Давно хотілося зробити якийсь огляд на наявний ніж. Але

, на всі мої попередні ножики вже були всілякі огляди і чогось туди додати було нічого. Ну справді, вуглецевий Опінель, китайські Параміля, Широгоров ф3 і AFCK оглядені-переоглядені вздовж, впоперек і в усі інші інтимні місця

А Enlan el-02 був якийсь нудний для огляду. Неоглядний, коротше

І от, з'явився в мене ножик, оглядів якого я знайшов трошки на Ютубах (та й то іномовні), а шоб на форумі написаного, ще й на зрозумілій мові - ніфіга

Ну та таки придбав і замислив огляд. І шоб не з коробки, а об'єктивніше і серйозніше - після певного досвіду використання. Отже поїхали
Коробочка. Гарна, з черепком емерсонівським. Рентген голови Ерні

В коробочці окрім ножа в целофанці є ще трошки макулатури (про творіння Кершів взагалі і Емерсона з ними в співпраці) і трійко гвинтиків, аби переставити кліпсу для лівші (вони дещо довші через більшу товщину лівої плашки). Макулатура - фіг з нею, гвинтики - гуд

, запас - то завжди добре


Берем ножик в руку, дивимось - лезо по центру - дообре


Руків'я довжиною 127мм, замок фрейм-лок. Фрейм сталевий, стоунвошений. Кліпса чорна, фарбована, зручна, переставна, але лише під тіп-даун (інакше вейв незручно використовувати). З емерсонівським рентгеном...тьху, лого

Протилежна сторона - тонка сталева плашка і текстурована чорна ж10

Спейсер чорний, пластиковий (жлоби

, чьо не ж10, а!?). Насічка спереду руків'я зручненька, радіусна, повторює таку ж на клинку.

Розкривааааєм....Тугенько. Фторопласт. Жлоби керші

, жлоби!

Крутіння гвинтика путнього результату не дає - а й фіг з ним, "и так сойдет... " © Роздивляємось далі...
Лезо 99мм довжиною і 3мм товщиною, з 8Cr14MoV. Спуски ввігнуті, застоунвошені, зведені в 0,6мм. З коробки бриє. Голомінь з повздовжнім гарним, але грубим (ніготь чіпляє) сатином. З одного боку лого Kershaw, KAI i маленьке China, з іншого - лого Емерсона

Руків'я лежить в руці досить приємно, нічого ніде не заважає. зверху є під'йомчик з насічкою, знизу величенький утик (тому є підозри на прохолодність ножа

), текстура ж10 - типова для ножиків родом з Китаю (така ж, як на китайських Мілі і Парамілі)

Фрейм тугенький, заходить на половину товщини клинка, не липне, не люфтить

От. Шо ще? А! Вейв - вєщь!

Відкривання вейвом повністю компенсує тугість мануального відкривання. І ніфіга він не рве кишені - вивсьоврьоті

То кишені у всіх фігові - в мене, он, все ціле, об шо відкривав: кишені джинсів, спортивних штанів, шортів, нагрудна сорочки і резинка трусів

Все ціле, все!
Гвинтики під нормальні викрутки теж вєщь

Тільки пласка і філіпс, тільки хардкор, ніяких всесвітньосемітськозмовних торксів

Якість гвинтиків непогана - крутяться нормально, не пластилінові, проте, фарба з них стирається (але ж і не сколюється, що не так вже й погано).
От. Шо ще? Хз, наче все описав....Ну все то й все, і так багато
