Автор Тема: Карта заправок, інтерактивна  (Прочитано 822 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7354
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Карта заправок, інтерактивна
« : 06 Червня 2022, 08:08:22 »
Не завадить.
 
https://misto.lun.ua/help?ls=derusification,buildings,okko,wog,socar,upg,klo,avias,anp,ukrnafta,shell,avantage7,rodnik,chipo
Користуватися так: вибираєте заправку, тицяєте на неї => відкривається віконце в якому вказується:
- час роботи;
- яке пальне на цій заправці є, якого нема;
- ціни на пальне;
- останні 5 повідомлень про "Є - нема" від користувачів з зазначенням дати та часу по кожному пальному: бензин, ДП, газ.
Найтолковіша, з усіх що бачив {_11}, на відміну тієї, що на сайті КМДА, та інших.
Карті можна вірити, обновлюється оперативно. Перевірено мною особисто, в усякому разі по Києву. Рекомендую.  8-)
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #1 : 06 Червня 2022, 09:36:04 »
Фігасе між нами ментальний зв'язок  ))) . Пів години тому теж шукав саме такі ресурси. До речі є і під андроїд застосунки, але кривуваті.
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7354
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #2 : 06 Червня 2022, 11:21:42 »
Так яж пишу, що пробував багато, з десяток. Чисто під андроїд, КМДА, телеграмовські, якісь інші - фігня все.
Або показують із запізненням 2-3 години (приїхав - а там вже нема нічого  fuk , оператори кажуть "та вже години дві як скінчилось..."), або взагалі недостовірну інфу дають, або показують ДП є, а воно то є, але лише по талонам та паливним карткам (для організацій) - ні за нал, ні з картки не заправишся...
Ця найдостовірніша на даний час. 8-)
Повторюсь: перевіряв по Києву і лише по ДП, хоча на тих заправках де був, по бензину та газу також інформація була достовірна.
Є мінус - відсутні заправки Amic, на них також я заправляюсь, ДП там нормальне. Може дороблять з часом.
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #3 : 06 Червня 2022, 14:25:49 »
відсутні заправки Amic
Не тільки. Ще деяких не бачу. Наприклад Motto. Правда там бензин жахливе лайно, за дизель не скажу, але я віддаю перевагу газу.
Сьогодні знайшов альтернативу. Взяв номер мобільного у молоденької касирші АЗС  {:(!)=} . Сказала можу телефонувати у будь який час.
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline Palych

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Розташування: Черкаси
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #4 : 06 Червня 2022, 18:56:06 »
Логічніше було б, якби у будь-який час могла телефонувати вона. Йдеться ж про заправку, вірно?  :)
Якщо затупилася сокира, і якщо лезо її не буде загострене,
то необхідно докладати зусиль; мудрість зарадить цьому. (10 Еккл. 10)

Offline Igor-ok

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1244
  • Розташування: Киевская область.
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #5 : 06 Червня 2022, 20:28:25 »
 От шо значит опыт  {gig}
http://www.hobbithouseinc.com/personal/woodpics/
галерея пород древесины.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7354
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #6 : 06 Червня 2022, 20:47:45 »
Motto. Правда там бензин жахливе лайно, за дизель не скажу
ДП те саме. 8-)
Я коли їздив в командировки в Кривий Ріг у минулому році, мав необережність один раз заправитись на тому Motto на трасі. #8
Так що те, що їх нема на карті ще і на краще.
Може старенький плунжений дизель і схаває їхнє ДП, а мені, дякую, не треба. Я краще зовсім не їздитиму. Моя Шкода не нова, 250 т.км вже пройшла, і одна насос-форсунка 600 ойро коштує. А їх чотири...
номер мобільного у молоденької касирші АЗС   . Сказала можу телефонувати у будь який час.
Ну, батюшко, ти і того...  {_09} Грішник, коротше.  {))}
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #7 : 07 Червня 2022, 10:57:29 »
Карті можна вірити, обновлюється оперативно.
По нашому місту жодної оперативної інфи, знайти "за сьогодні" - перелопатити все, одну-дві може й знайдеш, і то - кілька годин тому. Я тиждень мудохався з цією картою - тільки час витратив. Потім сів, поїхав навмання, знайшов. За шалені гроші (писав в сусідній темі), але все одно швидше вийшло. Вопчем не знаю, як де - в нас ця мапа до дупи...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #8 : 07 Червня 2022, 11:51:22 »
А чому не користуватись картами в додатках окко чи вог, наприклад, тобто першоджерелом? Або телеграм каналами, там навіть напишуть чи черга велика,  або буває навіть коли бензовоз ще тільки приїхав.

Offline Nehai

  • Don't buy a rifle, own a MAUSER.
  • Global Moderator
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 7354
  • Розташування: Київ - Бровари - Шостка
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #9 : 07 Червня 2022, 13:18:39 »
По нашому місту жодної оперативної інфи
{sm} Я ж писав, що перевіряв лише у Києві.

