020, 15:52:09 от Nehai »
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
  • Расположение: Украина, г. Кривой Рог
« Ответ #8 : 19 Май 2020, 15:54:09 »
Участь прийму. Думаю , конкурсна робота - це певний рівень. Тому , я - за повний комплект . Ніж з піхвами , або підставка.

Оффлайн Vorias

• Активный участник
  • Расположение: Гостомель
« Ответ #9 : 19 Май 2020, 15:57:32 »
Якщо маєте на увазі апостроф,
Малась на увазі назва теми, там "с" пропущено, написано "Привячується".

Ідея проведення конкурсу класна, мені зрозуміла, але я б запропонував розділити якимсь чином по категоріям, можливо, бо навряд чи всі будуть в рівних умовах, якщо брати до уваги досвід майстів і початківців. Створити три категорії, по рівню виконання робіт. Рівень учасника  визначає створена комісія з старожилів форуму по представлених  , припустимо 3 (трьох) останніх роботах учасника (можливо ще якісь критерії додати). Для оцінки рівня і розбивки по категоріях створити окрему тему, де роботи учасників викласти без прив'язки до прізвищ (ніків), під номерами, а комісія визначить категорію учасника саме по рівню виконання робіт.
Як пропозиція...

Оффлайн влад-ч

• Эксперт
  • Расположение: Чернигов
  • 063 71-68-263
« Ответ #10 : 19 Май 2020, 16:19:29 »
До речі "Ніж з нуля" - чому не назва окремого конкурсу?
С нуля это с добычи руды или только с выплавки стали ?    {gig}

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
Re: Конкурс "Приcвячується..."
« Ответ #11 : 19 Май 2020, 16:22:48 »
Вопрос не ко мне, так как не я его поднял...  {wh}
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
  • Расположение: Дніпро
    • НОЖиК
« Ответ #12 : 19 Май 2020, 16:29:48 »
С нуля это с добычи руды или только с выплавки стали ?
Ты забыл про рукоять и ножны - там еще надо дерево вырастить, корову выкормить, лося приручить и т.д. За месяц-два вряд ли управимся...
Нельзя принимать на веру ни одного положения не проверив его с помощью разума (П.Абеляр)

Оффлайн seraotzt

• Moderator
  • Эксперт
  • Расположение: Одесса
« Ответ #13 : 19 Май 2020, 16:40:02 »
Если человек не делал спуски на клинке - он не ножедел, а посетитель художественного кружка по сборке конструкторов. А от если спуски сам, это да. Ковать не обязательно (странно почему). Короче,  мастера отдельно, дети отдельно  {))}

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #14 : 19 Май 2020, 17:01:14 »
Ковать не обязательно (странно почему)
Наверное потому, что он тогда уже не ножедел, а кузнец - более высокая категория, которая подразумевает что ножи он делает априори.
Так что групп нужно три - кузнецы, ножеделы и самая бездарная - сборщики.
Нельзя принимать на веру ни одного положения не проверив его с помощью разума (П.Абеляр)

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #15 : 19 Май 2020, 21:58:03 »
І носити йому принизливе тавро - Коваль. :D

Оффлайн Лука

• Володимир
  • Эксперт
  • Расположение: Кам'яний Брід- Кельн
  • Человеку надо мало, чтоб искал и находил.....
« Ответ #16 : 19 Май 2020, 22:00:20 »
 8-) Аж доки сокиру не скує.
 {23}  Можна окремий конкурс- "Ковальська справа"
О вкусах не спорят. По вкусам судят.

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #17 : 19 Май 2020, 23:12:02 »
Здається що іронію без смайлів народ вже ніц не розуміє...

Оффлайн Лука

• Володимир
  • Эксперт
« Ответ #18 : 19 Май 2020, 23:36:59 »
 Ми ж, з простих. Епістолярним жанром не володієм. То ж приходиться мімікою і жестами доповнювати. І так, часто непорозуміння трапляються. До мордобойки {gig}

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #19 : 20 Май 2020, 09:06:42 »
Чому не розуміємо ? Я навіть смайлік поставив.

