Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100118 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Fes, захищайте своє життя в межах, які визначені законодавством країни, де Ви проживаєте. Можете і перевищувати ці межі, але пам'ятайте про наслідки.
Я ж не забороняю Вам це робити, Ви сам собі хазяїн в цьому питанні.
Якщо існуючих можливостей Вам недостатньо і Ваше життя в небезпеці, яку неможливо усунути існуючими засобами, раджу змінити щось у своєму житті, бо нащо жити в умовах, де на Вас постійно чигає така небезпека, яка вимушує Вас до постійного носіння зброї і перебування насторожі?
Це мої поради, не сприймайте їх надто гостро.
Як я вже сказав вище, мені більше подобається підхід тих країн, які жорстко обмежують вільне носіння і застосування вогнепальної зброї. Я б хотів жити серед спокійних і врівноважених людей, які не носять зброю і не думають про неї, не перебувають у постійній тривозі за своє життя.
Моя думка полягає в тому, що в нашому суспільстві і, тим паче, за наших теперішніх умов (купа людей в поганому психічному стані, купа з ПТСР після бойових дій) носіння КС на вулицях і т.д. призведе до значного погіршення загальної ситуації і росту насильства та вбивств. Тоді дійсно доведеться думати про те, як захистити себе від купи неадекватів зі зброєю.
Ну а те, що неадекват спокійно отримає довідку з дозволом на придбання, я впевнений на 100% В даному випадку неадекват це не є психічно хвора людина на обліку в диспансері, а людина із схильністю до жорстокості, вибуховим характером, різкими перемінами в настрої, нападами гніву і т.п. Таких немало, особливо зараз, на жаль і їх кількість зростає.
« Останнє редагування: 01 Червня 2022, 09:36:11 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Ну а те, що неадекват спокійно отримає довідку з дозволом на придбання, я впевнений на 100% В даному випадку неадекват це не є психічно хвора людина на обліку в диспансері, а людина із схильністю до жорстокості, вибуховим характером, різкими перемінами в настрої, нападами гніву і т.п. Таких немало, особливо зараз.
А Ви в курсє дєла, що окрім довідки з диспансера треба ще свідоцтво дільничого поліцейського і двох сусідів? От про вибуховий характер і стане цілком ясно.
Втім бесіда з Вами як завжди безрезультатна - Ви АБСОЛЮТНИЙ НУЛЬ в темі, але з залізобетонними рекомендаціями для всієї країни... От з-за таких як Ви в нас і існує левова частка всіх наших бід і негараздів...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Fes, про цивілізовані країни, в яких діють суворі правила/обмеження щодо зберігання і носіння КС зброї таки нічого не буде?
Вони там всі "абсолютний нуль в цій темі"?
Франція, Канада, Німеччина, впевнений, що список можна продовжити.
На противагу цим країнам приходять на згадку усякі там Сомалі, Афганістан та подібні, де кожен справжній мужчина мусить мати АК і гордо ходити з ним по вулицях, демонструючи себе, щоб інші боялися.
Мені чомусь хочеться жити в країні типу Канади, а не в країні типу Сомалі. Ну чи, нехай вже в країні на зразок Польщі. Що там у Польщі з цим питанням?
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Lopar

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 587
  • Розташування: Киев
Пане Novaк, Ви самі дуже явно вказуєте що хочете жити в країнах типу Авганістану, південної Америки, Сомалі і т.д. саме в країнах де нема законодавства і системи контролю зброї...
Бо саме закон про володіння КС і деталі про видачу дозволів, та деталізація застосування і є оті самі цивілізовані країни по типу Канади, Франції, Німеччини....
А Ви активно пропагуєте незаконне володіння зброєю і повністю ховати зброю і застосовувати "зпід-поли", щоб ніхто не побачив.... і саме Ваша позиція стимулює незаконне володіння і застосування зброї.

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Lopar, повторю особисто для Вас, бо, бачу, Ви не читали моїх дописів, але критикуєте:
1. Я за такі правила і обмеження щодо КС (і взагалі вогнепальної зброї), які є в  цивілізованих країнах (Франції, Німеччині, Канаді) та ін, де ці правила є жорсткими і люди їх дотримуються.

