Автор Тема: Участник №3  (Прочитано 4576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37765
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Участник №3
« : 03 Листопада 2007, 20:59:30 »
Участник № 3

Клинок дамаск












"Я зранку випив самогону - бо в світі справедливості нема.."