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #20 : 20 Май 2020, 10:31:28 »
групп нужно три - кузнецы, ножеделы и самая бездарная - сборщики.
Только все ли кузнецы ножи собирают... Вова Ляшко - не часто, Дима Шевченко - редко, Игорь Кононов и Валера Омельченко - вообще не помню.... В какую категория "конвоировать" двух последних?  {))} А вот "сборщик" Серж Галуша, которого все знают по ником seraotzt многих "ножеделов" за пояс заткнёт...  Мож "ножеделы" слегка опасаются таких "сборщиков конструкторов" потому и желают отсечь потенциальных конкурентов. ;)

Якщо без зубоскальства то думка про категорії толкова.
Створити три категорії, по рівню виконання робіт. Рівень учасника  визначає створена комісія
Тільки не вревнений, що треба по рівню учасників розділяти... {kh} Маєш наснагу зявляти свою роботу на конкурс - роби так, щоб відповідати найвищому рівню! ІМХО.
А от щось типу "Ніж", "Ножовий комплект на пояс" (ніж+піхви), "Настільний ножовий комплект" (ніж+підставка) може і варто було б... {23}

Панове, чухаймо потилиці та пропонуємо!
А то розведемо полеміку на десяток сторінок, як завжди, і на тому все похериться.
До кінця травня було б добре визначитись.
Терти нічого в темі не буду, тому пишіть все, що думаєте. Будемо відсіювати "зерна від полови".
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн Vorias

• Активный участник
  • Расположение: Гостомель
« Ответ #21 : 20 Май 2020, 12:03:30 »
Тільки не вревнений, що треба по рівню учасників розділяти...  Маєш наснагу зявляти свою роботу на конкурс - роби так, щоб відповідати найвищому рівню! ІМХО.

Я подумав, що так можна буде залучити бульше бажаючих, якщо початківець побачить в учасниках досвідченого майстра, то може просто не наважитись на участь розуміючи майже повну безперспективність, але вирішувати організаторам, звичайно.

Оффлайн Алексей-13

• Активный участник
« Ответ #22 : 20 Май 2020, 12:14:04 »
Хэх... рассуждаю так, тягаться с Космосом, seraotzt  и сотоварищи (извините, кого не указал) "простому смертному" не получиться. Тут сказывается и недостаток опыта, нечастое изготовление ножей т.д. и т.п. Но, учитывая что конкурсы проводятся редко, предполагаю, участвовать в конкурсе захочется многим, если они будут понимать, что у них есть шанс. Поэтому, как предложение-рассуждение, создать "комиссию" из авторитетов форума (возможно, предложить и обсудить кандидатуры, но не затягивать, количество обсуждаемо, но не более 3-5 человек), которые сначала получают все работы по конкурсу и по анализу поступивших работ сами "придумают" номинации (3-5 шт), в которых и поместят работы. Тогда у многих будет шанс. Да, и сами члены комиссии "инкогнито" тоже могут выставлять свои работы, но голосовать ни в одной номинации не будут иметь права. Если согласимся на такое решение, то члены комиссии в вопросах назначения групп должны быть как модераторы, в том смысле, что никакого обсуждения их решений не должно быть, любой вопрос, "а почему вы меня в ту группу отправили" должен отвечаться баном на 3 дня (ну, например). Т.е. мы слепо полагаемся на их мудрые (надеюсь) решения.
Уточню еще раз, мысли вслух для обсуждения.

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #23 : 20 Май 2020, 12:27:20 »
Только все ли кузнецы ножи собирают...
Чет и у тебя с юмором туговато...
Это
он тогда уже не ножедел, а кузнец - более высокая категория, которая подразумевает что ножи он делает априори.
была такая же ирония, такой же идиотизм как и тот, что здесь звучит постоянно - о сборщиках и обязательном изготовлении клинка...

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #24 : 20 Май 2020, 12:40:02 »
Да понял я всё... {don}
Я же тоже иронизировал в первом абзаце своего поста.
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн wildss

• Местный
« Ответ #25 : 20 Май 2020, 20:55:08 »
Поэтому, как предложение-рассуждение, создать "комиссию" из авторитетов форума
А кто будет создавать эту самую "комиссию"? {23} Предлагаю для создания этой комиссии создать другую комиссию, а там третью и так далее....  {))}
участвовать в конкурсе захочется многим, если они будут понимать, что у них есть шанс.
"придумают" номинации (3-5 шт), в которых и поместят работы. Тогда у многих будет шанс
Шанс на что? На первое место? Тогда разбить (для этого создать комиссию) всех участников на пары и голосовать кто в паре лучший. Тогда каждый второй участник, будет первый.  ((())) {sm}

А если без шуток, то объявляется конкурс и тема, все кто хочет участвует. Само участие в конкурсе это уже шанс...

