Автор Тема: Зареєстровано законопроект "Про вогнепальну зброю цивільного призначення".  (Прочитано 100134 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Григорович, війна ще не закінчилася, нікого банити не можна.
А якщо у справі... я голосував проти,і не тому, що я проти зброї як такої. Поки що я не побачу в Конституції, прописане чорним по білому про захист власного життя, захист приватної власності та території, де, коли, за яких обставин і як, я маю право застосувати зброю – я голосуватиму проти.
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
"....Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань."
ст. 27 Конституціі України.
Наче чорним по білому...
Шукати як то прописано в інших конституціях?


З повагою!

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
От так і голосуємо... на власних вподобаннях навіть не поцікавившись де про що написано...
Ні Кірілл Ви саме проти зброї....
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline gogakot

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1031
  • Розташування: Днепропетровск
Когда я начинаю слышать высказывания о вреде короткоствола и его ношения, я всегда вспоминаю уже давнюю новость из Техаса
https://eto314.com/society/2019/12/30/prihozhane-tserkvi-v-shtate-tehas-ostanovili-zachinshhika-massovoj-strelby/21552/

Если кратко - неизвестный пытался начать массовую стрельбу в церкви, убил одного из прихожан, тяжело ранил другого, но двое других прихожин достали свое оружие и застрелили нападавшего.
Я за Бога и за то, как его заповеди чтят в Техасе!

Offline маньяк

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3598
  • Розташування: г.Киев
Дика країна, не цивілізовані люди. До бога та зі зброєю, не по божому...
З повагою!

Offline влад-ч

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3782
  • Розташування: Чернигов
  • 063 71-68-263
Це явно не церква Новака   :D

Offline ukt

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2106
  • Розташування: днепр
Вогнепальна або самокат? Выбор очевиден-

По теме- имхо короткое для обычных людей разрешат не в этой эпохе. А для не обычных людей- оно и так в доступности.
По поводу- "мати зброю і вільно носити її, тим паче в прихованому вигляді і готовою до негайного застосування - це різні речі." -для самообороны только и имеет смысл скрытое ношение с возможностью максимально быстрого применения. Исключение разве что именно дома- но там и с длинным можно если припечёт.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Эпохи сейчас меняются значительно быстрее чем думалось раньше.... ;)
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Для захисту власного будинку в українця має бути зброя, - Монастирський Джерело: https://censor.net/ua/n3345548
Цитувати
Українці "здали іспит" на відповідальне володіння зброєю, захищаючи Україну з моменту вторгнення Росії.

Про це заявив глава МВС Денис Монастирський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Наші громадяни витримали тест на володіння зброєю, починаючи з 24 лютого у масовому форматі, оскільки було роздано десятки тисяч одиниць зброї", - зазначив міністр, коментуючи результати опитування в "Дії".

За словами Монастирського, опитування в "Дії" щодо зброї лише засвідчило зміну ставлення людей до питання обігу зброї. Міністр нагадав, що рік тому проводилося соцопитування, і тоді воно показало, що лише третина громадян вважає за можливе володіння зброєю для власного захисту.

"Сьогодні ситуація повністю змінилася: дві третини громадян вважають себе за можливі відповідальними власниками зброї", - додав глава міністерства.

Він наголосив, що "іспит" на відповідальне володіння зброєю складено.

"Сьогодні більшість відповідальних власників зброї перебувають на фронті, захищають наші міста… Це найбільше "опитування", яке могло бути", - наголосив глава МВС.

"Ми переконані, що парламентарі внесуть відповідні зміни у другому читанні. Коли буде розгляд цього законопроєкту - поки я не можу сказати, це питання до парламентарів. Але те, що концепція володіння зброєю має бути іншою, що це має бути врегульовано на рівні закону про обіг зброї - це однозначно. Ми розуміємо, і моя особиста позиція в тому, що для захисту власного будинку в українця має бути зброя", - підсумував Монастирський.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Днями той же Монастирський (а хто інакше?) нагородив іменною зброєю Колю Котлету, Колю-Оболоньского в ефірі відомого як Коля Тищенко. ЗА ЩО???? Це падло з початку війни сиділо глибоко в Закарпатті і жерло безкоштовні обіди як біженець! За що цю велюрову тварюку так відзначили, і чим? Тим, що пересічному громадянину недоступно навіть теоретично.
Так от я звертаюсь до тих, хто проти КС - ви й надалі хочете відчувати себе другим сортом? Ви й надалі хочете обмежень громадянських свобод за волею МВС? МВС, яке повинно СЛУЖИТИ народу України, а не забороняти що заманеться? Ви за поліцейську державу? Так скажіть це прямо і відверто, а не вигадуючи неврівноважених, пришелепуватих з пістолетами наголо, які стріляють направо й наліво...
Як вас бентежить те, що в мене є рушниця? Здається ніяк - за майже 30 років володіння я й натяку не бачив. Чому вас так бентежить те, що в мене може бути пістолет? Ась? Навіть якщо я його в кишені буду носити кожен день - це вас дуже стурбує?
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Новак   на улицу перестанет выходить. {))}

Online John

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 2438
  • Розташування: Заставки Красилів Хмельницький
  • люблю любити
  Ні. Ні. Він переїде в Швецію.
Не потрібно побоюватися кінця свого життя, потрібно боятися того, що воно так ніколи і не почнеться.

