Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100195 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.

Об'їжджаю на велосипеді припарковану машину і водій раптово відкриває двері прямо переді мною. Я встигаю ухилитися від дверей, а

Це випадок досить поширений. тримайте інтервал до будь-яких запаркованих машин. Це закон у світі байкерів.
Водій, звісно, ідіот. І я хочу оборонятись від таких ідіотів у тому числі.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
мова про короткоствольну зброю
Тобто зі звичайною зброєю - якої валом, кожний П'ЯТНАДЦЯТИЙ  {_26-}  дорослий мужик має ствол - все ОК, ніхто нікого не стріляє і т.д.
А от як
короткоствол ... - усьо, суспільство з'їде з глузду, почне палити направо й наліво, вбивати всіх хто не подобався і в країні настане хаос.
Ви реально так вважаєте? {_07}

нам не доступний параметр "вбивства та поранення від законної зброї"
Чому недоступний? Є статистика - в МВС. І цифірі там на кільки порядків менші ніж вбивства та поранення кухонними ножами. І при цьому кухонник можна придбати без усіляких документів, дозволів і обмежень по віку - на відміну від вогнепалу, де ще й експертизу потрібно пройти.
Але все це балачки навколо, головна причина - ВЛАДА НЕ ХОЧЕ бо боїться власного народу. Крапка.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Читали про те, як патруль тероборони в одному з наших міст зупинив автівку за порушення правил і почав щось доводити водію, а той витягнув пістолет і перестріляв їх?...

Факти збільшення смертей МИРНИХ громадян не на фронті вже є, через те, що зброї на вулицях стало більше.


Сталося те, що купа людей отримала одразу трохи влади і трохи зброї, серед яких звісно є якийсь відсоток недолугих. І отримала її - БЕЗ досвіду володіння і без вихованої відповідальності за зброю.  Був би досвід відповідального володіння зброєю як у Шецарії  - була б кардинально інша ситуація.
Але завдяки ТРО  (у тому числі),  ми ще маємо власну країну. Ці поодинокі непорозуміння - це СУПУТНІ РИЗИКИ, без цього ніяк.  Якби замість ТРО ходили русіяни як у Бучі, було б набагато гірше.
От і виходить, що коли країну "приперло" до стіни, виявляється що для рятування країни краще видати зброю для захисту.  Ось і вся логіка. І можна її цілком інтерполювати до  однієї людини (однієї сім'ї).

Offline Alex-sk

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1387
  • Розташування: Киев.
Чому недоступний? Є статистика - в МВС. І цифірі там на кільки порядків менші ніж вбивства та поранення кухонними ножами. І при цьому кухонник можна придбати без усіляких документів, дозволів і обмежень по віку - на відміну від вогнепалу, де ще й експертизу потрібно пройти.
дякую, пошукаю цифри, цікаво.