2. Я не проти наявності зброї вдома для охорони своєї домівки.

3. Я проти того, щоб в Україні, в її теперішньому стані, приймали закони, які б дозволяли володіння і носіння КС зброї. Причини виклав вище.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
2Lopar - Плюс багато!!!
про цивілізовані країни, в яких діють суворі правила/обмеження щодо зберігання і носіння КС зброї таки нічого не буде?
А що Вас цікавить? В усіх цих країнах законослухняний громадянин МОЖЕ ОФІЦІЙНО ПРИДБАТИ КС. Чи для Вас це новина? Складно, довго, але - може!
В нас - снайперську гвинтівку, штурмову рушницю, карабін - будь ласка. КС - ніззя ніяк хоч трісни. Справедливо по-Вашому?
Франція, Канада, Німеччина, впевнений, що список можна продовжити
Та продовжуйте, хто проти  :) Швеція, Іспанія, Чехія, Австрія, Британія, Бельгія будуть в цьому списку? Чи тільки Китай та КНДР - там теж ніззя як і в нас. Тоді три вищеназваних Вами країни прийдеться викреслити  :)
В Польщі теж все ОК - там є Закон про зброю з 1999р (на відміну від нас) і він дозволяє придбання і носіння зброї, пістолети в т.ч.. В країнах Балтії  (Литва, Латвія, Естонія) - те ж саме.

Ви лукавите, шановний - Вам таки хочеться жити в Сомалі, де офіційно зброю ніззя, а левандос - будь ласка кожному бажаючому :)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Я проти того, щоб в Україні, в її теперішньому стані, приймали закони, які б дозволяли володіння і носіння КС зброї
Гуд! Не було Закону про зброю з першого Дня Незалежності - не треба його й зараз приймати, "и так сойдьот" )))
Хоча зброя на руках була, є і буде. Регулювати обіг? Та навіщо? Не на часі, теперішній стан не дозволяє.
Залізні логіка!  (_23) {_18}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Та нє. Ніхто Новака так і "недослухав".
Він за зброю обома руками насправді. Пише ж прямим текстом
Я не проти наявності зброї
Він просто хоче бути цивілізованим...
З повагою!

Online Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7352
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Відповіді були, Ви їх "не помітили".
Та ні, я всі Ваші відповіді помітив.
На кшталт: "Яка відстань від Києва до Тернополя?" - " Нащо Вам, там складна дорога, а від Одеси до Харкова 700 км".

Бо оце саме воно:
Я Вас що питав? Про Українське суспільство і Штати:
Таки у нас із суспільством не все гаразд. Чи ні, все нормально? І особисто я не збираюсь чекати коли стане "гаразд".
До речі, у Штатах з людьми щось не так, чи з суспільством? А?
На крайняк про себе особисто:
Може і посадять (а може і ні), зате точно лишусь (чи мої близькі) живий-здоровий і не пограбований!
Зі мною теж щось "не так", пане novak?
А Ви мені про Німеччину, Канаду та Францію.
Можу повторити:
1. У Франції, Німеччині, Канаді та ін. країнах з жорсткими правилами володіння і, особливо(!) щодо вільного носіння зброї теж діагноз і вони там неадеквати?
Втретє згадую, коментарів досі не було))
У Канаді, до речі, КС придбати можна. Нехай і без прихованого носіння. А ну нас -  fuk
До німецького суспільства нам ще рости і рости. Там поліцаї свято "блюдуть" спокій громадян. Там КС для носіння і не потрібен. У нас так?
Про Францію не знаю.

Я не пишу про емпіричного "сферичного коня у вакуумі", яким є Ваші слова про класне суспільство в Україні, в якому не потрібна зброя для самозахисту. Бо КС саме для самозахисту громадянинові і потрібен. Я пишу про українське суспільство зараз, коли під час війни, та після неї на вулицях буде повно криміналу, озброєного саме нелегальною зброєю, їм дозвіл не потрібен.

