Автор Тема: Висновок НДЕКЦ для сокири  (Прочитано 1205 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1346
  • Розташування: Киев
Висновок НДЕКЦ для сокири
« : 04 Травня 2025, 20:01:50 »
Доброго дня!
таке питання. е сокира- голова американець 4 фунти, тут у нас зробили гарне руківя для нього і тепер е бажання відправити той витвір мистецвта у Канаду.
Але і на Укрпошті і на НП в один голос заявили- давайте висновок НДЕКЦ сертифікат що то не е холодна зброя. так відправляти ні в яку.
і тут постае питання- чи е такі висновки для сокир щоб можна було прикласти і відправти, хоча б схожих по вигляду.
Чи краще зробити ткий висновок. тоді постае питання скільки то вартуе і який механізм отримання сертифікату. Може хто стикався і підкаже.
ПС. мова саме про сокиру в зборі на руківї.

Поправив помилку в назві теми
« Останнє редагування: 08 Травня 2025, 15:01:34 від Nehai »

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7650
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Висновок НДЕКЦ для соири
« Reply #1 : 06 Травня 2025, 18:11:06 »
Ну, висновки то такі є, наприклад Сокира Trail Boss від Cold Steel. Можете спробувати прикласти саме цей, може прокатить, якщо по розмірам підійде (почитайте текст висновку). Тим паче, що в тексті зазначено, що висновок стосується не лише сокири, що картинці, а ще двох моделей.
А як не прокатить, доведеться отримувати індивідуально на Вашу. Я особисто такого не робив, тому як і що не підкажу... Знаю, що люди робили, Женя Стерх точно робив.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Amos

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1346
  • Розташування: Киев
Re: Висновок НДЕКЦ для соири
« Reply #2 : 06 Травня 2025, 20:40:09 »
Дякую! спробую з цим що Ви надали, може вийде  (__3)