Автор Тема: Голосування й коментарі - пояснення  (Прочитано 5408 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #100 : 21 Травня 2019, 13:20:27 »
Мдя...

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #101 : 21 Травня 2019, 13:23:07 »
До речі, у Вас вистачить сміливості відповісти на запитання
Ні, ну я всерйоз запитую: така робота буде вважатися виготовленням власного ножа?
Вистачить. 8-) Я взагалі-то не дуже лякливий...
По суті питання: можливо. Чому така моя відповідь читайте нижче.
Щоб розуміти відразу об'єм праці, вкладеної кожним із учасників: отой тільки накладки зробив, на клинок уваги не звертаємо, а отой весь ніж сам зробив, тому оцінюємо і клинок і руків'я і загальний вигляд.
У нас конкурс на оцінку об'єму праці, чи конкурс ножів? (_19)
Ви з погодитеся, що готовий клинок під накладний монтаж взагалі дуже звужує подальші можливочті, бо форма вже задана.
Абсолютно не згоден!
Для прикладу про фултанг, раз Ви про нього заговорили.
1. Будь-яку форму фултангового клинка (і його руків'я) можна відкорегувати. Міліметр там, пару мм в другому місці, ще пару мм в третьому, збільшити/зменшити радіус/кут і т.д. і т.п.
2. На руків'ї фултангу одної форми запросто можна розмістити мінімум десяток видів накладок, які відрізнятимуться за формою та розмірами, я вже не кажу про комбінування кольорів.
3. Комбінування першого та другого чинників дозволяє отримати не менше трьох-чотирьох десятків ножів з одного базового бланку. І деякі будуть дуже відрізнятися один-від одного.
Це зветься розробка дизайну ножа.
І саме це (а не кількість людино-годин маслання напилком) і оцінює даний конкурс. 8-)
______________________________________________________________________
Зазвичай це не робится за годину. Буває, що і за місяць не робиться... Треба щоб "натхнення" прийшло. Я не сміюсь, саме так і є. Буває, що місяць малюєш-малюєш, а воно все не те... А потім РАЗ - і все "склалось" до купи за пів-годинки.
Після завершення конкурсу можу це зробити  "на спор", як буде бажання та натхнення. :)
______________________________________________________________________
На питання я відповів. Далі лиш читатиму. Крапка. =)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #102 : 21 Травня 2019, 13:40:26 »
бо саме ти запропонував мені так зробити,
Не запропонував, а спитав, чого Ви так не зробили, якщо запідозрили у цьому інших і воно "пройшло". Це різні речі.
Вас же запрошували взяти участь в конкурсі. Чого ж так не зробили? Там роботи на 2 години  ;)

своє хамство, свою невихованість у Вас сміливості теж же ж не має?
Є. Я визнаю. Я невиховане хамло. І взагалі, можливо, мудак. Але вмію тримати себе в руках. І модераторство мені дали не для того щоб я сраки матюки підтирав за дорослими дядьками. А в інших цілях. Так що це - прецендент.
 
О, хлопче, та ти просто хам.
Так, можливо це правда. Але, крім всього, звик тримати своє слово.

Добре подумайте, перед тим, як писати наступне повідомлення. Без образ.

Пане novak, охолоньте трохи кілька днів. Уважно перечитайте тему. Якщо питання справді серйозні - вони, як правило, задаються без емоцій. Пункт правил, по якому Вам видано червону картку, можете вибрати особисто.  bnd

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #103 : 21 Травня 2019, 13:50:31 »
 {_11} ((()))

Offline lenpeh

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2309
  • Розташування: г.Сумы
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #104 : 21 Травня 2019, 13:55:31 »
    Новак,
я долго молчал, НО,это Вам задали два вопроса на которые Вы ответили своим. Вам никто не будет отвечать до тех пор пока не научитесь отвечать Вы. По поводу клинка и накладок, покажите хотя бы один свой нож с накладным монтажем. Сделаете - может быть продолжим разговор. Хотя вряд ли, я б на месте модераторов за ВАШЕ хамство отправил бы в избу-читальню на месяц (ИМХО за неделю не дойдёт).