головна причина - ВЛАДА НЕ ХОЧЕ бо боїться власного народу. Крапка.
Однозначно так! Кріпакам зброя не дозволена.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Тобто зі звичайною зброєю - якої валом, кожний П'ЯТНАДЦЯТИЙ  {_26-}  дорослий мужик має ствол - все ОК, ніхто нікого не стріляє і т.д.
мати зброю і вільно носити її, тим паче в прихованому вигляді і готовою до негайного застосування - це різні речі.
Я не проти того, щоб мати зброю вдома, напевно таких більшість серед тих 1/15?
Бо я надзвичайно рідко  (до війни) бачив на вулицях свого міста звичайних людей (не поліціянтів) зі броєю. Це були поодинокі рази і стосувалися мисливців, коли ті десь їхали на полювання і сідали чи виходили з автівки. Причому зброя їхня була у чохлі і скористатися нею швидко було б проблематично.
А витягнути з кобури пістолет і шмальнути в коліно когось, хто підняв на тебе руку, не так сказав, не так подивився - це швидка дія, а в декого дії випереджають думки. Ось це є важливим нюансом в носінні/володінні КС зброї.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
витягнути з кобури пістолет і шмальнути в коліно когось, хто підняв на тебе руку, не так сказав, не так подивився - це швидка дія
Стовідсотково!
Аналогічно - влупити на власному авто в зупинку і покалічити з десяток людей бо там хтось не так подивився. Або дістати з кишені ножа і всадити його в продавця який тебе обдурив при продажу. Чи гепнути кишеньковою сокирою по кебі коханця своєї дружини. І т.д., і т.п. Все це - такі ж швидкі дії.
Ви на таких людей рівняєтесь? Ви таким уявляєте собі суспільство в якому живете? Чому Ви тоді проти виключно короткостволу, а не зброї взагалі, не проти видачі водійських посвідчень, продажу ножів, сокир, ломів і ще багато чого чим можна скалічити ближнього свого? Будьте ж тоді послідовним - протестуйте проти всього, чом ні?
Вас зовсім не обходить те що на володіння зброєю треба пройти комісію, експертизу і здати екзамен, а на придбання ножа (який більш ефективний при прямому контакті) зовсім ні? Ви впевнені, що КС одразу попаде до рук грабіжників, гвалтівників, насильників тощо?
Вас не засмучує те, що в кожного КС є унікальний номер, його куля і гільза знаходяться кулегільзотеці і володаря знайдуть миттєво при потребі? І Ви вважаєте, що ця людина при здоровому глузді (підтверджено експертизою) зможе
Цитувати
витягнути з кобури пістолет і шмальнути в коліно когось, хто підняв на тебе руку, не так сказав, не так подивився
Ви дійсно так вважаєте?  {_07}
Ну тоді й балакати ні про що і я марно витрачав час... Втім як завжди...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Чому Ви тоді проти виключно короткостволу, а не зброї взагалі
я проти вільного носіння зброї взагалі, в т.ч. і холодної.
Дома - твоя справа, а вільно виносити зброю на вулиці, мати з собою в громадському транспорті, в громадських місцях, тим паче готовою для використання - я проти.
Це стосується не тільки короткостволу.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
І головне - якого біса ти наводиш статистику по США, а не по будь-якій іншій країні?
У Молдавії на 4 млн населення чуть більше 120 000 стволов, в Америці на 326 474 000 населення -393 347 000 стволов.В якій країні ти можеш отримати більш ясну картину? Може обсудимо Віргінскіе Острова де на 30 00 населення-300 стволов?

"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
В якій країні ти можеш отримати більш ясну картину?
В тій, яка ближче до нас і населення якої має близький до нашого менталітет. Кількість не має значення - значення має право на володіння. Навіть країни Балтії і Грузія ближчі до нас ніж США з з її віковими традиціями на володіння і правом занесеним в Конституцію. (Про вибух вбивств пояснено вище й не один раз)
Всі інші питання, так розумію, ти "не помітив"... Буває...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Lopar

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Киев
пане Novak, при такому підході це стосується абсолютно всього що буде в руках (від лома і до вагомої торби) зустрічного прохожого....
це справжня манія переслідування. А вказаний вами випадок - це реальна констатація бездіяльності виконавчої влади (поліції) в нашій країні.
Що до КС, дозвіл на використання і закон потрібен обов`язково, але паралельно треба і детально прописати умови використання в умовах самозахисту, бо на сьогодні у нас в країні не існує реально діючого закону про самозахист. Тобто в разі використання будь якої зброї в нашій країні, ти винен за визначенням і ти повинен доводити що не вбивця/маньяк а захищався, а повинно бути навпаки...

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
З пояснювальної записки до проекту Закону про зброю:
"....Досвід вищезазначених країн засвідчує, що офіційно зареєстрована цивільна зброя використовується при вчиненні умисних злочинів менш ніж у 0,001% випадків від загальної кількості злочинів.
Сьогодні, за інформацією МВС України, громадяни легально володіють вогнепальною зброєю у загальній кількості близько 1,3 млн. одиниць, при цьому випадків використання легальної зброї (включно з необережними поводженням та випадками застосування зброї для необхідної оборони), є надзвичайно мало. У загальній масі злочинів цей показник не перевищує 0,00006%, а серед насильницьких і корисливо-насильницьких злочинів, вчинених із застосуванням вогнепальної зброї — 0,001%.