Оффлайн Лука

• Володимир
  • Эксперт
« Ответ #26 : 20 Май 2020, 21:03:03 »
 Імперські плани {_08}. Хоч би на один конкурс, учасників заохотити.
   Краще організуйте один "Загальний", від бусин до гармат. І з десяток номінацій.

Оффлайн dimakole

• Старожил
  • Расположение: смт. Софіївка
« Ответ #27 : 21 Май 2020, 10:07:26 »
... присвячується вишиванці. Хто скрімшоу , хто на піхвах тисненням, хтось що придумає ... що скажете?
Слава Україні

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #28 : 21 Май 2020, 16:47:44 »
Гарна ідея.  {_11}

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #29 : 21 Май 2020, 16:49:55 »
 {kh} набагато менше дає простору для "польоту творчості". ІМХО.
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн Zmey

• Осваиваюсь
  • **
« Ответ #30 : 21 Май 2020, 20:01:48 »
Я как лысый о расческе...
А если выставлять работы без ТТХ. А зачем они собственно при голосовании за "вид" и "тематичность". Или клинок из метеорита имеет приоритет? Ну и опять же: а почему великому мастеру да и не сделать клинок хоть из полосы сырой железки - будет сувенирный нож.
"Я не делаю клинки. Вообще. Никогда" - если для продажи или подарка...ясно и ОК.
"Я не могу сделать клинок. Не способен. Не получается" - это как?

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #31 : 21 Май 2020, 21:19:24 »
А если "не делаю потому что проще и быстрее купить"? Плюс ко всему просто не интересно? (я о себе)
Тогда как и куда?
Вот не кую потому, что не умею. Да и тоже не интересно - интереснее создать нож, чем возиться с его составляющими (тот же брусок полимеризировать, к примеру)

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #32 : 21 Май 2020, 21:28:33 »
ЗЫ - интересен был бы конкурс с равными исходными. Т.е. - у всех одинаковый клинок, одинаковый материал (набор) для изготовления рукояти, одинаковый кусок кожи для ножен.
Вот тогда было бы понятно, у кого как работает фантазия/дизайн/чувство гармонии, у кого лучше способности именно сделать нож, а не обсусосливать типа "этот лучше, потому как клинок сам отслесарил"
Но это другая тема, конечно же...

Оффлайн Zmey

• Осваиваюсь
  • **
« Ответ #33 : 21 Май 2020, 23:01:01 »
не делаю потому что проще и быстрее купить
Если касаемо по жизни, то мне понятна даже концепция "просто не хочу". Все что я писал выше касается именно конкурса.
интересен был бы конкурс с равными исходными
ну или более менее сходными.
выставлять работы без ТТХ
тут я малехо погорячился - размеры то нужны.

Оффлайн космос

• Все будет хорошо!
  • Эксперт
« Ответ #34 : 21 Май 2020, 23:09:22 »
А вы лично, ножи делаете?
Что то я работ не вижу, но правил вы много надиктовали  {gig}

Оффлайн Zmey

• Осваиваюсь
  • **
« Ответ #35 : 21 Май 2020, 23:14:47 »
Оччень редко. Так что если честно, то можно сказать, что и нет. Но в  конкурсе хочу поучаствовать, как и в предыдущем. И можно на ты.

Оффлайн космос

• Все будет хорошо!
  • Эксперт
« Ответ #36 : 21 Май 2020, 23:16:40 »
ясно.

Оффлайн Майстер на колінці

• Новичок
  • Расположение: Черкассы
« Ответ #37 : 22 Май 2020, 11:52:01 »
Доброго дня, шановному панству =) Пропоную конкурсы:

1. "Справжній український"

2. "Вторая жизнь". Восстановленные, переделанные, отремонтированные и всячески принаряженые ножи из старых
    и поломанных.

