Автор Тема: Чи правда те що ножі з сталі 9ХС круче нема куди  (Прочитано 12406 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

oleglenchko

  • Гість
Одного разі я побачив відео ролик про ніж з сталі 9ХС. Щозним там тіки не робили  а йому хотьби що я думаю що міцнішого нема чи є

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
Блін, чувак, коли ти почнеш розділові знаки ставити?  Читать не можливо.  goout {abc}

oleglenchko

  • Гість
???????????

oleglenchko

  • Гість
Блін, чувак, коли ти почнеш розділові знаки ставити?  Читать не можливо.  goout {abc}
Ну ти прямо як моя вчителька з української мови

Offline космос

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 10947
  • Розташування: Украина, Донецкая обл.
  • Все будет хорошо!
странная постановка вопроса- напрягает...назвать -навскидку -20 сталей *круче*?...или как там правильно.
мои работы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=561.0
канал
https://www.youtube.com/user/MsDtkbh/featured?disable_polymer=1
отзывы http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=14606.0
Если вы не умеете радоваться  жизни, то вы старый пердун (с)

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
відео ролик про

На ярмарке и налыгач стельный. © Народная мудрость.

прямо як моя вчителька з української мови
Отправлять сообщения в стиле "казнитьисчонельзяпомиловать"© - самый простой способ сделать так, чтобы ответов было поменьше. 8-)
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
Ну ти прямо як моя вчителька з української мови
а що тут дивуватись прийшло тЄло пише хрєн зна як  і  ще  пля дивується  та і каже що як учителька пишу не гидко смому читати

Ти прийшов на громадський інформативний ресурс, не вмієш спілкуватись Українською. Пиши Російською,  Єрогліфами, Англійською. Тільки мову не каверкай.  goout

Offline Toxa

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 803
  • Розташування: Лохвиця
Одного разі я побачив відео ролик
Так то Кузнєцов такі клинки виковує, а його тут чомусь недолюблюють.
оцей ролік:
http://www.youtube.com/watch?v=8Yx-Aw2VKX0

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
oleglenchko з Закарпиття, перечитай ще раз правила, особливо пункт ІІІ.7.

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
а його тут чомусь недолюблюють.

а за що його любити? Він що долар?
Дядєнько  певно розумний, і знає багато. Але  дуже багато  простого піару.  ((
Там момент де він тестить клин - рубає об кістку. Хіба то рубка?
Знову ж таки Гошовський
http://www.youtube.com/watch?v=b6SQ0D6Qvgo

Бачив бвгвто америкосівських роліків. Та ліньки  лазити по ютубу.
Та і дзвенить любе інше залізо при нормальному ТО не гірше.
А то просто піар.

oleglenchko

  • Гість
Я з свого недовгого перебування тут зрозумів одне. Тут більше я бачу переймаються помилками в словах які людина випадково залишає кваплячись по іншим справам а не на суть питаня з 9ти повідомлень одна дві конструктивні вітповіді а все інше критика. Хочу сказати вам одне я працю підприємцем і дуже сильно зайнятий спортзал дівчина і все таке тому якщо я зроблю десь помилку це невеликий гріх. Гарно дякую за увагу і за потрачиний вами на мене час.

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
Тут більше я бачу переймаються помилками в словах які людина випадково залишає кваплячись по іншим справам а не на суть питаня з 9ти повідомлень одна дві конструктивні вітповіді а все інше критика.
як би тут  тільки те робили, звідки тоді взялось оце - http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=19.0
Я особисто маю дружину, двох дітей, роблю ножі щоб прожити, і  ще багато справ попутно.  Мені  що взагалі  всіх  на йух посилати? Бо я зайнятий дуже.
І тут таких не я один, а 99,9%
Дивуюсь людям  які не хочуть чи то не вміють  розмовляти  хоть однією мовою, стараються  перекласти вину  на плечі інших.  Живеш в  державі, вчи мову, яку небудь. А не  тупо  набирай "набір букв" щоб інші потім мізки не ломали собі.


Гарно дякую за увагу і за потрачиний вами на мене час.
І тобі щасливо.

oleglenchko

  • Гість
Тут людина прийшла  якісь питаня задати поцікавитись чимось а тут такі всі агресивні просто жах

oleglenchko

  • Гість
Тут більше я бачу переймаються помилками в словах які людина випадково залишає кваплячись по іншим справам а не на суть питаня з 9ти повідомлень одна дві конструктивні вітповіді а все інше критика.
як би тут  тільки те робили, звідки тоді взялось оце - http://www.knife.com.ua/forum/index.php?board=19.0
Я особисто маю дружину, двох дітей, роблю ножі щоб прожити, і  ще багато справ попутно.  Мені  що взагалі  всіх  на йух посилати? Бо я зайнятий дуже.
І тут таких не я один, а 99,9%
Дивуюсь людям  які не хочуть чи то не вміють  розмовляти  хоть однією мовою, стараються  перекласти вину  на плечі інших.  Живеш в  державі, вчи мову, яку небудь. А не  тупо  набирай "набір букв" щоб інші потім мізки не ломали собі.


Гарно дякую за увагу і за потрачиний вами на мене час.
І тобі щасливо.
Я хочаб і з помилками але пишу і читаю і по Чеськи і по Словацки і по Венгерськи і по Англійськи і по Російськи. І нетреба тут критикувати людину за помилку тому шо тут нема професорів а прості люди ок

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
Я хочаб і з помилками але пишу і читаю і по Чеськи і по Словацки і по Венгерськи і по Англійськи і по Російськи. І нетреба тут критикувати людину за помилку тому шо тут нема професорів а прості люди ок
Ієрогліфи розумієш? Напишу ними.  {_18}
Тут не всі такі,  декілька чоловік відписалось.  Основна маса  мовчить, із за того що читати бридко.
Як  тобі ще пояснити?  (_23)
Не каверкай мову.

