29864742

Splinter от TRC Knives

З підслуханого в литовському громадському транспорті (переклад):
— Куме, а ви знаєте як москалі нашого Splintera називають ?
— А як ?
— Щєєєпкааа !!!
Фото для затравки


Це все звичайно невинні жарти , надіюсь форумні москалі не образяться
Але гаразд з жартами , перейдемо до самого ножа і передслова .
Звідки я взнав про цього майстра вже і не памятаю , та й взагалі яка різниця  . Факт того що взнав, зацікавився і «втюхався як слюньтява малолєтка» в його роботи . Оцей «ножевий простоціолізм» (слово видумане , прошу в словниках не шукати  Походить від двох слів — «простота» (не путати з простатою  )  і мінімалізм ) ,  ну вже дуже мені довподоби . Але чекайте, спочатку треба відрекомендувати а потім розповідати , отже зустрічайте литовський майстер ножероб   Андрійко Триша  (так переклав дядька Гугль ) або ж в оригіналі Andrius Tricius , який «ховається » під вигаданим псевдонімом TRC Knives . Ух і запутано ж все    .
Думаю презентація майстра пройшла успішно ,тому просто додам ще фото , ну а про саму його творчість вже завтра..
  

  

  

Та ні , подумав я собі і вирішив далі писати , до завтра і забанити можуть
Не знаю на скільки це дозволено, але офіційна сторінка ось тут http://www.trcknives.com/gbr/ , ну і крім того на фб є сторінка. Саме там я і побачив цього ножа. Спочатку чесно признаюсь він мене не зовсім вразив. А потім , кожна наступна інфа про нього що взнавав,  додавала ложку меду до іншої ложки меду.  Поясню , чим більше у вас ножів тим швидше ви знайдете недолік через який вам захочеться інший ніж  . Так і тут , хотілося щось таке , «невзрачне» і гарне та витончене , щоб ніхто не оглядався за тобою ніби побачив мисливця на зомбі , і з довшим клинком, але не з товщиною як в алебарди, з хороших матеріалів, так щоб і на рибалочку, і по кухні, і постругати деревяху .  Ну як завжди , все і зразу … Ну і тут наші погляди зустрілись —  литовська красуня ( з русскими корняим як потім виявилось) і з таким красенем як я. За обопільною згодою вона переїхала жити до мене . Надіюсь в нас все получиться , дякую за увагу.
Ага , як і кожного «мужика » вас певно цікавлять її параметри ? Тут все прекрасно
RWL-34 , 61-61 HRC
2.9 мм. товщина
Загальна довжина :243 мм
довжина клинка — 124mm
Рукоятка :Black canvas micarta/orange G-10 liners
Кілька думок в голос — в одному славнозвісному фінському магазині вони дешевші ніж в мйстра . Я як завжди попав на дорожче .
Поки що випробував на кухні — цілком не погано, нарізка і шинковка на ура .
Як виявилось оригінальний сплінтер (з 130мм клинком ) це була ліміт версія для одного українофобського форуму і називалася вона «Щепка» , ну і майстер не має права робити такого самого , тому він робить на 6 мм коротший клинок, і називає «Baltic version» або «Міні щепка» . Як на мене набагато біль вдалий розмір .
Дизайн знову ж таки від одного з учасників того ресурсу — Pechota .
По мірі використання буду пробувати додавати думки .

http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=45835.0

Splinter, TRC Knives