Є номінанти  :)

Оффлайн VSk

• Эксперт
« Ответ #38 : 22 Май 2020, 12:36:54 »
"Справжній український"
Сложно по клинку и дорого получится исполнителям, я знаю всего несколько человек, которые смогут достойно сделать клинки, вот и получится клинки будут делать Лещук, Ляшко да Худошин, ну еще пару. Получится конкурсантов 5-6 человек.
"Вторая жизнь"
Тоже не вариант, такими вещами три четыре человека занимаются.
присвячується вишиванці.
Опять же, сколько человек занимается скрим шоу, да еще на достойном уровне? Тиснение много делает, только для вышиванки придется покупать или самому делать штампики.  {23}
Получается по предложенным вариантам участников будет 0 целых .....
Сделать простой универсал, с своего клинка или чужого найдется уже приличное количество участников. К этому конкурсу добавить несколько дополнительных подконкурсов, больстер, клинок, финиш, ножны.
Комиссию может назначить Фес из числа гуру, потрындят и перестанут  {))}, время не много надо будет потратить. Плиз состав комиссии: Фес, Оливер, Космос, Стерх, Лях. Все делают ножи от А до Я, разве сталь не льют.
 =)
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #39 : 22 Май 2020, 14:56:08 »
Пропоную конкурсы:
А Ви стартовий пост читали? ;)

Оффлайн Лука

• Володимир
  • Эксперт
« Ответ #40 : 22 Май 2020, 16:32:31 »
"Справжній український"
состав комиссии: Фес, Оливер, Космос, Стерх, Лях. Все делают ножи от А до Я, разве сталь не льют.
 =)

[/quote]
 І Ясинецький. Він і сталь ллє. =)

Оффлайн wildss

• Местный
« Ответ #41 : 22 Май 2020, 19:29:05 »
Комиссию может назначить Фес из числа гуру
Опять комиссия  (( Зачем??? Обычная "голосовалка" и усе  8-)

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #42 : 22 Май 2020, 20:06:31 »
Давайте создадим голосовалку с вопросом "Нужна ли комиссия?"  :D

Оффлайн John

• Старожил
  • Расположение: Заставки Красилів Хмельницький
  • люблю любити
« Ответ #43 : 22 Май 2020, 21:31:46 »

І голосувалку з вопросом - нужна ли голосовалка с вопросом  "Нужна ли комиссия?".
Не потрібно побоюватися кінця свого життя, потрібно боятися того, що воно так ніколи і не почнеться.

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #44 : 22 Май 2020, 22:52:20 »
Пробачте за грубість, але нах... та комісія?
Зайнятися нічим... (_19) Чи ви думаєте, наприклад, Кості космосу чи Жені СТЕРХу нічим? А у них хтось спитав, збираються вони "засідати" в якихось комісіях та марнувати в них час?

Але почитавши різні пропозиції деякі варіанти вимальовуються...  (_24)

"Пешите исчо"©  {y}
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #45 : 26 Май 2020, 11:06:53 »
Травень закінчується... {wh}
Багато конструктивних пропозицій я не побачив. А зараз зовсім затихли...
 (_24)
Буду вирішувати сам, так як хто конкурс проголошує та проводить, той і умови визначає.
Отже:
- ніяких комісій не буде.
- буде кілька номінацій, в яких намагатимусь врахувати інтереси всіх "верств ножоробів". В яку номінацію розмістити свою роботу учасник вирішує сам!
- дипломи будуть всім! Тим хто просто учасник - "Учаснику конкурсу "Присвячується..." в номінації....", тим, хто займуть призові місця - "За таке-то місце в номінації ... конкурсу "Присвячується...". Якщо буде багато учасників, то організуємо два тури, як у минулому конкурсі "Новачок" - попередній відбір та фінал. Фіналістам також окремі дипломи.
З приводу останнього:
Я хочу зробити всім дипломи, писав вже. Днями проб'ю вартість. Всім учасникам конкурсу доведеться скинутись певною сумою (оголошу додатково) для друкування дипломів. Якщо хтось може допомогти в розробці дизайну - не стидайтесь.  ()

Пропустив повз увагу я оце:
побачить в учасниках досвідченого майстра
Конкурси у нас завжди були анонімні, щоб "не давити авторитетом". Тому заздалегідь боятись "не простих смертних"  ;) не варто.
2. ...
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн VSk

• Эксперт
« Ответ #46 : 26 Май 2020, 11:27:54 »
Бляяя..... и
Буду вирішувати сам, так як хто конкурс проголошує та проводить, той і умови визначає.
десяти лет не прошло.  {cli}
Одна унция фактов говорит больше, чем тонна рассуждений. Мартин Ванби
Самая большая тюрьма, в которой живут люди, - это боязнь того, что подумают другие. Дэвид Айк.