Дискусію з Вами закінчую. Бачу - відповіді Ваші, як звичайно: одні питання бачите, інші ігноруєте. Зручно... 8-)
Маю честь. =) Можете мені не відповідати.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Про Францію не знаю
Про Францію - там 4 категорії зброї, нас цікавить В:
Цитувати
Категорія B – зброя, для придбання якої потрібен спеціальний дозвіл
До цієї категорії належить вся зброя, загальна довжина якої не перевищує 47 см, включно з короткостволом та напівавтоматичними моделями з від’ємним магазином не менше ніж на три патрона. ....ліцензія видається лише на три роки, після чого треба наново пройти всі перевірки...

У Канаді, до речі, КС придбати можна. Нехай і без прихованого носіння
Можна. Приховане носіння дозволено в "дикій місцевості" за окремим дозволом.

Дискусію з Вами закінчую
Аналогічно, бо дійсно
відповіді Ваші, як звичайно: одні питання бачите, інші ігноруєте. Зручно
Сенс? Відповідати не треба  :)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Online Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7352
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
О, і в Канаді, і у Франції...

Пане novak, знаю дві охеренні країни, в яких заборонене придбання та носіння КС пересічному громадянину. І з суспільним "порядком там все впорядку" за довідкою місцевих МВС та урядів.  І населення там перебуває в цілковитому спокої за свою безпеку та життя. 8-)  {_11}
 Це рашися та Білорусь. Може Вам туди треба? Не буде ризику зустріти мене, неадеквата, схильного до жорстокості та з швидкою зміною настрою із пістолетом, який може просто так ногу прострелити...  {))}

PS. Тьфу, блін, зав'язався... Півтори години часу згаяв у майстерні. Пішов працювати. =)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Взагалі можна зробити один беззаперечний висновок - в усіх цивілізованих країнах світу законним чином придбати КС можна! Де простіше, де складніше, але можна скрізь!
Ну а з нашими недолугими опитуваннями момент тільки заплутується і завдяки невігласам в темі й має такі придуркуваті відсотки.
Як ставиться питання? Наприклад - "Ви за вільний продаж зброї?" (було не початку). Який, в біса, вільний? (_23) Хто й де заїкався про вільний? В жодному разі - ні, ні, й ні.
Далі простіше  - "Ви за продаж зброї населенню?", чи зараз в Дії "Як Ви ставитеся до володіння українцями зброєю?"
От навіщо цей ідіотизм? В країні мільйон вже володіє зброєю, на руках більше 1300000 стволів - це що, не відповідь? Чи, наприклад, 80% проти продажу й погано ставляться - хіба це означає якийсь результат?
Без усіляких опитувань і "народних думок" зрозуміло навіть далекому від теми - Закон про зброю в країні повинен бути! Якщо, звісно, зброя в країні є. А вона є, і цілком законна. То навіщо розводити балачки навколо зброї, і, ніби не помітно, обходити її важливу частку - КС?
Щось не бачив жодного опитування стосовно КС - пропустив? Чи, що ймовірніше, "народна думка" по цій позиції владу не цікавить, вона прийме рішення сама?
А головний аргумент - "суспільство не доросло" заслуговує миттєвого кулака в пику. Бо, блін, отримати автомати для самооборони без жодних дозволів і довідок таки доросло, а отримати дозвіл на КС з купою експертиз і перевірок - ні. Що це за подвійні стандарти? Чи коли припекло - то "народе, допоможи", а коли все тихо/мирно - пішов ти на хуй, народе, зі своїм бажанням захищатися? Так виходить, чи є якесь інше пояснення?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Nicola

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 441
  • Розташування: Харків
    • mail.ru
Потрібно для пана Новака і таких, як він, встановити податок втричі більший, ніж у інших громадян. А на отримані кошти наймати для них додаткових поліцейських, які будуть їх захищати, якщо вони цю відповідальність хочуть перекласти на інших...