Offline MACH1

  • Михайло
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1061
  • Розташування: Одесса
  • Qirim - Україна!
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #105 : 21 Травня 2019, 15:08:30 »
novak, охолоньте... Уважно перечитайте тему.
Ви що, показились там усi?! {^shock} "не чiпайте iнтiлiгента"©! {wh}
"...подают хромым и нищим и не подают философам, - хромыми и нищими они еще могут стать, а мудрецами никогда."©

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #106 : 21 Травня 2019, 15:28:01 »
Міша, а шо такоє?  {))}

Offline MACH1

  • Михайло
  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1061
  • Розташування: Одесса
  • Qirim - Україна!
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #107 : 21 Травня 2019, 18:28:59 »
В истории были всякие "святые": юродивые, "священные коровы", обиженные, "просветлённые" и т. п., выбирай, кому какие нравятся. На них обижаться не принято, как впрочем и принимать их всерьёз.
https://youtu.be/fHlc6dEA04Y
"...подают хромым и нищим и не подают философам, - хромыми и нищими они еще могут стать, а мудрецами никогда."©

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #108 : 21 Травня 2019, 18:43:26 »
Дядьки, а слабО це чудо просто ігнорити? Я не так давно теж на нього зірвався, вивалив на форумі купу матюків. А воно ж тільки того і чекає, лазить поміж люди і лізе в залупу, аби хтось обматюкав  і від того оргазмує  {))}
Забийте на нього колективно, поставте в ігнор - і через пару місяців воно саме з форуму злиняє  8-) Воно - класичний троль. До ножової тематики воно жодного стосунку не має, руки ростуть з гузна, сам толкового ніколи нічого не робив. В барахолці особо не бізнесменствує. Мета знаходження на форумі - звичайний тролізм, себто енергетичний вампіризм. Воно вам треба?   {sm}
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline Воля

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7488
  • Розташування: Глухів
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #109 : 21 Травня 2019, 18:44:38 »
Тут про конкурс. Про Новака- нову тему.

Offline Oliver

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4514
  • Розташування: Буковина. Вижниця
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #110 : 21 Травня 2019, 18:49:12 »
Так, тут про конкурс, але і цю тему загадити воно вже встигло.
Я б просив Сергія (seraotzt) почистити тему.
З повагою, Олег.
Мій блог - http://oliverua.blogspot.com/

Offline seraotzt

  • Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 3401
  • Розташування: Одесса
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #111 : 21 Травня 2019, 19:25:19 »
Завтра почищу, як до компа доберусь. Або хто з модерів підсобить  {con}

Offline Dima_atopol

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 917
  • Розташування: Украина, Киев
  • Ножи НЕ делаю.
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #112 : 21 Травня 2019, 22:01:04 »
Дядьки, а слабО це чудо просто ігнорити? Я не так давно теж на нього зірвався, вивалив на форумі купу матюків. А воно ж тільки того і чекає, лазить поміж люди і лізе в залупу, аби хтось обматюкав  і від того оргазмує  {))}
Забийте на нього колективно, поставте в ігнор - і через пару місяців воно саме з форуму злиняє  8-) Воно - класичний троль. До ножової тематики воно жодного стосунку не має, руки ростуть з гузна, сам толкового ніколи нічого не робив. В барахолці особо не бізнесменствує. Мета знаходження на форумі - звичайний тролізм, себто енергетичний вампіризм. Воно вам треба?   {sm}
Олеже, тримаюсь..., але ж воно лізе в усі дірки.  :D

Offline Wowan m

  • Участник
  • *
  • Повідомлень: 75
  • Розташування: Хмельницький
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #113 : 21 Травня 2019, 22:31:48 »
А вiн (novak) частково правий. I  дивно що проти нього виступають поважнi форумчани i майстри. Нiби не розумiють про що вiн говорить. Чоловiк говорить про те що у конкурсi брали участь далеко не новачки.