Звісно дозвіл на КС змінить геть усе на корню! :D ЗАПРИИИТИИИИТЬЬ!!!
Пане Новак - якщо за Вашими побажаннями заборонити усю зброю, то кримінальна ситуація в країні поліпшиться аж на 0,00006% Шалена цифра! Спокійніше буде ходити по вулицях! Варто боротися й списи ламати! Ваша думка і бажання таки мають сенс! Всі за Новаком - запритить і недопущать!  {))}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Фес, ну ж не я це вигадав. Наскільки я знаю подібні правила щодо носіння зброї у тій же Франції, Німеччині. Можливо і в деяких інших країнах Європи, не досліджував це питання.
Може хто знає, то нехай відгукнеться.
« Останнє редагування: 30 Травня 2022, 18:19:54 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Я тут тему створив, для обговорення, щоб враженнями поділитись про пістолети та револьвери.  {wh}
ТИЦЬ
Дасть Бог, згодиться, коли час прийде  ()
« Останнє редагування: 31 Травня 2022, 13:30:01 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Чекати того часу - свій час марнувати.... Я б і лівий придбав, але не знаю де попри всі балачки "в нас незареєстрованої зброї валом"
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Григорович, "ліві" дуже небезпечні. Ще з лихих років знаю, вартість "ствола" невідомого походження-від 300-до 500 $. Можна було і за 200 $ знайти. Гарантовано "чистий", втричі дорожче. Купиш "лівий" а на ньому пара жмурів висить,і причем свіжих. Що далі?
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Далі - нічого. Я не збираюсь ходити по вулицях і стріляти горобців або (по Новаку) по "хтось не так подивився". Для мене це зброя останнього шансу - коли вже буде до дупи скільки на стволі жмурів.
Головне - хочу мати. Щоб був. Цього замало?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
 {_11} Я теж хочу мати. И наведу потім приклад зі свого досвіду сцуко печального досвіду. Зараз жерти хочу. {))}

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Давай, Юра. 8-)
Бо я теж хочу мати... Легальний  {wh}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
 :D  А приклад такий. Это было в марте месяце до нашего отьезда из Мариуполя 16-го числа. Одно из страшных явлений войны мародёрство. По сути это преступление.
Цитувати
Законом № 2117-IX усилено наказание не только за присвоение на поле боя имущества раненных и убитых (мародерство), а еще и за использование трагических обстоятельств, боевых действий для собственной наживы, ведь изменения в Уголовный кодекс коснулись и состава преступлений, предусмотренных в статьях 185 (кража), 186 (грабеж), 187 (разбой), 189 (вымогание), 191 (завладение имуществом путем злоупотребления служебным положением). Эти преступления дополнились квалифицирующим признаком - совершение в условиях военного положения.
   Так вот. Мы на костре как, обычно готовили жратву и тут прибегает сосед и рассказывает, что у другого соседа в гараже взломали авто  и вытащили аккумулятор в тот момент, когда он пришёл попытаться выкатить авто из гаража. Разворотило стену взрывом и переклинило ворота, а машина при этом осталась целой. Так эти уроды ещё фомкой открыли капот, а двери машины были не замкнуты. Короче они тупо послали  его нах, когда он застал эту банду на месте. Ну и показывает на чертей , которые живут в доме напротив. Один "предводитель" до 30 лет, один может 25 максимум и трое ну может по 16 лет. Очень активные были до определённого момента. Владелец раскуроченного авто с кухонником потом пошёл выяснять отношения. Народ полностью отмороженной. Рядом 300 метров РОВД, он потом и пару  полицейских привёл, которые там оставались . Ну поговорили с чуваком, аккумулятор не искали, обыск не делали. Так шо то рассказывали и всё. Видя всё эту фигню (моя машина стояла, как раз рядом с домом этих чертей и рядом машина "предводителя", Игорь и машина Андрюхи, который стойку на руках у тебя на кухне делал  {))} там же, мы с кумом решили провести профилактическую беседу. :D А ... До этого ещё в разгар событий , когда дело могло дойти до поножовщины, я взял ствол (травмат с нормальной резиной) с собой. Увидела жена... Капец... Я думал погибну на поле сражения самым первым от руки своей же благоверной. ))) Вывод: идёшь на дело не показывай супруге, что взял ствол. {))}
Когда всё затихло кум взял своей Kel-Tec SUB2000 кал. 9x21 мм , для пущего страху ещё и  магазин с 30-тью патронами вставил {))}, я свой пугач и пошли проводить беседу с "предводителем" в целях профилактики предупреждения преступлений. Всё заняло максимум 15 минут. Просто объяснили, что мы не полицейские, были ими очень давно уже. О том, что за правду, кто украл аккумулятор мы биться не будем. Просто вот стоят наши машины, если мы просыпаемся и видим, что они раскурочены, слили бензин и ещё, что там нам уже заранее известно чьих рук дело. Поэтому извини, доказательства и свидетелей преступления искать не будем. Просто перестреляем всех нах. Извини-война не до расследований, как видишь нашим полицейским. Всё. Народ после этого даже на улице меньше стал отсвечивать и перемещаться мимо нас.
    Травмат по итогу стырили (хату кума разбомбило, часть дома обрушилась) я его ставил и был он у меня без дозвилу, дозвил на товарища был.  :D Помпа осталась в Мариуполе, 26 числа написал заяву по поводу утраченного имущества в результате военной агрессии российской педерации.
    Оружие, а тем более короткоствол действительно оружие последнего шанса, и с какого переляка государство или пан Новак лишает меня права выжить, сохранить жизнь своим родным или просто окружающим, когда нет возможности позвонить, предупредить, время идёт буквально на секунды.
    А всё помнят кадры, когда на выборах в Штатах бунт был и как народ выходил с оружием защитить своё имущество, а возможно и жизнь. В 2014 году, чтобы понимали, когда был штурм УВД и в итоге оно сгорело менты не приезжали на вызова. Остальные РОВД все работали. Связь работала. Просто на вызов не ехали. Разграбили все магазине в центре, выносили банкоматы. Там не было массовости, отдельные группы грабили. Был звиздец. И шо ? Куда звонить? В барабан? {))} Просто помпа стояла заряженной в спальне за дверью, а до этого успел  ещё и жену в очередной раз потренировать в  стрельбе.

