Автор Тема: Участник № 6  (Прочитано 2278 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37765
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Участник № 6
« : 08 Жовтня 2008, 12:34:08 »

Больстер с прорезью
"Я зранку випив самогону - бо в світі справедливості нема.."