Автор Тема: Участник №7  (Прочитано 12715 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37765
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Участник №7
« : 02 Серпня 2009, 00:38:19 »
Леуку, спарка











"Я зранку випив самогону - бо в світі справедливості нема.."