я проти вільного носіння зброї взагалі, в т.ч. і холодної.
Дома - твоя справа, а вільно виносити зброю на вулиці, мати з собою в громадському транспорті, в громадських місцях, тим паче готовою для використання - я проти.
Це стосується не тільки короткостволу.
У меня эта херня просто в голове не укладывается. Новак, я подозреваю, что в ситуации в которой мы были, ты бы хрен на улицу выходил. Там за жратвой сгонять было опасно, т.к. уроды могли ёбнуть по башке и отнять сумку. Короче, смысла нет всё объяснять и рассказывать, если у человека просто диагноз. {))}

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
У меня эта херня просто в голове не укладывается. Новак, я подозреваю, что в ситуации в которой мы были, ты бы хрен на улицу выходил. Там за жратвой сгонять было опасно, т.к. уроды могли ёбнуть по башке и отнять сумку. Короче, смысла нет всё объяснять и рассказывать, если у человека просто диагноз. {))}

А в мене в голову не вкладається ситуація, коли на вулицях половина народу ходить з пістолетами і серед них купа таких відморожених, про яких Ви розповідали вище. І такі якраз першими і застосують зброю, бо у них гальм в голові нема.
Мені подобається підхід тих країн до питання вільного носіння КС, де діють жорсткі обмеження: Франція, Німеччина, Канада та ін. Там теж у всіх них "діагноз"?  ;)
Ну і повторюсь: "Якщо у людини є постійна потреба (бажання) носити з собою зброю, то щось не так або з цією людиною, або з суспільством, де вона живе". Тому хотів би жити в такій країні, де нема ніякої потреби носити при собі зброю.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
І такі якраз першими і застосують зброю, бо у них гальм в голові нема.
А от хрін там! У таких мерзот добре розвинений інстинкт самозбереження. Боятимуться вони витягувати зброю, побоюючись, що у відповідь їм миттєво прилетить, бо у піпла може бути такий самий пістолет.

Особисто я б не погрожував у відповідь на демонстрацію збої! Погрожувати відморозкам у ситуації, коли є загроза моєму чи моїх рідних життю/здоров'ю, або майну я вважаю недозволеною розкішшю: дістав зброю - стріляй. Може і посадять (а може і ні), зате точно лишусь (чи мої близькі) живий-здоровий і не пограбований!
Зі мною теж щось "не так", пане novak?

