Автор Тема: Розділ "Висновки НДЕКЦ"  (Прочитано 437 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Розділ "Висновки НДЕКЦ"
« : 02 Квітня 2022, 21:15:46 »
Мо хто не знає, але всі фото/картинки, що були залиті на Радикал чи Піцці пішли по піз... {_09} в гори.
Радикал - ясно чому. Піцці...  {23} мабуть теж російський, я не знав.
99% відсотків сканів висновків НДЕКЦ було викладено на цих двох фотохостінгах, тому в даний момент всі теми в розділі виглядають так:

Докладаю спільноті: панове, всі висновки я викладу наново. Архів по ним у мене є. 8-) Звичайно, не зразу, а по мірі можливості.

Хоча  {23} ... на даний момент є у мене наступна думка.
Закон про зброю, що прийнятий в першому читанні у лютому, той що №5708 не містить навіть такого терміну "холодна зброя".
Тобто стаття 263, ч.2 КК України, передбачає покарання за таку собі фігню, яка не прописана в жодному Законі України, як "холодна зброя". Прописана лише в інструкції МВС №622. ІМХО зараз грамотний юрист похєрить звинувачення по зазначеній статті на раз-два.
Може, дасть Бог, і піде в небуття сам той дебільний термін, який більш ніде у світі не вживається окрім совка та "післясовка", та і то не в усіх країнах...
« Останнє редагування: 05 Травня 2022, 15:31:48 від Nehai »
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7353
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Розділ "Висновки НДЕКЦ"
« Reply #1 : 05 Травня 2022, 15:31:27 »
За минулий місяць протестував з десятка півтора фотохостингів... (_24)
Різних. Є декілька, які буду рекомендувати для використання, але то згодом у Технозоні.
Дана тема стосується гілки "Висновки НДЕКЦ".
Тут ВСІ наявні висновки вже почав перезаливати. Зроблю це, але не одразу, бо їх багато, точніше БАГАТО. А часу сидіти за ноутбуком у мене зараз обмаль, із смартфону ж перезаливати фото то  {_18}
Використовуватиму https://photos.google.com/ , хоч звідти доволі геморне завантаження на форум, але Гугл то Гугл:  бачу, що мої фото в альбомах там у недоторканості з 2014-го, косяк із завантаженням звідти виправили - перші фото для проби я завантажив на форум на початку березня - все в нормі. І найголовніше - можна зробити будь-який розмір превью.
Ну і заодно перекладу все на україньку.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook