Автор Тема: Участник № 13  (Прочитано 2467 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37765
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Участник № 13
« : 08 Жовтня 2008, 23:19:55 »
"Я зранку випив самогону - бо в світі справедливості нема.."