От ніколи нікому не бажаю "потрап ти в мою ситуацію", але цікаво було б узнати, як би Ви, пане novak, повели себе у Маріуполі під бомбами, в аналогічній з Юрою ситуації? Взивали б до совісті уродів, чи просили, чи просто махнули б рукою (вдарили по лівій щоці - підстав праву)? Я не під@обую, я просто щиро цікавлюсь: та невже за Вашою думкою, там був інший вихід із ситуації?!!! Адже тоді від наявності/справності машини залежалого його та його близьких життя. БУКВАЛЬНО! А якби у Юри зброї не було, чи вели б себе відморозки "чемно"?

"Якщо у людини є постійна потреба (бажання) носити з собою зброю, то щось не так або з цією людиною, або з суспільством, де вона живе".
Таки у нас із суспільством не все гаразд. Чи ні, все нормально? І особисто я не збираюсь чекати коли стане "гаразд".
До речі, у Штатах з людьми щось не так, чи з суспільством? А?

Хоча, таки ти, Юра, правий:
. Короче, смысла нет всё объяснять и рассказывать, если у человека просто диагноз.
{fp}

PS. Я то все скоріш для всіх інших писав, та висловлював свій погляд на проблему. Від Вас, пане novak, навряд чи діждусь адекватних відповідей, це звично.
« Останнє редагування: 01 Червня 2022, 11:02:58 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Від Вас, пане novak, навряд чи діждусь адекватних відповідей, це звично.
Відповіді були, Ви їх "не помітили". Можу повторити:
1. У Франції, Німеччині, Канаді та ін. країнах з жорсткими правилами володіння і, особливо(!) щодо вільного носіння зброї теж діагноз і вони там неадеквати?
Втретє згадую, коментарів досі не було))
2. Я не проти наявності зброї вдома і охорони своєї домівки - це було побачено?
3. Я б намагався не потрапити в ситуацію, яка сталася з Юрієм в Маріуполі і, чесно кажучи, здивований, що він там так довго перебував, якщо ще років 5 тому назад міг продати все, що можна, і виїхати в більш безпечну частину України. Я впевнений, що такі думки виникали в нього в голові і він їх аналізував, та відкинув. В нас, в Тернополі, немало людей, які виїхали з тих, прифронтових районів ще на самому початку війни (15 рік і пізніше), як тільки зрозуміли, що бойові дії легко можуть перейти туди, де вони живуть.
Тому: я б тікав, а не чекав поки буду сидіти під обстрілами і бомбардуваннями і боротися за сумку з харчами з мародерами. І з Маріуполя виїхав би відразу після початку війни, в перші ж дні.
Моя позиція неадекватна? Ну, якщо так, то у нас просто різний підхід до вирішення подібних ситуацій.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Моя Вам щира порада,тікайте з Тернополя, не чекайте. Ви ж прекрасно вже розумієте, що біда може прийти і в вашу оселю.
Шоб потім не опинитися все ж в ситуаціі Юрія...
З повагою!

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
маньяк, Ви не бачите різниці між Маріуполем і Тернополем?
Якщо не бачите, то шкода тратити час на пояснення різниці.
Якщо це така форма пожартувати, то звучить недоречно, особливо якщо згадати ті десятки тисяч жертв мирних людей, які могли виїхати з Маріуполя, але не виїхали, хоча загроза була в них "за парканом будинку".
Вони могли врятуватися, але...
Ну і тут інша тема для обговорення, помітили?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
на вулицях половина народу ходить з пістолетами і серед них купа таких відморожених
А з якого дива Ви вирішили, що цій "купі відморожених" видадуть дозвіл на придбання зброї?  {_07} Що вони пройдуть всі комісії, експертизи і здадуть екзамен?
Тобто "купа відморожених" буде з НЕЛЕГАЛЬНОЮ зброєю, і буде вона з нею завжди незалежно від законів, рішень і Вашого бажання. А та "половина народу" - у Вашому варіанті - з голими руками. Що краще? Невже Ваш варіант? {_07}

І дійсно - якого біса держава і Ви особисто ЗАБОРОНЯЄТЕ МЕНІ ЗАХИЩАТИ СВОЄ ЖИТТЯ?????
Особисто Ви - особисто мені. Дайте відповідь.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"