12
« Остання відповідь від lenpeh 09 Червня 2026, 20:43:45 »
Ігорю Григоровичу! Щиро вітаю Вас зі святом. Бажаю здоров'я, здоров'я і ще раз здоров'я, дякую що долучили мене до ножової справи, привчили нас ножовій культурі і спілкуванню. Нехай зараз у мене нема часу робити ножі, але, все одно, я особисто, виніс для себе дуже багато зі створеного Вами сайту і спілкування тут. Дякую з всі Ваші зауваження. За Вашу державницьку позицію і просування України серед нас. Сподіваюсь зустрітись і особисто висловити подяку. Війна перенесла наші зустрічі, але не віддалила нас. Ще раз дякую. Завдяки Вам у мене є багато однодумців. Навіть за кордоном. Знаю що звернувшись завжди отримаю пораду і посильну, пробачте не знаю як правильно, допомогу. Дякую.