Автор Тема: Рамочный нож.  (Прочитано 22805 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Рамочный нож.
« Reply #50 : 25 Січня 2018, 08:58:29 »
З тиждень тому товариш показував рамочник. Знайшов десь в "закромах" при черговому перебиранні хламу. Покрутив я в руках. Мені сподобалось до тримтіння в руках, та віджати не вийшло - каже пам'ять.
ТТХ - в складеному вигляді 8х8х90, рамки фрезеровані (от народу на підприємстві робити було нічого....), вісі, я так зрозумів, запресовані і заполіровані, клинок в рамках зроблено діагонально, тому десь 11мм в ширину. Клинок - 80х11х2.2 , спуски майже від обуху. На рамках знято фаски і в результаті лежить в руці досить комфортно. Всі розміри плюс-мінус, бо не міряв, покрутив в руках півхвилини. Буду його бачити - вициганю на фотосесію.
Більший розмір в руках уявляється з трудом, та от такий маціпуній в кишені - клас.

Offline YVM

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 2873
  • Розташування: Киев
Re: Рамочный нож.
« Reply #51 : 25 Січня 2018, 09:30:35 »
Нож приведенный в сообщении №25 делал Олег Лещук (LOM).

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Re: Рамочный нож.
« Reply #52 : 25 Січня 2018, 18:14:01 »
Ну можливо Вас зацікавить......Балісонг
Извините, но ....ни пиетета, ни интереса я к ножам подобного типа не испытываю. Такие ножи в приличной компании даже просто из кармана вынимать как-то ....стыдно...что-ли.... Это лично моё мнение. Если вдруг обидел - приношу извинения  {tnx}
На встрече показывали простой плоский китайский ножик - море удовольствия от его внешнего вида. Но не думаю что его владелец променяет его на балисонг даже самый крутой. Как я понял - это уже эстетика.....

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Re: Рамочный нож.
« Reply #53 : 30 Січня 2018, 13:09:29 »
Ну це нальот бандитських фільмів :). Чисто субєктивно - балісонг набагато прикольніше фліпера. В мене дома в столі лежить. А в компанії да, сміються, противники блін філіпінської культури. А потім по одному підходять просять погратись.  :D

Offline break

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2044
  • Розташування: Київ, передмістя
  • Поки сонце зiйде - роса очi виїсть(с)
Re: Рамочный нож.
« Reply #54 : 30 Січня 2018, 14:01:06 »
різницю між "погратись" і "користуватись" самі розумієте?
А так погратись - я б теж попросив в руках покрутити якийсь "ельфійський" меч по мотивам збоченого фентезі. Хвилин 5 від сили.

Offline tericon

  • Местный
  • ****
  • Повідомлень: 928
  • Розташування: Чернівці
Re: Рамочный нож.
« Reply #55 : 01 Лютого 2018, 12:29:34 »
Ну з приводу користуватись - то точно зручніше аніж з 2 ма рамками.