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #47 : 26 Май 2020, 14:08:00 »
Процес з призовим фондом пішов. {_11}
Відрізав список добровільних спонсорів Призового фонду Конкурсу сюди - Призовий фонд Конкурсу "Присвячується..."
Прошу в подальшому писатись там. =)

Оффлайн Володимир Д

• Новичок
  • Расположение: Львів
« Ответ #48 : 26 Май 2020, 22:14:29 »
Думаю, людей трохи лякають художні техніки в першому пості, скрімки, всечкі та інше.
"Присвячується" потрібно виділити якусь певну тему, а то зробив фултанг - присвячується накладному монтажу, зробив руків'я з берези - присвячується березі.
Потрібно більш конкретно, і враховувати що більшість потенційних учасників роблять більш слюсарну роботу, ніж художню.

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #49 : 26 Май 2020, 22:43:40 »
Мій Друг - gandelf ( на сайті забанений) , завжди перегляда дописи на Нож и ку  {z}. Просив донести його думку :  (_1) - ідея конкурсу , певним чином вирівнює можливості , між досвідченними ножортбами і початківцями. Оскільки головне саме - художній задум. Так , є Майстри які досягли певних висот у виготовлені якутів , фінок , тантоідів , скін ду ... І в цьому з ними важко тягатись ,та гарний художній задум (а , він головний в цьому конкурсі )  - під силу багатьом . Тож-  смиливіше  друзі  .  {wel}

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #50 : 27 Май 2020, 00:00:38 »
gandelf ( на сайті забанений)
Нехай вибачиться (якщо йому форум і досі цікавий) - розбаню без проблем

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #51 : 27 Май 2020, 09:51:30 »
Оскільки головне саме - художній задум.
8-) ... і його втілення.
Невже лише Роман так гарно зрозумів ідею цього конкурсу?
Гарний художній задум і гарне його втілення можуть переплюнути ідеальну якість виконання "простого" за художнім задумом ножа. Звичайно, якщо якість виконання цього втілення не буде аби якою...
Тому за умовами конкурсу ТТХ ножа та опис (пояснення задуму та його втілення) і будуть обов'язковими. {_13}
Для цього конкурсу треба ДУМАТИ. А не лише виводити ідеальні грані та поверхні клинка чи руків'я. Звичайно, якість виконання також своє скаже. Але... ()

людей трохи лякають художні техніки в першому пості, скрімки, всечкі та інше.
Як раз скрім та всічка то доволі прямолінійне вираження. Я б навіть сказав "пряме як залізничний рельс".  {sm} А без цього виразити свою ідею ножа слабО?

зробив фултанг - присвячується накладному монтажу, зробив руків'я з берези - присвячується березі.
Ну так це не перечитиме умовам конкурсу. ;)
А ми подивимось скільки голосів отримають такі "Присвячення". {))}

gandelf
Шеф, розбань його, будь ласка. (_3)
2 KRG Roman
Зв'яжись із ним, будь ласка, та повідом. =) Я б міг і сам, але тобі, другові, то буде зручнійше. 8-)
« Последнее редактирование: 27 Май 2020, 10:03:45 от Nehai »
Nehai's stabwood&bone

Оффлайн KRG Roman

• Бывалый
« Ответ #52 : 27 Май 2020, 23:40:55 »
Ситуація досить делікатна. Вирішувати Григоровичу. Я досить добре пам'ятаю ту ситуацію. І знаю що Єд ( gendalf) , образити точно не хотів.. Та вийшло , як вийшло.

Оффлайн Fes

• Администратор
  • Эксперт
    • НОЖиК
« Ответ #53 : 28 Май 2020, 00:17:15 »
Вирішувати Григоровичу
Ні, вирішувати не мені, а саме йому - див. вище.
Так вийшло? Невже само по собі?
А я не екстрасенс щоб здогадуватись чого хтось хоче, а чого ні...

Оффлайн Nehai

• Это Вам не это...
  • Global Moderator
  • Эксперт
« Ответ #54 : 16 Июнь 2020, 13:09:06 »
За особистими проблемами трохи затягнув... {_09}
До кінця цього місяця остаточно "причешу" умови, номінації та інше по конкурсу та будемо розпочитнати. {y}
Nehai's stabwood&bone