Ножі форуму > Конкурси / змагання

По многочисленным заявкам - UrbanФікс :)

(1/15) > >>

ja)d.:
До участі у конкурсі допускаються ножі, що відповідають ідеї конкурсу — ножі, з фіксованим клинком, які можна користувати як повсякденний ріжучий інструмент, носити з собою, при цьому зручно дістати (так наче фолдер з кишені) щоб відрізати той же скотч чи край упаковки — тобто про піхви і спосіб носіння теж подумайте ))


Ножі повинні бути вперше продемонстровані на конкурсі.


Конкурс вважається недійсним, якщо до участі подано менше п'яти робіт.


Для голосування раджу не просто дивитися на ніж і вирішувати для себе — подобається чи ні, а дивитися на нього і думати — зручно таку штуку використовувати в якості EDC ножа і, значить, тягати з собою, чи ні і легше дістати ключі з кишені, щоб скотч обірвати, аніж лізти за цим ножем.Час проведення: 22.10.2012-31.01.2013.

Подача робіт включно до 31.01.2013.

На подані роботи вказувати розміри і матеріали.

Вимоги до фотографій:
Намагайтеся робити читкі знімки, при ясній погоді, щоб можна було все розгледіти. Ракурси і форму подачі дивіться в цій темі http://www.knife.com.ua/forum/index.php?topic=13596.0
Уникайте тіней, що можуть заважати оцінити геометрію. Фон краще в тонах, які будуть відрізнятися від кольорів матеріалів — чудово працює світло синій фон, відносно темні кремові фони (якщо немає кремових деталей). Уникайте червоного, оранжевого, жовтого, світло-зеленого.
Знімки подавати не менше 1000 пікселей по горизонталі, при цьому, щоб ніж займав не менше 80% простору по горизонталі. Хто не вміє, присилайте як вийшло з під фотоапарата — зробимо як треба.
Всі знімки присилати на мій імейл (дивіться в профілі).Для бажаючих підтримати призовий фонд номер карти (в привати повідомляти про поповнення): .

Хто хоче підтримати призовий фонд не грошами, пишіть в приват :)


Обговорення конкурсу в цій темі

Юрий:
Лед тронулся.  :) Тема очень интересная. Я может к этому времени и клинок сам выстругаю.  :D

Oliver:
 {_11} {_11} {_11} Що небудь зварганю.

Al.P:
2 ja)d- а що- ніяких технічних умов чи обмежень не буде?
Наприклад- довжина "від- до", з піхвами чи ні, примірний ескіз, загальна концепція тощо... {sm}

Юрий:
Саня,  ja)d все ясно изложил:
--- Цитата: ja)d. від 21 Жовтень 2012, 19:13:51 ---ножі, з фіксованим клинком, які можна користувати як повсякденний ріжучий інструмент, носити з собою, при цьому зручно дістати (так наче фолдер з кишені) щоб відрізати той же скотч чи край упаковки — тобто про піхви і спосіб носіння теж подумайте
--- End quote ---

--- Цитата: ja)d. від 21 Жовтень 2012, 19:13:51 --- дивитися на нього і думати — зручно таку штуку використовувати в якості EDC ножа і, значить, тягати з собою, чи ні і легше дістати ключі з кишені, щоб скотч обірвати, аніж лізти за цим ножем
--- End quote ---
О каких тех. условиях речь?

--- Цитата: Al.P від 21 Жовтень 2012, 19:29:40 --- примірний ескіз
--- End quote ---
Ну это ты вааще загнул.  :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version