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
в одному зі штатів США  саме так і зроблено на законодавчому рівні 'не хочеш мати зброю - плати податок'. Там до речі найнижчий рівень злочинності по країні..... 
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
В усіх цих країнах законослухняний громадянин МОЖЕ ОФІЦІЙНО ПРИДБАТИ КС. Чи для Вас це новина?
Егеж
Ви лукавите, шановний
В Польщі тільки у тому випадку, коли доведе, що його життю існує реальна загроза, факти підтверждено поліцією і т.д.
В Канаді аналогічно і при цьому має бути висновок поліції, що вона не може забезпечити охорону особи.

Про "дикі місця" - це в точку, носіть собі, але я говорив про ГРОМАДСЬКІ місця, вулиці, парки, сквери, про ГРОМАДСЬКИЙ транспорт і т.п.
То хто тут лукавить? Хто постійно пересмикує і намагається уникнути прямих відповідей ПО СУТІ?
А всього-навсього треба було визнати, що є цивілізовані країни (наголошую для тих, кого заклинило на Сомалі!))) в яких КС звичайним громадянам дуже важко придбати КС і він заборонений для прихованого носіння.
Я ЗА те, щоб в Україні теж були жорсткі правила, як і в таких країнах.
Я ПРОТИ того, щоб в нас на вулицях була купа людей зі зброєю на руках, відкрито і приховано розсованою по кишенях і кобурах і висловив свої аргументи щодо цього. Тобто я за прийняття законодавства, але в жорсткому варіанті, як у вказаних вище цивілізованих країнах.
« Останнє редагування: 01 Червня 2022, 15:25:39 від novak »
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Вибачте, але тепер Ви не тільки лукавите, а відверто брешете і перекручуєте існуюче (втім з Вас станеться - не в перше)
І в Канаді, і в Польщі існує Закон про зброю, стосовно якого кожний громадянин може придбати КС
Нюанси? Звісно є, але кожен може!
В нас нема Закону про зброю, приймуть? Нехай приймуть такий, по якому кожний наш громадянин також зможе придбати КС. З купою нюансів, без питань, але нехай можливість придбати також буде прописана в Законі.
Назараз Закону нема, всі стволи (від КС до гранатомету) населення з одного боку може мати, з іншого ні. На підставі якого законодавчого акту я маю штурмову рушницю з дозволом МВС (простроченим, правда, але то моя проблема)? І на підставі якого законодавчого акту я не можу мати "Муху"?
Все вирішує МВС? Кому можна, кому ніззя? А що таке це МВС? Хіба в його владі визначати межі свободи громадян?  {_07} Краще б новаків оберігали - тоді в інших і аргументів поменшало б...

ЗІ - "дикі місця" це не моя придумка, це фраза (визначення) з Закону Канади, освідчений Ви наш в збройовому питанні ;)