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
І нетреба тут критикувати людину за помилку тому шо тут нема професорів а прості люди ок
якщо прості люди - значить бидло необізнане?  {_07}  Треба сцуко тоді як табун баранів  бекать?
 
Слухай друже, а ти хто за походженням?

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Тут людина прийшла  якісь питаня задати поцікавитись чимось а тут такі всі агресивні просто жах
Ввічлива людина, по-перше, буде прислухатись до порад, а не гигикати над ними.
По-друге - вона не буде писати з такими страшенними помилками, бо це просто ображає читаючих.
По-третє - тут не зал відповідей на безглузді запитання, я про це вже писав.

Так що вибач, що ти посіяв - те й маєш.

Стосовно останього твого поста - читай тут http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=17967.0

Більше потуг наставити тебе на "путь істіний" не буде - ти правила форума обіцяв виконувати? Виконуй, або будешь тільки читати форум (в кращому випадку)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Bizzy

  • Раби до раю не попадуть
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2903
  • Розташування: Україна Одеса - Жари Польща
  • Я українець і пишаюсь цим
Одного разі я побачив відео ролик про ніж з сталі 9ХС. Щозним там тіки не робили  а йому хотьби що я думаю що міцнішого нема чи є
Відповідаю по темі відповідь у дусі запитання є з клапана кажуть вообще {_11}
Бувають такі ножі і сталі відповідно я ти висловився  для "що з ними не роби" а от чи то інструмент для різу і чи він гарно ріже о це вже ближче до діла Розумієш до чого я
А про нас злих та кровожерливих ти не дивуйся Уяви якщо тут за 6 чи 7 років існування цього форуму кожен робив би тут як йому замнеться або як виходить, що б тут було та чи зайшов би ти цей форум в пошуку Напевно ні от тож не сперечайся коли тебе виправляють люди які на цьому форумі вже роки живуть а краще прислухайся повір,тоді тут рай відкривається для новачка
« Останнє редагування: 27 Березня 2011, 23:06:03 від Fes »

oleglenchko

  • Гість
Bizzy Спасибі за відповіть. Ти мабуть тут промінчик світла. Можнаж і по доброму обяснити. Унас тут стільки діалектів  неперерахуєш.
А агресія породжує тільки агресію.

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда
немає сталей "круче нікуди". Є зразки, які мають сильні сторони, але з іншого боку - їхні особливості, на кшталт великої твердості, можуть створювати проблеми за певних умов використання і взагалі на юзабіліті скажеться. Також певні зразки мають гірший показник ціна/властивості, при тому що властивості ледве не фантастичні (в межах розумного), тут стає питання економічної доцільності.
А взагалі тема сталей доволі складна і відповідями типу - ця круче, ця ні, тут не вдасться нічого зрозуміти.
« Останнє редагування: 27 Березня 2011, 23:13:45 від ja)d. »

Мова – душа народу

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Терпець урвався.
2oleglenchko - я відредагував пост Біззі у твій стиль. Різницю бачиш?

А агресія породжує тільки агресію.
Це ти про що, шановний?
Ти, взагалі, хоч щось второпав? Чи дурника з себе корчиш, чи вважаєш, що тобі усі тут чимось зобов"язані?

Де твої відповіді на всі попередні запитання? Чекаю півгодини (тобі вистачить - ти пишеш швидко) - потім беру сокиру модератора.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Пройшла маже година - відповіді немає.
Ну що ж, хазяїн - барин...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline ярослав

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8950
  • Розташування: Рівненська обл., м.Костопіль.
  • МОРГ – место отдыха разочарованных граждан.
    • Мій сайт.
он абИдєлсо

Offline Cynic

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 19274
  • Розташування: Днепр
  • Nihil habeo, nihil curo.
а його тут чомусь недолюблюють.
оцей ролік:
http://www.youtube.com/watch?v=8Yx-Aw2VKX0

Во-первых, лично я своё "недолюбливание" мотивировал.

Но, поглядывая на ролик, могу ещё раз пальцем потыкать.
Или выйдем в отдельную тему и посоревнуемся кто найдёт больше ляпов/ошибок/грубых недоговорок? :D
(Стартую с цифры 6.)


Может быть нужно кроме Правил нарисовать FAQ?

А там начать с того, что напомнить:

• Если ты поймал слона за ногу, а он начал вырываться - не сопротивляйся!" (Козьма Прутков)
• Боксера и модератора может обидеть каждый, но не каждый успеет извиниться! ©
...

Я уже не говорю о том, что нужно если не быть, то хотя бы стараться показать уважение к сообществу...
Не откладывай на завтра то, что можно вообще не делать!

Offline leoyas

  • Слава Україні
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 6948
  • Розташування: Іршанськ
  • Героям Слава
2 oleglenchko: Розумієш друже, тут дуже цікава річ промальовується. "Агресія породжує агресію", "злі всі" і т.п.. А як ти вважаєш, твої пости читаються? Можна в них щось зрозуміти? Як ти думаєш: що породжує твоя неповага до ближнього?

Я так розумію, що відповіді чекати годі, хлопця прибанили мальохо.
"В чужий монастир зі своїм статутом не ходять"(с)
Не сперечайтеся з росіянами. Ті, у кого є совість - самі все розуміють. Решта вже зробили свій вибір.

Нехай лани широкополі і Дніпро, і кручі стануть вам поперек горла, москалі @бучі.

"Русский мир"- це коли тебе п@здять мусора та гопники, а боятися потрібно НАТО.