Автор Тема: Участник №1  (Прочитано 5160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37765
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Участник №1
« : 03 Листопада 2007, 20:57:52 »
Вот и первый претендент: Участник № 1, кинжал

Клинок - дамаск












"Я зранку випив самогону - бо в світі справедливості нема.."