ЗІЗІ - пане Владе - може Вас забанити на деякий час щоб Ви не несли маячню в питанні, в якому зовсім не розумієтеся і не збивали з пантелику читачив?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Довелося таки пошукати і витягнути дані.
Отже, по країнах, де встановлено правила, які мені до вподоби:
КАНАДА
Цитувати
Двумя основными причинами владения огнестрельным оружием являются стрельба по мишеням и охота. Ношение огнестрельного оружия для самообороны от угроз со стороны человека запрещено, но для защиты от диких животных можно получить «разрешение на ношение в дикой местности».[153]
ШВЕЦИЯ
Цитувати
Самооборона с огнестрельным оружием, как и ношение, вообще запрещена. Разрешение на ношение оружия может быть выдано полицией при очень особых обстоятельствах, таких как непосредственная и доказанная угроза жизни.
СЕРБИЯ
Цитувати
Наличие разрешения на владение огнестрельным оружием само по себе не позволяет владельцу носить огнестрельное оружие где-либо вне дома, независимо от того, скрыто оно или нет. Владелец может перевозить свое огнестрельное оружие в любое время при условии, что оно не заряжено. Разрешение на скрытое ношение пистолетов требует доказательства непосредственной угрозы, и полиция принимает окончательное решение. Поэтому разрешения на скрытое ношение получить трудно.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Ви знущаєтесь? Це для кого писано?
І в Канаді, і в Польщі існує Закон про зброю, стосовно якого кожний громадянин може придбати КС
(Стосовно інших країн - також)
До чого ці викладки? Місцеві нюанси? Ніхто не проти наших нюансів, але ПРАВО МАЄ БУТИ ПРОПИСАНО В ЗАКОНІ.
Ще одна латуха як вище - таки буде бан. Не ображайтесь - Ваше "навкруги" та "біля теми, але не по темі" вже в печінках...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
Фес, мушу ще раз наголосити (вже не знаю якими буквами писати))
1. я ЗА (ЗА, чуєте?) можливість придбання і тримання ВДОМА (чистити, любуватися, пилинки здувати))) В тир перевозити в РОЗРЯДЖЕНОМУ вигляді також.
але
2. я ПРОТИ НОСІННЯ (відкритого чи прихованого) КС зброї в людних місцях, в громадських місцях, в транспорті і т.д. Носіння в спорядженому стані, готового до використання. Я вказував це НЕОДНОРАЗОВО і не моя провина, що Ви цього не читаєте, натомість погрожуєте банами направо і наліво.
Баньте, раз у Вас нема інших аргументів, набридло Ваше ставлення, чесно.
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
То напишіть простіше - я ЗА закон володіння зброєю. Крапка.
Всі інші викрутаси в темі, скажімо так не по темі!
Бо тут обговорюється не сам закон та його текст. А важливість існування закону, як такового.
Не повна заборона, а наявність права.
З повагою!

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
маньяк, закон без деталей - це як?
Якщо в законі про володіння КС буде прописано дозвіл на носіння (відкрите і приховане) в т.ч. в спорядженому стані, в громадських місцях, транспорті і т.д. то я ПРОТИ такого закону. Більш того, я за те, щоб було прописано як в Канаді і Швеції, що використання вогнепальної зброї (і КС в т.ч.) для самозахисту проти людей ЗАБОРОНЕНО.
Тому, вся суть в оцих "нюансах".
А якщо комусь сверблять руки в тирі стріляти - будь-ласка, купуй, зберігай вдома в сейфі, перевозь розрядженим, стріляй собі в тирі до упаду (патрони мають бути недешеві, як прихований податок) і відвозь додому, ховай в сейф, і так по колу. Аби домашні були згодні))
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Ви проти Закону, чи як в Канаді???
Визначтесь вже.
Сто раз вже казали - у нас немає Закону!
Він має бути, чи ні.
Просто одним словом...
З повагою!

Offline novak

  • Будемо жити!
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1332
  • Розташування: Тернопіль
  • Головне - не проспати своє життя.
маньяк, давно відповів, мінімум тричі: я ЗА закон, з жорсткими правилами (як в Канаді, Швеції і т.п.)
Ніколи не здавайся! Вихід завжди є!

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Ну той годі вже, зупиніться (Астанавітесь)...
З повагою!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
я ЗА (ЗА, чуєте?) можливість придбання
відповів, мінімум тричі: я ЗА закон
Тричі?  {_07} Щось я й однієї відповіді не знайшов... Передивився всі пости Новака в цій темі - їх тут 20, вперше вліз з Ответ #596 (почитайте що він там понаписував) слів "я за Закон", "за можливість"  ЖОДНОГО разу не зустрів окрім двох наведених - все про "як", та "кому/де", про неврівноважених громадян, про суспільство не доросло та про цивілізовані країни, де теж геть повз. Тобто - знов брехня.
Баньте, раз у Вас нема інших аргументів, набридло Ваше ставлення, чесно.
В мене нема й не було інших аргументів проти Ваших опусів навколо, а не по суті. Я декілька раз намагався Вас направити в тему - Ви знов навкруги.
Так, мені теж набридло таке ставлення. У Вас просто нема совісті так насилувати тему і випробувати терпець мій і оточуючих. Спробуйте ще що небудь написати не по темі (читайте назву), не по суті - таки буде бан. Надовго. Це останнє попередження.
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"