Потрошки про все > Увлечения и хобби

Каталітичні бензинові грілки Zippo, Kovea, тощо...

<< < (2/4) > >>

Лука:
 Зате, каталітична гріє  до доби на одній заправці.

Nehai:
Ну я ж питаю саме про каталітичну грілку, а не про щось інше... **

--- Цитата: влад-ч від 18 Жовтень 2021, 03:21:42 ---В продаже сейчас полно перчаток, стелек, курток, одеял и прочей утвари с электроподогревом.

--- End quote ---
Одеваться я умею и без электроподогрева.
Интересует в первую очередь быстрый и комфортный отогрев кистей рук!
Хотя теплая фигня во внутреннем кармане куртки аж никак не лишняя в поле на ветру.

Хімічні термопакети мене якось не вражають - 3-5 годин в порівнянні з 12-20 годинами роботи каталітичної грілки... {kh} 

--- Цитата: Лука від 18 Жовтень 2021, 11:10:50 ---каталітична гріє  до доби.
--- End quote ---
Во!  {_13} Доби мені не потрібно, але світовий день, тобто 10-12 годин, я буває, проводжу на копі...

Та і наскільки я зрозумів, вони (хімічні грілки) одноразові - погрів і на смітник.

--- Цитата: Mentor від 18 Жовтень 2021, 08:25:24 ---Есть еще солевые/жидкостные, те многоразовые
--- End quote ---
Этого не знал ((
Но в любом случае интересует именно каталитическая бензиновая грелка, а не что-то другое.

Висновок на даний момент: лише пан Лука мав досвід використання каталітичної грілки. Досвід позитивний - дякую за інформацію! {tnx}

Mentor:
Аааа, я думав питання саме в обігріві. Мені смердюча металева шайба в кишені якось не зайшла. А хімічка - красота. Хош в кишеню, хош у взуття чи на поперек. Діло твоє =)

Лука:
Запах, від роботи каталітичної, досить несильний, терпимий. Я заправляв "Калошою" Вона, набагато летючиша ніж Б70. Той гріє слабкіше. Але, якщо контактуватиме з наживкою чи приманкою, то про смаки риби не здогадуюсь. Може сучасні спец. бензини аеровані чи з парфюмами.

Nehai:
Мені запах бензину пофіг - я прикурюю постійно від Zippo і його зовсім не відчуваю, звик.
Zippo заправляю саме бензином Калоша, бо фірмовий вельми по гаманцю б'є. Звичайно для цього годиться не всяка "калоша", але я методом спроб на помилок знайшов оптимального виробника:

Zippo працює ні на крихту не гірше ніж на фірмовому. Заправляю приблизно раз на тиждень.

Читав, що каталітичну грілку Zippo можна заправляти медичним 96% спиртом. Наскільки правда - не знаю ((. В цьому випадку взагалі ні про який запах бензину і мови не буде.  {))}

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version