Зброя > Закон України "Про зброю" - громадский проект

Штрафи для власників зброї зростуть у понад 10-15 разів!

(1/1)

Nehai:
На офіційному сайті Верховної Ради України 10.11.2020 оприлюднено законопроект «Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї», реєстраційний №4335 від 06.11.2020.

Питання відповідальності за порушення норм нового законопроекту №4335 пропонується врегулювати Проектом Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України для реалізації положень Закону України «Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї», реєстраційний №4336 від 06.11.2020.
....
Аналізуючи зміни, які пропонується внести законопроектом №4336 до Кодексу України про адміністративні правопорушення, приходимо до висновку, що адміністративні штрафи для власників зброї за порушення норм нового законопроекту «Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї», у разі його прийняття Верховною Радою України, можуть збільшитись у 10-15 разів!

Далі наводимо порівняльну таблицю ст.ст. 190 – 193 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Впевнені, що кожен зробить для себе відповідні висновки.
ТУТ подробиці та посилання на законопроекти - https://zbroya.info/uk/blog/19816_shtrafi-zrostut-u-ponad-10-15-raziv/

Nehai:
Процитую своє ж повідомлення з сусідньої теми:

--- Цитата: Nehai від 03 Грудень 2020, 14:22:57 ---...При этом введено такое понятие, как "Втрата цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів до неї" с суммой штрафа от 200 до 400 "неоподатковуваних мінімумів доходів горомадян". А это совсем не детская сумма. И что подразумевается под понятием "втрата" не конкретизировано, а значит подходит и "потерял спьяну на охоте", и "ограбили, из рук вырвали", и "обворовали дом/квартиру". И даже  {_26-} "забрали менты и вернуть забыли" - тоже втрата.

--- End quote ---
Навскільки це загрозливо - може юристи розжують, але можливість приліпити сюди що завгодно насторожує... (_24)

Юрий:
Потеря, есть потеря. При чём здесь грабёж? Забрали менты и вернуть забыли липить сюда это просто смешно. К примеру я потерял техпаспорт на авто. Вчера он  был, а сегодня я его найти уже не могу. Что надо конкретизировать? Потерял специально или как ещё? {))}

Nehai:
Юра, слово "втрата" - "утрата", а не потеря. Это еси без демагогии и чисто формально.
А утрата это и потеряно, и грабеж, и украдено, а если постараться, то может и ещё чего притянуть за уши  можно.
Ну я так думаю... Может не прав. {sm}

Лука:
 В турків, ще й оплачуються всі розходи на пошук. Скільки захочуть, стільки й напишуть.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version