Автор Тема: Участник №6  (Прочитано 3776 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37765
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Участник №6
« : 02 Серпня 2009, 00:37:47 »
Немецкий охотничий нож "Белый охотник"











"Я зранку випив самогону - бо в світі справедливості нема.."