Автор Тема: Почему курить вредно, не смотря на сильнейшее давление производителей  (Прочитано 21303 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

vook

  • Гість
2 corsar_s Один раз во дворе Донецкой  :), А так друзья занимаются вот и байки всякие рассказывают.

Offline corsar_s

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 718
  • Розташування: Харків, Україна.
Друзья занимаются изготовлением сигарет? Вручную?
Или просто воруют? Так это разные вещи.
С уважением, Сергей!

vook

  • Гість
Не, прут контрабас типа dutty free с преднестровья, ну вообщем вращаются в "говносигаретах"

Offline corsar_s

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 718
  • Розташування: Харків, Україна.
С уважением, Сергей!

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Цитувати
Мені 56 років, я їжджу на велосипеді (50 км - не гак), збігаю по сходинках на 9-й поверх без задиху, випиваю 3 літри пива (або біля того) щодня, (іноді "фрезеруючи" більш "потужніми" напіями), палю 1,5 пачки в день, від стоячого "в штянях" не знаю, куди подііитися (майже всі баби - лялі, хочу кожну).
Може передбачиш, коли "півник в дупу клюне"?
для Fes Я б порівняв таку ситуацію із тим, як впевнений в собі вершник, на чудовому коні, гарцює по мінному полю і каже, що вже довго так робить - і нічого.
Раніше, чи пізніше, може статися таке, що коник підірветься і вершник буде сидіти на землі і чухати голову після падіння, думаючи: "Невже?!... І казали ж..."
Прикладів навколо - купа.
Один із - мій тесть, козак ще той. Він, щоправда не курив, але любив змагання "хто кого переп"є". Міцний чолов"яга, роботящий, сили мав на двох.
Після п"ятдесяти почалося з того, що звідкись взявся діабет. Але хіба козак буде лікуватися? Питання риторичне. Вмовляли, просили, лякали майбутнім, яке таки неминуче прийде - де там! Сил і далі вистачало і нічого страшного попереду не бачилося. Так тривало десь років з десять. Після 65 почав різко падати зір, почалися проблеми зі стопами, відрізали пару пальців. Козак присів, вже пора було спасатися, але ж... В сімдесят - інсульт, вже рік лежить із паралізованою лівою частиною тіла. Тепер - як дитина, вже ні з ким не змагається, не хвалиться бичачим здоров"ям, за ним доглядають, підмивають, годують. Чи не попереджали, чи не говорили?

Можна також наочно уявити собі ситуацію так: кожній людині дається певна кільність "монет здоров"я", комусь (для прикладу) 50000, а комусь - 5000. І з цим капіталом ми відправляємося в доросле життя, із його спокусами, як-от куріння, випивка, "прочие излишества".
Куриш? - мінус 1 монета щодня
Випиваєш 3 літри пива (а це 300 грамів горілки) щодня? - ще мінус 1 монета
Малорухомий спосіб життя? - ще мінус 1 монета
Погана вода і харчування? - мінус 1-2 монети
Шкідливі умови праці? - це 1-2 монети в мінус
і т.д.
Коли баланс падає до (умовно кажучи) 1000 монет, починаються неминучі проблеми зі здоров"ям. В кожного - свої, бо "де тонко, там і рветься".
Можна додавати собі монет "на рахунок" - правильним харчуванням, фізкультурою, загартовуванням, але... але чи багато з нас це роблять?
Тому, скажу вам, Fes, що ви ж не знаєте, який у вас баланс зараз, чи не так? Може ви стартували із бонусних 50000, щедро витрачали і зараз у вас 5000? А може і менше - хто знає?
Не будьте, як мій тесть, прошу вас. Нащо вам таке, чи подібне?
Якщо в ваших силах, скорочуйте статті витрат.
А те, що на велосипеді їздите (регулярно?) - це плюсик і не маленький.
Бажаю вам і нам усім мудрості у питанні витрачання свого здоров"я.
« Останнє редагування: 18 Вересня 2012, 09:38:25 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline OldRiy

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7300
  • Розташування: Донецк
iurii soldatko, не льстите себе. А то прямо Донецк уже пуп земли...
при чем тут пуп земли? (( в других городах другие особенности
http://ord-ua.com/2012/04/25/novyij-dyadka-dlya-printsa-mishanya-kosoj-vmesto-yuryi-enakievskogo/?lpage=1
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4d84aacfedb70/

Offline Bezik

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 5242
  • Розташування: ФРГ

Offline ja)d.

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 14660
  • Розташування: Kyiv
  • Забанен навсегда

Мова – душа народу

Artem47

  • Гість
Курение, помимо того, что оно вредит кошельку и организму, еще и противоречит человеческой природе. Наши легки не предназначены для повседневного и добровольного вдыхания и выдыхания канцерогенного дыма и смолы.