Автор Тема: Участник №1  (Прочитано 3873 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37765
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Участник №1
« : 02 Серпня 2009, 00:34:35 »
Кукри











"Я зранку випив самогону - бо в світі справедливості нема.."