Offline joker-av

  • Старожил
  • ******
  • Повідомлень: 1842
  • Розташування: Ровно
  • Кто понял жизнь, тот не спешит...

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
І на доачу....Який закон про зброю збираються прийняти зелені сифилітики:
https://www.youtube.com/watch?v=s-FmLdx7SmQ&ab_channel=%D0%97%D0%91%D0%A0%D0%9E%D0%99%D0%9E%D0%92%D0%98%D0%99%D0%9B%D0%9E%D0%91%D0%86%D0%A1%D0%A2

Прошу дуже уважно прослухати, та розповсюдити.

Offline Юрий

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 8767
  • Розташування: Мариуполь
Кончені. Не буде нічого гарного в країні.
« Останнє редагування: 14 Січня 2024, 21:05:03 від Юрий »

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Кончені
Це дуже-дуже м'яко сказано......Ці підори намагаються позбавити людей і тих можливостей стосовно володіння зброєю, що давала 427 інструкція......Отже: раби не мають права володіти зброєю. Раби зобов'язані віддавати свої життя за статки "білої кістки". Ну, подивимось.......

Offline Паганель

  • Андрій
  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 3228
  • Розташування: Кременчук
 Ось продовження :ШМИГАЛЬ: Ми ЗМІНЮЄМО СТАНДАРТИ БЕЗПЕКИ для українців.
 Тут мікс як ще розпиляти грошенят і відвертої зради.
In me omnis spes mihi est

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Хлопці, чого ви лаєтеся. А головне – на кого. Це всі ці ухвали від нашого з вами імені. Чи забули? Верховна Рада яка стоїть у Конституції попереду нас, вигадує закони від мого імені, від Григоровича, Миколи-2, Швейка,Новака... То який сенс когось голосно х&ями крити? Що зміниться?
Що МИ можемо змінити? На що МИ можемо вплинути? Нічого і ні на що . Від слова "взагалі".
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Це всі ці ухвали від нашого з вами імені.
Ні-ні..... {_17}  Ні в якому разі від мого імені. Я такого дозволу цим ушльопкам не давав, бо завжди був, є і буду противником цієї влади. Дякувати треба тим 78%, хто голосував за них.
На що МИ можемо вплинути?
Що можна зробити? Переобрати цю владу. А якщо будуть опиратися - то по пи.....ді мішалкою і в смітник.

Offline Kirill66

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 564
  • Розташування: Донецк-Краматорск
  • Слушать и слышать вещи разные.
Коль,а ось із цим що робити? Це вже назавжди. Сокирою не вирубаєш.
.."Верховна Рада України від імені Українського народу ..."
"Трубка табака, выкуренная натощак в сырое и дождливое утро, составит быстрое и единственное лекарство от всех болезней".
"Наставления к сохранению здоровья".Англия.1613год.

Англичане говорят,приоритеты могут меняться от характера жены, породистости коня и качества трубки

Offline Metrolog

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 7838
  • Розташування: Odessa
  • http://2knife.com/users/metrolog
Що можна зробити? Переобрати цю владу
"Это же он сказал: давайте этого родавца заменим другим, будет лучше. Честное слово, он так сказал"... М. Жванецкий.
с уважением. Metrolog.

Offline Николай-2

  • Эксперт
  • *******
  • Повідомлень: 4871
  • Розташування: г. Киев
Коль,а ось із цим що робити?
Так, а хто заважає видалити цей напис і написати так, як вигідно народу, а не купці злодюг? Є всеукраїнський референдум, на який треба винести цю правку.
"Від імені" - означає, що народ вирішив, в ВР оформила це рішення у вигляді закону, тобто так, як це зроблено у будь-якій європейскій конституції. Якщо парламент, або інший обраний на певний термін орган влади (в нашому випадку верховна рада) і приймає якійсь закон, то цей закон повинен діяти на користь народу, а не проти народу. І це стосується не тільки закона про зброю. Ти почитай, що вони наголосували про мобілізацію. А на якій підставі, якейсь чмо стефанчук, забороняє Залужному виїхати на зустріч з представниками НАТО?  Ця влада на чолі з припіздентом себе так дискредитувала, як ніяка інша.

будет лучше
Можливо....але в будь-якому випадку гірше ніж є зараз не буде.