Прошу мати на увазі, що карта інтерактивна, тобто оновлюється. І оновлюється так само як Waze - самі користувачі накидають у неї інфу. Чим більше відпишеться, тим достовірніше інформація.
Значить у Дніпрі "в цю карту" ніхто не пише. От ти, Григоровичу, хоч про одну заправку, на яку даремно приїхав, відписався, що "час такий-то, А-95 - нема!"?  ;)

А чому не користуватись картами в додатках окко чи вог, наприклад, тобто першоджерелом?
WOG - мені чесно казали оператори на їхніх заправках, що іхня карта видає інфу із запізненням. Я кілька разів так проколовся - карта показує, що ДП є, приїжджаю - дві години як вже скінчилось...
По ОККО -  ((

... телеграм каналами, там навіть напишуть чи черга велика
А Ви дайте посилання, замість запитувати.  Ми спробуємо. 8-)
Бо те, що я пробував з телеграм - інформація недостовірна від слова "Зовсім". До того ж "різнобій" - один пише, "паливо є", інший там же "гоніш, там і не було сьогодні", один - "бензовоз приїхав, викачує", інший - "і що толку, якщо сказали що лише по талонам/паливним карткам даватимуть"...
Москаля ху@ч в голову! Господь відділить агнців від козліщ.
Nehai's stabwood&bone
Сергій Одіяненко in Fasebook

Offline Romko

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 667
  • Розташування: м.Львів
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #10 : 07 Червня 2022, 13:54:45 »
Я у Львові, навряд чи поїдете сюди заправлятись.  :) Це я про ТГ канал.
З актуальністю на окко та сама штука що й на вог, сам раз попався.
Виходить що і в картах, і в телеграмі все залежить від локації та людей які самі ж і виступають джерелом.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #11 : 07 Червня 2022, 15:06:06 »
Або телеграм каналами
Угу, пробував (в нас їх - таких каналів саме по Дніпру - аж три). Цікаво читати, що "бензовоз тільки но приїхав і черги нема" за 30-40 км від мене  :D
Чи то в мене вдача така, але за три дні впертого моніторінгу Телеграму ближче 20 км від мене бензин жодного разу не з'являвся, хоча навкруг мене на відстані 1-5 км ВІСІМ заправок.
От ти, Григоровичу, хоч про одну заправку, на яку даремно приїхав, відписався, що "час такий-то, А-95 - нема!"? 
А навіщо?  {_07} В нас плюнь з вікна - попадеш або в аптеку, або в заправку. Так навіщо мені писати про 10-15 заправок, повз котрі я проїхав і бенза там не бачив? Якщо писати про кожну - то тільки цим і треба займатись, бо на щось інше часу вже не вистачить...
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Roy

  • Осваиваюсь
  • **
  • Повідомлень: 158
  • Розташування: Луцьк
  • "Omnia transeunt et id quoque etiam transeat".
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #12 : 07 Червня 2022, 15:11:57 »
Попробуйте цей канал можливо допоможе PetrolAlertUA.

Offline Fes

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
  • Повідомлень: 37762
  • Розташування: Дніпро
    • НОЖиК
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #13 : 07 Червня 2022, 15:27:36 »
Завдяки йому з'явиться бензин на відстані 1-5 км від мене?  {_07}

Але спробував, дякую. Х/з чи допоможе, чи те є правда... Принаймні цікаво :). Спасибі!  {tnx}
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…"

Offline Shveik

  • Бывалый
  • *****
  • Повідомлень: 1369
  • Розташування: Глобинський район - Міжгір'я
  • Memento mori
    • Memento mori
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #14 : 07 Червня 2022, 16:31:08 »
Логічніше було б, якби у будь-який час могла телефонувати вона. Йдеться ж про заправку, вірно?
На жаль таких як я у неї мабуть не один десяток. З усіма не впорається у всіх сенсах  :)
Ну, батюшко, ти і того...  Грішник, коротше.
На які жертви доводиться іти аби заправитись  {))} . Але спрацювало. Зателефонував, спитав з приводу газу, поїхав, заправився. Бо минулого разу, коли їхав навмання, сталось так як ти писав "дві години як вже скінчилось... " . Чому у них скрізь фігурує саме 2 години, а не півтори чи 3 ?
Біда, коли людина раптом заходиться філософствувати - це завжди пахне білою гарячкою. (Йозеф Швейк)

Lingua Latina non penis canina.

Offline tacha79

  • Активный участник
  • ***
  • Повідомлень: 543
  • Розташування: Киев, Харьковский
Re: Карта заправок, інтерактивна
« Reply #15 : 09 Червня 2022, 18:30:35 »
На карті нема БРСМ і т.д.
Із мінуса, показує, що є паливо, а по факту там тільки по талонам та паливним картам, перевірив по КЛО.
Додам від себе, в мене в окрузі 5 різних заправок, закачав їх додатки по ним і орієнтуюсь. Великий мінус, ці заправки поряд із окружною, тому моментально створюється черга із іногородніх та фур, які і висасують паливо, особливо ДП, з цього виходить, що майже завжди є паливо на Троєщені та Оболоні