Offline Mopo3

  • Новичок
  • Повідомлень: 36
  • Розташування: г.Харьков
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #114 : 21 Травня 2019, 22:48:00 »
Внимательно прочитайте условия конкурса и удивитесь.В конкурсе участвуют люди у которых не более 10 работ показанных на это ресурсе.

Offline papay

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 685
  • Розташування: Черкассы
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #115 : 21 Травня 2019, 22:58:15 »
 Дивна думка що якщо новачок в ножоробстві то ніж має бути кривим та неприглядним. А навики роботи руками в будь якій іньший сфері чому до уваги не приймаються , і за прикладами далеко ходити не треба , відразу згадую перший ніж який зробив та показав Oliver .

Offline Vorias

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 314
  • Розташування: Гостомель
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #116 : 21 Травня 2019, 23:06:56 »
Це зрозуміло,  але,  як можна,  якими критеріями визначити рівень учасника у виготовленні ножів, це приблизно як вимагати визначити,  що треба зробити,  щоб ніж був авторським,  вкрутити зтяжки ,  чи намотати  паракорд ? Умови були одні для всіх,  не впевнений у своїй слесарці,  то купи готовий клин і збери ніж,  що не так? Хтось побачив,  що слюсарка 07/3 дуже крута і робив не Новачок,  і що?  Так ніж зібраний добре,  чи  відслюсарений клин  це гарантія успіху?, далеко ні,  і тут є тому приклади. Взагалі,  на мою думку, прийти і перепаскудити  нормальну справу, до якої не приклав зусиль це хамство... Доречі ніхто не сказав,  що прохання,  чи пропозиції не будуть враховані вподальшому,  можна ж їх було якось    цивілізовано  озвучити,  без претензій до заздалегідь запропонованого та визначеного порядку проведення заходу...
P. S. 02/3 дуже сподобався {_11}

Offline Punia

  • Маю ключ та замок не знайду
  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 331
  • Розташування: Київ
  • Хоббі як життя
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #117 : 22 Травня 2019, 00:12:03 »
ніхто не сказав,  що прохання,  чи пропозиції не будуть враховані вподальшому,  можна ж їх було якось    цивілізовано  озвучити,  без претензій до заздалегідь запропонованого та визначеного порядку проведення заходу
Перечитайте мій коментар на першій сторінці цієї теми. Як Я розумію, з цього все почалось (можливо тягну на себе ковдру (= ) і тицьніть мені пальцем - де то було не цивілізовано і з притензіями. Запропонував, на майбутне, вкладати в опис більше інформації, а мені палицею по морді {beat}  {sm} ну таке. Після третього розяснення в мене вже закінчились нормальні слова, тому вирішив помовчати. Запевняю Вас, що ніяких змін в подальшому небуде.
Ніхто не буде змінювати в проведенні цього конкретного конкурсу - НІЧОГО. Ніяких: "а давайте так, а може так, а чого в того так, а той мені піську показував."
 Не хочете приймати участь, вважаєте умови несправедливими, вважаєте конкурсантів нечесними а ножі не саморобними - створюйте власний конкурс, з власними умовами, і там придумуйте хоч що захочете.
{))}
Стрибнути б ...

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Голосування й коментарі - пояснення
« Reply #118 : 22 Травня 2019, 06:44:46 »
В мене також закінчились слова, пояснення, приклади і порівняння - тому тему чистити не буду, а просто заблокую.
П'ять сторінок сперечань і срачу - то вже занадто...
Дуже дякую всім за обговорення правил, мого хибного погляду що на ніж, що на борщ, за незрозумілі висновки що "так і далі буде" (багаторазово висловленні пропозиції про про створення інших конкурсів з будь-якими правилами на смак організатора отримали "всенародну підтримку"  {))}) і за все інше, про що тут було говорено.
Усьо, досить.
« Останнє редагування: 25 Травня 2019, 08:37:37 від Fes »
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"