Автор Тема: кежуал кукрі  (Прочитано 7688 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

okshurdna

  • Гість
Re: кежуал кукрі
« Reply #25 : 14 Березня 2011, 08:17:46 »
для того щоб три-чотири дерева в рік викопати купляти лопату фіскар?   це вже точно садо мазо для бюджету.
на рахунок статистики наведеної ярославом. з 10 викопаних сосен без кому вижила ОДНА (копано в березні минулого і позаминулого років). з комом вижили УСі. і це не з підручника а з практики. не знаю як у вас, а там де я копаю. дрібні корінці починаються на значній глибині. в основному це одна морквина з не значними дрібними корінцями. при чому коли вирізаю ножем ком 100% приживання навіть тих що викопав літом, серед останніх є й хвойні. а зазначені вами лопати фіскарс й половини своєї вартості не варті. моє особисте від них враження

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
Re: кежуал кукрі
« Reply #26 : 14 Березня 2011, 08:43:58 »
а зазначені вами лопати фіскарс й половини своєї вартості не варті.
  ;) сильно сказано.  Та кожному своє  (_22) Копайте кукрьою далі (_19) {gig}

Я вже років 7-8 займаююсь розведенням хвойних та  плодовими. Територія не велика,  більше для задоволення ніж прибутку, але  щорічно  викопую/закопую  сотню другу хвойних. Якщо із сотні  в мене не прижилось 3-4 штуки - клієнт дивиться скоса.
ПС. юзав  лопату фіскарс саме для  саджанців.  Тільки того року осінню хтось її поцупив. Мучився звичайною.

Взагалі це не по темі. :) Буде бажання  поговоримо у відповідному розділі.

okshurdna

  • Гість
Re: кежуал кукрі
« Reply #27 : 15 Березня 2011, 18:46:27 »
щорічно  викопую/закопую  сотню другу хвойних.

 {cli}

а я  за рік ВСЬОГО  4-6 {_17} (це щодо потрібності фіскарса) і не саджанці а викопані з дикою природи екземляри {_17}, де на моїх грунтах корінь на метр в землю йде практично без розгалуження. і вибираю з трьох сотень підходячого ОДНОГО ямадорика, і права на помилку не маю, бо саме цей а не сусідній мені підходить для бонсай, і за ради того ЄДИНОГО :) я готовий і пласкогубцями зі скелі коріння викопувати (_23). мені не кількість саджанців потрібна а їх ЯКІСТЬ. в нас з вами різні цілі, вам потрібно ліс засадити, а мені міні скульптуру в єдиному екземплярі з лісу пересадити в горщик. саме в горщик а не в інший відкритий грунт, де зовсім інші умови виживання рослини. в тому горщику саме його рідний ком дозволяє за рік йому розвинути нову кореневу систему придатну для вирощування в пласкій бонсайниці.

але досвід був викладений щодо випробування ножа, і про дерева це вже якийсь комент а про основне ні слова......... {no} між іншим часу затратив 7-10 хвилин що при радіусі  в два локтя :) 60-70 см і промерзанні грунту в пару см не злий результат для ножа